Şimdi Ara

hecarim cok mu etkisiz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugun hecarim aldım ultisi haricinde pek bi etkisini göremedim sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nesi etkisiz? Tüm skilleri op. Rankedde 9/1/1 gittim o kadar dmg vurdu ki millete salamadım. Ayrıca hecarim oyundaki en hızlı ve en etkili gang atan herolardan e ile çalılardan çıkıp q-w yada ulti atarsan gigi wipi izi
  • Soloda farmla late game'de ilah

• Kite lamak çok zor. Tek eksi yanı early si güçsüz. Jarvan lee sin falan haritadan silebiliyor hecarimi

• Ultisi hariç bi olayı yok zaten. Onu da kaçmak için atıyor trdekiler

• Çok rahat gank atan iyi dmg vuran jungle rahat temizleyen bi hero ve ccsi de var. Canın sıkılırsa full ad dene ebedi ile e+bitane daha atak 1700 dmg gördüm :D:D
  • Etkisiz değil çok iyi bir şampiyon ama takımın uyanık olmazsa etkili baskınlar yapamıyorsun.
  • Yazmayı Unuttum topda oynadım maokai ve fioraya karşı sanırım jungle daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Shifter06

Yazmayı Unuttum topda oynadım maokai ve fioraya karşı sanırım jungle daha iyi

Yeni jungle da çok etkisiz hocam. Öyle ki düzgün yardım etmezlerse kırmıyı bile alamıyorsun.

+ Şu anda heca ile topta oynamak daha iyi.

+ Ultisi bir amumu değil ama onu kadar iş yapar bazen. E ile koşup ulti ile rakip takımın arkasına geçeceksin ve rakip carry i takımının ortasına itip kesecesiniz

+ Takıma bağlı bir hero olması - yönü. Takımın kötü ise bir şey yapamazsın orası bir gerçek

+ Core itemi 3 lü ile çok güzel oluyor. Ayakkabıya kırmızı efsun çık. Zaten sürekli q rushlaman ve 3 lünün pasifi ile çok güzel hasar verirsin

• biraz buff alsa kimse bir şey demez sanırım ayrıca rito artık vazgeçmeli skiller hem ap hem ad hero ortada kalıyor .
  • şuanki metada pek etkili değil ama tavsiye istersen hecarim rune ve masteries i paylaşayım en azından daha etkili olursun.

rune
     hecarim cok mu etkisiz?

ofansif
     hecarim cok mu etkisiz?

defansif
     hecarim cok mu etkisiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kobrakai -- 25 Kasım 2014; 19:04:18 >

• Hecarim top ne la. Söyle bi düşününce komik geldi :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hasarini yetersiz buluyorum dier tanky herolarina gore daha az hasari var

• Hecanin topta neredeyse sadece nautilusu antileyebilecegini dusunursek varin siz dusunun forumun halini

Gostere gostere gank atan tek jungler heca
    Tek kotu yani agir bir tank olmaz earlysi zayif

Jax vb bicerdoverler yoksa karsida latede is yapar
    Ct jungle yemez ve gankta basari elde ederseniz olmeden win gelir

2 sezon bitirdim hecarim ile 200 e yakin ranked var 20 civari hic olmeden

Misal 7-0-8 skorlarla bitirdim run + masteries + saniye sayma bu at hizliymis yea diye oynanicak hero degil.

Bu sezon dahada guclu. ( yeni itemler ile)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.