Şimdi Ara

Böyle internet var mıdır (?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle önce Genel olarak bir merhaba diyeyim.

Konuya herkes fikirlerini beyan edebilir. Memnun olurum :)

- Öğrenci olarak faydalanabileceğim.

- Asgari 50 GB AKN olan,

- Taahhüdü azami 1 yıl olan,

- Hız olarakta fazla yavaş olmayıp Full HD film veya belgeselleri kolaylıkla izleyebileceğim,

- Altyapı olarak oturduğum yerin bikaç üst sokağında Fiber varken bizde Fiber'in bi altı sayılan Hipernet varmış.

- Ayrıca son olarak; evde telefon bulunmadığı için yalın ücreti de içinde olan,

Bir internet var mıdır :(

Şimdiden çok ama çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akustik34 -- 25 Kasım 2014; 16:23:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Universiteli-Kampanyasi.aspx

Bu nasıl?

@srcn81

Bununla benim ödeyeceğim (ilk ayki fatura hariç) tutar tam olarak ne olur acaba?

70'i bulur mu?

Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 49+4 modemsiz 53tl ödersiniz her ay
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Hocam siz bu kampanyayı mı almayı düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Srcn81 kullanıcısına yanıt
    Ya hayır, ben arkadaşa tavsiye ettim bunu, sizde görüşlerinizi aktarırsınız diye düşündüm arkadaşa.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Hımm anladım, kampanyayı inceleyip ilgili arkadaşa geri dönücem..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akustik34 kullanıcısına yanıt
    Dostum sana dönüş yapılacak konu ile ilgili. :)
  • Merhaba,

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Universiteli-Kampanyasi.aspx
    @XpressMusic34 nikli arkadaşımızın önermiş olduğu kampanyayı düşünebilirsiniz.

Altyanınız uygunsa HİPERNET Paketini öneririm.. ULTRANET - ADSL2+ ---- HİPERNET - VDSL2 Altyapsı ile veriliyor.

Yalın ULTRANET Limitsiz 16 Mbps'ye kadar (50 GB AKN) Paketi 12 ay taahhüt ile 53,90, Modem alırsanız 59,90 TL.

Yalın HİPERNET Limitsiz 24 Mbps'ye kadar (75 GB AKN) Paketi 12 ay taahhüt ile 57,90, Modem alırsanız 63,90 TL.

Üniversite öğrencilerinin tespiti için Yüksek Öğretim Kurulu Başkanlığında bulunan veri tabanı kullanılacaktır.

Kampanya kapsamında aylık yalın internet erişim bedeli ücretsizdir. 12 aylık taahhüt süresi dolduğunda yürürlükteki aylık yalın internet erişim ücreti müşteri faturasına yansıtılır.

Yeni aboneliklerde 48 TL bağlantı ücreti ayda 4 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılır.
    Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dahil peşin 8 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET faturasına yansıtılır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.