Şimdi Ara

İphone 6 aldım iade

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphone 6 64 gb aldım ayın 15 inde. 64 gb fazla geldi. Bende gidip iphone 6 plus 16 gb lamı değiştireyim diyorum acaba. İlk başta 4.7 inç yeter diyordum fakat küçük gelmeye başladı şuan gözüme. İphone 4 ten geçtim çok etkilenmedim. Ne yapmalıyım sizce ? Kullanıcılardan da fikir almak istiyorum. Cihaz apple store'dan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psag -- 25 Kasım 2014; 17:37:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Plus çok büyük değil mi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: psag

İphone 6 64 gb aldım ayın 15 inde. 64 gb fazla geldi. Bende gidip iphone 6 plus 16 gb lamı değiştireyim diyorum acaba. İlk başta 4.7 inç yeter diyordum fakat küçük gelmeye başladı şuan gözüme. İphone 4 ten geçtim çok etkilenmedim. Ne yapmalıyım sizce ? Kullanıcılardan da fikir almak istiyorum.

Ben de 6 64 aldım. Ölü piksel çıktı, yenisi geldi ve sattım. 6, 5s'ten sonra çok büyük gelmedi gözüme, ben de plus siparişi verdim. Plus alın, büyük gelirse iade eder tekrar 6'ya dönersiniz.
  • TechTR T kullanıcısına yanıt
    Evet iade edip parayı alıp o parayla plus almayı düşünüyorum. 27 si iade son. Oyüzden karar vermeye çalışıyorum.

• bence iadet etme hocam 6 daha iyi
  • ilko İ kullanıcısına yanıt
    Bataryasına hayran kaldım plusun aslında.

• quote:

İphone 6 64 gb aldım ayın 15 inde. 64 gb fazla geldi. Bende gidip iphone 6 plus 16 gb lamı değiştireyim diyorum acaba. İlk başta 4.7 inç yeter diyordum fakat küçük gelmeye başladı şuan gözüme. İphone 4 ten geçtim çok etkilenmedim. Ne yapmalıyım sizce ? Kullanıcılardan da fikir almak istiyorum.

bende ilk başta iphone 6 64 gb aldım. daha önce note serisi kullandığımdan hem ekran hem de batarya bana yetersiz geldi. daha sonra onu aldığım paraya satıp gidip 16 gb plus aldım. 16 bana hayli hayli yetiyor. size de yeterse gidip plus ile değiştirin. plus hem batarya hem de ekran açısından çok daha iyi.
  • quote:

Bataryasına hayran kaldım plusun aslında.

hocam inan bana 6 daki kalite estetikli 6plusta yok tamam batarya iyi olabilirama eksileriartılarından daha fazla yinede senin tercihin
  • Evet öyle düşünüyorum. Ben şimdi yarın gidip iade etmek 16 gb plus ile değiştirmek istiyorum desem direk değiştiriyorlar değil mi ?

• quote:

Evet öyle düşünüyorum. Ben şimdi yarın gidip iade etmek 16 gb plus ile değiştirmek istiyorum desem direk değiştiriyorlar değil mi ?

apple store'dan aldıysanız değiştirirler. sorun yapacaklarını sanmam.
  • Evet apple store.

• ben cihazı aveadan aldım. 16 gb bunu verip 64 gb alabilir miyim ? ben appstoreye giremiyorum. "cannot connect apple store" diye uyarı veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: i30ALP

ben cihazı aveadan aldım. 16 gb bunu verip 64 gb alabilir miyim ? ben appstoreye giremiyorum. "cannot connect apple store" diye uyarı veriyor

sanmam. değiştirmezler. ben öyle biliyorum.
  • 16 gb yetiyor inan ki bende 6 kullanıyorum hiç küçük gelmedi ekran büyüklüğü bana yetiyor. ayrıca plus çok dikkat çekiyor sokakta kullanmaya korkar insan :D
  • Fikirlerinizi bekliyorum.

• Up

• quote:

Up

iPhone 6 beğenmediyse iade edilebilirsin..
    iPhone 6 plus alın . Bende yarın Apple online store de iPhone 6 plus sipariş vereceğim inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burtii -- 25 Kasım 2014; 22:23:20 >
  • batarya sorun değilse plus a geçme
    taşıması büyük sorun.
  • Bende hep dev ekran kullandim farklilik olsun diye 6 aldim memnunum. Ancak hali hazirda evde ipadim var ipad olmasaydi dusunebiliridm

• Bugün cihazım geldi ve tam ideal boyutta O kadar çok alıştım ki elime hiç de büyük gelmedi .. Yanına eski telefonumu koydum ve gözlerime acıdım .. Çok rahat inanın pişman olmazsınız ..

Not: Elim çok büyüktür yorumuu ona göre değerlendirin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.