Şimdi Ara

İphone 6+ Kasa Aralığını Nasıl Anlaşılır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar telefonum bugün geldi .. Tabii 14 gün dolmadan bi sorun varmı diye incelemeye koyuldum aklıma kasa aralığı geldi ..Cihazın köşelerine bastırdım ama açıklık yok gibi geldi .. Kağıtla yokladım yok gibi geldi ama .. Ekranın köşelerinde kağıt gezdirirken fark ettim çok hafif kağıdın ucu giriyor .. Acaba iphone alıpta kasa aralığı var diyen arkadaşlar , o minik açıklık gibi şeyden mi bahsediyor yoksa gözle görülür bi şey mi ? Yardımcı olursanız sevinirim

• Unboxing videolarını izle, telefonu yakından odaklayarak çekenler vardır, fark görürsen araştır. Eğer sorun varsa değiştirirsin.
  • ø kullanıcısına yanıt
    Hocam örnek video atarsan çok sevinirim ..Birde denedim arasına kağıdın sivri ucu giriyo ..Komple girmiyo ama sivri ucu giriyo ..Ama ben gözle bişi farketemedim .. İleride toz vs kaçarmı sorun yaratır mı ? Yaratmazsa değiştirmiycem çünkü memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

Hocam örnek video atarsan çok sevinirim ..Birde denedim arasına kağıdın sivri ucu giriyo ..Komple girmiyo ama sivri ucu giriyo ..Ama ben gözle bişi farketemedim .. İleride toz vs kaçarmı sorun yaratır mı ? Yaratmazsa değiştirmiycem çünkü memnunum

http://www.cnet.com/videos/iphone-6-reviewed-and-up-close/
  • Bu kasa Aralığı ne oluyo ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baktım şimdi de sol üst Köşeye baskı yapınca oynama var sorun olur mu bu ?

• Çok mu oynuyor yoksa siz baya mı bastırıyosunuz ? Veya o oynayan yere a4le deneyin bakalım kağıt giriyor mu .. kağıt giriyorsa açıklık vardır
  • ø kullanıcısına yanıt
    Hocam izledim gözle görünüşte hiç bir farklılık yok ..Cihaza yakından baktığımda ben de göremedim ..Ama şeytan dürttü a4le deneyim dedim ve baktım ki giriyor .. Benim tek sorum şu bu ilerde sıkıntı yaratırmı ? Yaratmazsa benim için sorun yok aslında
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    Hayır çok az esneme gibi Tadım kaçtı

• Valla ileride bişi olurmu bilemem .. Bende de kasa oynamıyor fakat arasına kağıdın ucu giriyor ..Bilemedim valla napsam ..Hiç değişim yapasım da gelmiyor
    Ben değişmeyecem ya sonradan gelen cihazda ya ölğ piksel çıkacak yada Home tuşu oynayacak yada bundan beter olacak böyle iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: TSwift

Ben değişmeyecem ya sonradan gelen cihazda ya ölğ piksel çıkacak yada Home tuşu oynayacak yada bundan beter olacak böyle iyi

Aynen öyle Bende değişmeyeceğim elimdeki cihaz şuan ekran kalitesi bakımından mükemmel ..Ekran beyaz dengesi ve ölü piksel vs test ettim hiç bir sorunu yok ..Tuşlar gevşek değil .. Su altı telefonu değil bu sonuçta ..Arasına kağıt da girmiyor zaten kağıdın sivri noktası giriyor ..Keyfinize bakın Ama ben yarın yinede Apple'ı arayıp seneye eğer ekran açıklığı yüzünden sorun çıkarsa değiştirip değiştiremeyeceklerini soracağım sizi de bilgilendiririm

Teşekkürler. Aynı testleri bende Yaptım sorun yok çok şükür

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.