Şimdi Ara

Vestel 22vf5012 DVD'li uydulu led tv 399TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
3.135
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kliksa'da Vestel 22vf5012 led tv 570tl. Çevir kazan ile 399'a iniyor. Çocuk odası için ideal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana da lazımdı hem tv hem monitör olarak kullanacağım ama daha çok monitör olarak... Ne dersiniz alınır mı yoksa monitör mü almalıyım sadece ? Arkada kocaman cd yerinin olması dezavantaj sanki çok kaba ve kalın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceednaan759 -- 25 Kasım 2014; 23:57:49 >
  • ceednaan759 kullanıcısına yanıt
    Çoğunlukla monitör olarak kullanıcaksanız bence bir led monitör alın derim . Daha ucuza iyi bir monitör alırsınız.

• Kendinden uydulu tv olduğu için almayı düşündüm ama emin olamıyorum... Monitor olarak performans alabilir miyim bilmiyorum vestel ne kadar performans verir ne kadar dayanır orasıda ayrı bir konu =) Gerçekten emin olamıyorum bilgisi olanlar bu konular hakkında yardımcı olabilirse çok sevinirim
    monitör olarak gitmez görüntü kalitesini düşük buldum ben.
  • Monitör olarak gitmezse almayacağım zaten önceliğim o diğerleri kolaylık sağlar sadece... Görüntü kalitesini neden beğenmediniz full hd diyor ama panel mi kötü ?
  • Bunun bir alt modelini kullanıyoruz, monitör olarak asla bulaşmayın görüntü böyle puslu gibi kalitesiz duruyor, piksel aralıkları fazla gibi bilmiyorum neden öyle, rahatsız edici derecede kaliteden yoksun, vga girişli lcd monitörüm cam gibi görüntü veriyor bendeki vestelin yanında.
  • Hdmi ve full hd oluşu birşey değiştirmez derseniz almak için bir nedenim kalmayacak ? Diğer arkadaşlarda almamam taraftarı zaten ama çok kolaylık sağlayabilirdi dahili uydulu tv olması ve çok uygun en ucuz full hd monitörler 300 lira seviyelerinde
  • Bana cok ucuz+ 32 inc full hd + dahili hd uydu alicili + ince cerceveli + markali bir tv lazim arkadaslar var mi bildiginiz ??

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadir_10

Bana cok ucuz+ 32 inc full hd + dahili hd uydu alicili + ince cerceveli + markali bir tv lazim arkadaslar var mi bildiginiz ??

Dün arkadaşa aldık. Bugün üstüne birde hediye çeki kampanyası başlatmışlar. Axess kampanyası düşünce 849 a geldi.

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-ue-32h5373-32-cift-cekirdek-uydu-alicili-usbmovie-smart-full-hd-led-tv/productDetails.aspx?productId=evsam32h5373&categoryId=163192&SKU=EVSAM32H5373

• Vestel bayisinde 599TL. Burada fiyat iyi. Cocuk odasinda TV olarak kullanacaklar için çok iyi.

• Hanım mutfağa istiyordu, değerlendireyim bakalım.
  • Üzerinde batman karakteri mi var mutfağa olmaz mı. Uydu alıcısı full hd dir değil mi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 399 tl ye annemlere mutfağa alsam fiyat piyasaya göre iyi görünüyor ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

Bunun bir alt modelini kullanıyoruz, monitör olarak asla bulaşmayın görüntü böyle puslu gibi kalitesiz duruyor, piksel aralıkları fazla gibi bilmiyorum neden öyle, rahatsız edici derecede kaliteden yoksun, vga girişli lcd monitörüm cam gibi görüntü veriyor bendeki vestelin yanında.

TV'de 1:1 pixel mapping özelliği yoksa monitör olarak kullanıldığında görüntü hoş olmaz. Muhtemelen bu televizyonda yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceednaan759

Monitör olarak gitmezse almayacağım zaten önceliğim o diğerleri kolaylık sağlar sadece... Görüntü kalitesini neden beğenmediniz full hd diyor ama panel mi kötü ?

hdmi girişli bir monitör alınır daha ucuza, üstüne de uygun yollu bir hdmi uydu alıcı alırsınız daha iyi bir monitör+televizyon alternatifi olur bence.
    5 ile baslayan serilerin görüntüleri fena değil, ips kadar olmasada yuksek acilardan bakilabiliyor. Ancak uzun süre bakinca baş ağrısı yapabilir. Retina olmayan panel mi ne diyorlardı.

Alın ambalajı parcalamadan açın. 7 gün koşulsuz iade hakkın var. Beğenmezsen iade edersin. Ben dvd olmayanini anneler Gününde 540tl ye almıştım fiyat cok iyi.

• Kullanan arkadaş varsa yorum alabilirmiyiz.Mutfak için almayı düşünüyorum.Resimlerde arkası biraz kalın gibi duruyor, duvara sabitlesek çirkinmi durur acaba!Piyasada bu fiyata ancak sunny axen var ondada bırakın uyduyu tuner bile yok.Monitör gibi birşey.Ne kadar lâzım olur bilmiyorum ama birde DVD si var.

• Arkadaşlar monitör olarak uygun olmadığı kanısında... Hakkında bilgi arıyorum fakat bulamıyorum özelliğinin olup olmadığı konusunda... Monitör olarak kullanılmayacaksa almayı düşünmüyorum dediğim gibi ama kesin bir bilgi yok hiçbir yerde
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.