Şimdi Ara

Sanırım iphone'u bu şekilde alıcam bakar mısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nakit o kadar param yok.Mediamarkt deniz bank ile kredi veriyormuş. Annem kredi alsa satın alabilecek miyim yani?Sanırım her ay 90 tl vericez.Onu öderiz sıkıntı yok. Böyle 24 ay ödeyip 2,000tl lik kredi mi almış olucaz. Ve telefon 2,900küsur tl. Biz 900 peşin versek geri kalanını 2,000lik krediyle ödesek olur mu? Bu şekilde nasıl satın alabilirim.Ve bulunduğum yerde mediamarkt yok

• vatanda da veriliyo diye biliyorum kredi
  • bulunduğum yerde ne vatan, ne de mediamarkt var bu banka kredisi ile nasıl alabilirim lütfen yol gösterin
  • Teknoloji marketlerinin kredilerinden yararlanmak icin magazalara gitmen gerekiyor. Yoksa bankaya gider ihtiyac kredisi cekersin de iphone icin kredi cekilir mi orasi mechul..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon için kredi çekmek.. Krediyle yaşar olduk
  • Kredi çekince fazladan ödemek bana çok koyardı şahsen Tavsiyem kredi işine bulaşmamanız
  • sonra haciz gelince ağlıyorlar dünyada 2. bir ülke daha yok hatta şöyle iddali konuşucam bana yabancı forumlardan 1 tane link verin herhangi bir üye desinki kredi çekicem bankadan iphone alıcam ben daha foruma girmem yani bırakın bu işleri krediyle iphone almak başkasının bilmemneyiyle gerdeğe girmektir ... anlayan anladı
  • Kredi cekmek filan nedir yahu. Paran yoksa alma. Alt tarafi telefon yuzune aileni veya kendini ne durduk yere sıkıntıya sokuyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • git denizbanktan tüketici kredisi çek 2000 tl 24 ay taksitle öde iphonenuda aos'tan al zaten medianın vatanın yaptığıda aynı şey sadece kampanyaymış gibi gösteriyor

• Olmayan parayla telefon almak

• Ya ne kadar acımasız ve mantıksız konuşuyorsunuz. Eskiden taksit varken alıyordunuz da, şimdi kredi olunca mı sorun oldu? Çocuk ayda 90 lira ödeme yapabilirim diyor. Cebinde 3000 lira yok diye telefon alamayacak mı? Sanki evli barklı adam, çoluğunun çocuğunun nafakasını yatırıyor. Kaldığı yer bedava, yemeği bedava, size ne?
  • 1.Bence paran yoksa en luks telefonu alma 5s de gayet iyi bir telefon kaldiki 5s de diger telefonlara oranla ucuz sayilmaz.
    2. 24 ay koskoca 2 sene telefona her ay para odeyeceksin 2 seneye zaten telefondan bikacaksin asil darbeyi 2 sene sonra aldigin fiyatla o anki fiyati karsilastirinca kendine kufur edersin ve ne cahillik yapmisim ya dersin.
    3. Telefon isi evet heves isi dersin bu telf. Alinsin baska hic ama hic birsey istemicem dersin 2 ay sonra o heves gecer cunku insanoglu doyumsuzdur her zaman daha iyisini ve fazlasini isler istekler hic bir zaman bitmez bitmeside zaten normal olmaz deminki heves ornegine bende dahilim yalan yok.
    4.Ailen senin mutlulugunu ister sende parasal olarak cok zorlama bence,biliyorum kafaya taktiysan telefon isini bu dediklerim mantikli gelsede bir kulagindan girip digerinden cikar. Ama sen sen ol dogru is yap para olmadan zevk isi olmaz hatta millet elimdeki Iphone 6 telefonunu krediyle aldigini bilirse ve kesin birsekilde bilinir Resmen paranla rezil olup cahil duruma dusersin. Arkadaslarini gec herseyden once akrabalarin bile icinden dalga gecer -kredi cekip telefon almak nedir diye.
    Neyse uzun lafin kısasi cok iyi dusun ve dogru olani yap.

