Şimdi Ara

Yeni Şampiyon:Yeraltındaki Dehşet Rek'Sai (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
4.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

quote:

Bu ürkünç hanımefendinin tünellerini akıllıca kullanmak, ona ormanda ve karşı tarafın bölge sınırları dahilinde benzersiz bir hareketlilik sağlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: %100

tuneller kesilebiliyor sanırım.

bence tüneller red trinket ile falan görünüyordur . yoksa millet barındırır mı onun yuvalarını
  • dat ultimate speed
  • sakin ol rito bu ne hız
  • Ultisi beni benden aldı,instabuy. Riot kendini aştı !!!
  • aylarca jungle champ bekledim ultisi damage atan bir hero bekliyordum ama nafile hero güzel mekanikleri tartışılır ama beklentimi karşılamadı gibi birşey tekrar tekrar izliyorum ama yok olmadı rito olmadı...
  • ayrıca rito bu ne hız falan diyip durmayın yeter artık şunu sağa sola yazmaktan ben bıktım siz bıkmadınız

tekrar tekrar söylüyorum haftada 3 champ cıktıgını bilirim sezon 2 de daha hızlı olmaları gerekir aslında
  • pek beğenemedim Elise in yerde yer altından giden versiyonu gibi bir şey olmuş bunu fark eden rito ultiyi tamamen atmasyon bir şey yapmış .
  • Bildiğimiz Baron bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O tünellerin ömrü ne kadar acaba
  • Riotun şu yeni karakterlerdeki politikası harika güzel karakterler mekanikler zor olması gerekben bu.
  • O değilde bu sefer hakkatten kalistanın taksidi bitmedi haa lan hero 6300e düşünce tanıtaydınız bari
  • Ulti cd kisa olur bence cunku tunel faktoru var isin icinde, yani bota gank gidiceksin diyelim tunel yoksa ne ise yariycak, zaten tunnellerde max 3-4dk kalir anca, o yuzden biraz dengeler kisa ulti cdsi durumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • skini ne olacak acaba meka olmasın gına geldi valla

Eternummuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kappa Face -- 26 Kasım 2014; 5:33:11 >
  • Bayıldım ya..
  • Tüneller 10 dakika haritada kalıyormuş ama rakip oyuncular üzerinde durduğunda tüneli yok edip biraz da gold alabiliyormuş, tasarımcısının söylediğine göre.
    Ve yer altındaki her türlü hareketi rakipler tarafından görünebiliyormuş.
  • eskiden haftada 1 yeni hero gelirdi, millet kalista diyor
  • Suratsız
  • Tünelleri arkadaşın dediği gibi 10 dakika boyunca kalıyorsa bence mükemmel.
    Ama bi şekilde görüntülebilirliği ve yok edilebilirliği olması lazım yoksa her baskın kill her oyun bd.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.