Şimdi Ara

Nick Önerisi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler nick önerisi lazım çok çılgın nicklerde kabulümdür tek kural Kyradin'den önce yada sonra gelecek. Her türlü saçmalık, her türlü moronic fikir değerlendirilecek böyle fantastik birşey çıkar ise ortaya 1780 rp vereceğim zaten çıkacağını pek düşünmediğim için rp miktarı yüksek.

Dipnot : MK LoL kullanırken otomatik alınan screen shotları buldum.En kısa zamanda Silver 5 to D1 ve başka bir hesabımla d1 to challenger 600 lp maç sonu ssleri ile yaklaşık 60-70 resimlik dolgun bir konu açacağım bekleyiniz efenim.

• TürbanlıTeyzeIsCarrying

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LosLocos -- 25 Kasım 2014; 17:32:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teq7H4ckDedi
  • Kyradinsenis2cek :)

• Kyradin sağlam çar.

• Kyradin Carries U

Pls Feed Kyradin

Kyradin in the Box

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kyradin REKT

You got Kyradined

Kyradin Senpai

Kyradin FRELO ( Free elo )

Kyradin LORD
  • quote:

Orijinalden alıntı: AoE-BulletZ

Kyradin REKT

You got Kyradined

Kyradin Senpai

Kyradin LORD

Valla acaip yaratıcıymış. Kyradin GG WP olsyun bence
  • SA (ben) Kyradin AS bence güzel komik :d istersen ben ekle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

quote:

Kyradin REKT

You got Kyradined

Kyradin Senpai

Kyradin LORD

Valla acaip yaratıcıymış. Kyradin GG WP olsyun bence

" tek kural Kyradin'den önce yada sonra gelecek. " dediği için böyle nickler söyledim.
  • quote:

Kyradin REKT

You got Kyradined

Kyradin Senpai

Kyradin LORD

Eklerde gelebilir mesela main hesabım Kyradin is GOD , Smurfum Kyradin is LORD'du.Kyradin is BACK vardı.

You got Kyradined olmuyor oturmamış gibi duruyor.Mesela bi hesabıma şuan ' Asai ' nickini aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvcıHaloDayı

Kyradin Carries U

Pls Feed Kyradin

Kyradin in the Box

İlki çok klasikleşti.İkincisi lütfen feedle Kyradin şeklinde.Üçüncüsü Shaco oynamıyorum :D
  • Let Kyradin Carry All
    Kyradin Rules
    Kyradin is Phenomenon
    League of Kyradin
    Challange Kyradin If U can

Kyradinsiz olarakta;
    Aurora,
    Cudash,
    Xenical,
    Shakra,
    Sharome,
    Crystality,
    Rusty,
    Cerci,
    Quanta.
  • bera336

• kardeş kyradin is god seninle çok oyunda karşılaştım.
    Senden nefret ediyorum çok küfür edip throwluyorsun bu adamı midde ya da başka yerde oynarken direk muteleyin yoksa en ufak hatada ana bacı söver ya da throwlar.
    iDominate ti nick im west e geçtim kimdin diyosan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OPplayer -- 25 Kasım 2014; 22:15:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPplayer

kardeş kyradin is god seninle çok oyunda karşılaştım.
    Senden nefret ediyorum çok küfür edip throwluyorsun bu adamı midde ya da başka yerde oynarken direk muteleyin yoksa en ufak hatada ana bacı söver ya da throwlar.
    iDominate ti nick im west e geçtim kimdin diyosan

Throwluyorsun değil alınmayacak oyun için çabalamam takımdakileri 10 dakikada analiz edip oyunun gideceği yeri kestirebiliyorum zaten.Kötüye kötü iyiye iyi derim madem sen kendini benden iyi olarak görüyorsun gösterseydin marifetinide bu yazdığın mesajın altına kimim diyosan ben buyum deme ihtiyacı duymasaydın.

Oyun yönetme kabiliyetimden dolayı 2 challenger(600lp-300lp) ve sayısız unranked to d1 hesap kastım eğer benim attığım pinglere,chattan yazdıklarıma uysanız zaten küfür yemezdiniz ve şuna kesinlikle emin ol hiçbir oyunda biz Kyradin yüzünden oyun verdik hatırlıyorum diyemezsiniz oynayan adamın hakkını yemem oynamayan adam isterse 1 ay sonra gelsin gene oyun aldırmam neticede 1 kaybediyorsam 3 kazanıyorum kafam rahat oluyor.Zaten öteki bilgisayar elime geçtiğinde yaklaşık 80-90 resimlik bir konu açacağım sen ve senin gibiler orda demek istediğimi anlayacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bera336 -- 26 Kasım 2014; 2:31:59 >

• Akira Kyradin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senkei -- 26 Kasım 2014; 3:17:33 >
  • He yani küfür etmen haklı dimi :D
    Haklı olunca sövülüyo diyosun eğer burayı takip etseydin kyradin gelince dodgelayın diyen adamları görürdün.Gözünden kaçmış demekki bide benim mainim jungle dı artık takım için mid öğreniyorum karşıma gelirsen midde kardeşim bakarız kim iyi kim kötü :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPplayer

He yani küfür etmen haklı dimi :D
    Haklı olunca sövülüyo diyosun eğer burayı takip etseydin kyradin gelince dodgelayın diyen adamları görürdün.Gözünden kaçmış demekki bide benim mainim jungle dı artık takım için mid öğreniyorum karşıma gelirsen midde kardeşim bakarız kim iyi kim kötü :D

Ahahaha ben challenger 600lpde hesabımı sattığımda forumdaki çekemeyenler Kyradin challengerden düştü , hak etmiyordu demeye başladı.Ben 10 tane hesap kastığımda onlar 2000 maçla d5-d4 ligindeydi o moronlar ne derse desin kimin umrunda? Denk gelirsen bekleriz.
  • 1 Kyradin to RuleThem All
    karakter sığmazsa
    1Kyradin2RuleThem

Kyradin hates/h8s Thaldrin :D

(ne zaman takımında olsa yeniliyon xd)

yada

Kyradin Dog

god un ters yazılışı çok popüler na da xd
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.