• Taksitli nakit avansta bir çözüm olabilir, ama telefon için kredi çekmek garip geliyor bana da..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilko

sonra haciz gelince ağlıyorlar dünyada 2. bir ülke daha yok hatta şöyle iddali konuşucam bana yabancı forumlardan 1 tane link verin herhangi bir üye desinki kredi çekicem bankadan iphone alıcam ben daha foruma girmem yani bırakın bu işleri krediyle iphone almak başkasının bilmemneyiyle gerdeğe girmektir ... anlayan anladı

Ilko aman foruma gelme bir daha. Sanana elâlemin parası borcu.

• quote:

Orijinalden alıntı: G.U.Y

Nakit o kadar param yok.Mediamarkt deniz bank ile kredi veriyormuş. Annem kredi alsa satın alabilecek miyim yani?Sanırım her ay 90 tl vericez.Onu öderiz sıkıntı yok. Böyle 24 ay ödeyip 2,000tl lik kredi mi almış olucaz. Ve telefon 2,900küsur tl. Biz 900 peşin versek geri kalanını 2,000lik krediyle ödesek olur mu? Bu şekilde nasıl satın alabilirim.Ve bulunduğum yerde mediamarkt yok

bulunduğun yerin dışına çıkıcan çünkü mağazaya gitmeden olmuyor sgk lı birinin ama bankada daha evelden kredi kartı vs olmuş olcak yoksa unut bankaya çağırıyorlar

he kredi kartı vs varsa hemen vatan bilgisayara gidip söleyip orada telefondan msj atıyorlar onay kodu geliyor onu kasada çeke dönüştürüyorlar bi 30 yere imza atıyorsun sonra telefonu veriyorlar faturayla sonra eve geliyorsun lakin elinde 900 tl nakitin varsa sen 90 tl yerine 900 tl yatırırsın ptt den yatırılıyor bu arada odeo bank yok ise bulunduğun yerde 900 yatırdığın zaman ister 10 ay ödeme istersen öde borcun daha çabuk biter

• quote:

sonra haciz gelince ağlıyorlar dünyada 2. bir ülke daha yok hatta şöyle iddali konuşucam bana yabancı forumlardan 1 tane link verin herhangi bir üye desinki kredi çekicem bankadan iphone alıcam ben daha foruma girmem yani bırakın bu işleri krediyle iphone almak başkasının bilmemneyiyle gerdeğe girmektir ... anlayan anladı

Forumdan bir link:http://community.giffgaff.com/t5/Help-Support/Iphone-loan-approval/td-p/13610209

Bu da bir haber linki:http://www.patentlyapple.com/patently-apple/2013/03/18000-chinese-students-take-out-loans-to-buy-apple-devices.html

Al sana link. Sırf seni şu forumdan uzak tutabilmek için aradım, buldum. Seni her konuyu trollerken görmekten bıkmıştım zaten. Hadi şimdi uslu bir çocuk ol ve forumu terket...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodWasTaken -- 26 Kasım 2014; 5:39:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Şimdi delikanlı ol ve forumdan git hoş sen bebesin zaten laftanda anlamazsında işte biz gene elimizden geldiğince seni kovmaya çalışacağız arkadaşı takdir ediyorum bulmuş uğraşmış bu yorumdan sonra bende bakınıyordum benden önce davranmış gerek kalmadı. Şimdi gidecek misin forumdan ? Başka isteklerinde varsa söyle elimizden geldiğince yapmaya çalışalım ama sen bir daha adım atma foruma yeterki.

• Yardım edenlere teşekkür ederim tribe giren oksijen israflarına güldüm, çok şükür annem de babam da çalışıyor,maaş alıyor. 3tl az para değil. Taksit taksit kimseye koymaz ki çoğunluğunu ben ödüycem.

• İlginç bir alma şekli :D
  • Faturaya ek almayı da düşünebilirsin, taksit 150 lirayı bulur fakat 90 lira + tarife ücretinle hemen hemen aynı olacak. Tabi kullandıgın hattı, tarifeyi bilmiyorum, bir düşünebilirsin. Kredi içinse mağazaya gitmen gerekiyor mutlaka.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.