Şimdi Ara

Teknosa %50 - %60 Temizlik İndirimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
9
Favori
11.740
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugünün işe yarar kampanyalarindan biri 82 ekran fhd uydu alicili tv.

http://www.teknosa.com/arama?s=25112014serisonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StubB -- 29 Kasım 2014; 10:37:40 >

• samsung tv iyi 80 tl hediye çeki güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: PLAYEREG

samsung tv iyi 80 tl hediye çeki güzel

50 Tl de axess e çip para var onu unutmuşum
  • haftalardır o lenovo flex 2 nin indirime girmesini beklemiştim anca indirim yapmışlar
  • TV İhtiyacim yok ama sahiden almayi düşünüyorum su samsungu baksana bedava resmen
  • mağazadan alırsak hediye çeki vermiyorlar değil mi ? netten alıp mağazadan teslim demek daha mantıklı
  • televizyonun fiyatı çok iyi gibi.Cihazlar sıfır kapalı ürünlerdir değilmi,teşhir ibaresi göremedim çünkü.Birde verilen 80 tl hediye çeki minimum ne kadar alışverişte kullanıyor acaba.
  • yüzlerce üründe indirim yazılmış ama ben göremedim ?
  • Samsung tv fiyat çok uygun gerçekten. Mağazalarda bu fiyatlar kesin geçerlimi?
  • seri soru ürünler diyor seri sonu dediklerinin tamamı teşhir diye biliyorum daha önce sormuştum .
  • samsungun satışını webe kapattılar sanırım az önce sepete attım ancak şu anda ulaşamıyorum webden.Mağazalarda mevcut sanırım bir tek.
  • Samsung az önce stoktaydı bitti mi şimdi
  • Teshir olsa yazar. Yazmiyorsa seri sonuda olsa teshir degildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • webde satışı bitti gibi gözüküyor.Seri sonu dediği için tam emin olamadım kapalı kutumu yoksa teşhir ürünümü olduğundan sepete atmış bakınıyordum çat anında kaldırıldı.
  • Kaçırdık iyimi, ihtiyaçta vardı..
  • istanbuldaysanız baya bir mağazada mevcut gözüküyor,gitmeden telefon ile arayıp kapalı kutu olup olmadığı ve stok kontrolü yaparak gidip alınabilir.80 tl hediye çekinide kaldırmışlar sanırım.
  • bu PHILIPS 65PFL9708S televizyon nasıl fiyatı hiçbiryerde yok teknosa harici satan?
  • Samsung için ödeme ekranını sonlandırdım stokta yok dedi ve parayı çekti iyi mi ? bu nasıl bir işlem şeklidir

200/25 çek vardı tanıtım 771 tl oldu enpara ile 3d ödeme yaptım sonuç sipariş yok parayı çektiler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bircenn -- 26 Kasım 2014; 2:41:49 >
  • tv teşhir değilse alınabilir gayet uygun fiyatı
  • cok ugrastrdi sistem surekli disari atiyrdu

ama hallettim 718 tl flex 2 aldim bakalom sifir mi cikacak avantajx le 700 tl geldi maalesef axesss yoktu

bu tar bi bilgsayar aryordum dokunmatik usb 3.0 olan ve uygun

hadi hayirlisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.