Şimdi Ara

5+1 sistem onerinize ihtiyacim var tavsiye lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yuksek ses muzik dinlemeyi seviyorum. Gunumuz teknolojisinde iphone u bluetoothla baglayacagim icin ayni zamanda film izlerken 5+1 performans gosterecek bir sistem ariyorum.

Televizyon Samsung ES7000 serisi gunumuz teknolojilerini barindiriyor.
    Kullanilacak mekan 20 m2 civari ve komsu sorunum olmayacaktir (umut ediyorum)
    butce 500-1000 tl civari diyorum

benim icin onemli olan doygun ses ve yuksek seste bozulmamasi..

onun disinda tv ye baglamak icin ARC hdmi, bluetooth, wifi, 3d gibi standart ozellikler ...

bunun disinda ek olarak:
    * ek hdmi girisli olursa super olur ileride cihaz baglamak icin
    * tv yi optic ses baglantisinda 5+1 desteklesin istiyorum
    * 3d filmler hepsi hard diskimde ve bunlarin sesini de 5+1 desteklemesi benim icin onemli..

sonuc olarak yuksek ses te kaliteli ses alabilecegim (ozellikle muzik dinlerken iphonedan) bir sistem tavsiye eder misiniz?

benim forumdan arastirip bulduklarim:

samsug ht-h5550 (samsung arastirdigim kadari ile ses konusunda cok basarili degil)
    sony e6100 (ses iyi fakat kullanim sikintili diye arastirdim)
    lg bh6730s veya t (ayakli ve kisa hoparlorde ses farki var midir? sahsen kucuk hoparlor tercih ediyorum fakat ayakli daha iyi ses veriyorsa onunla ilerlemek istiyorum)

Simdiden tesekkurler

• yardimci olabilecek biri var mi?

en azindan sadece tavsiye babinda hangisi ile ilerlemem gerektigini yazarsaniz benim icin cok yardimci olacaktir. yukses seste en iyi performansi muzik ile hangisinde alirim??

samsug ht-h5550 (samsung arastirdigim kadari ile ses konusunda cok basarili degil)
    sony e6100 (ses iyi fakat kullanim sikintili diye arastirdim)
    lg bh6730s veya t (ayakli ve kisa hoparlorde ses farki var midir? sahsen kucuk hoparlor tercih ediyorum fakat ayakli daha iyi ses veriyorsa onunla ilerlemek istiyorum)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.