Şimdi Ara

hikmet karamanla anlaşıldı .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
2.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aydın cingöz haberi . ersun yanal 'ın transferini bilmişti .

https://twitter.com/AydinCingoz/status/537206639796174848

İddia şu: Anderlecht maçı sonrası Prandelli gidiyor.

Prandelli'nin yerine Hikmet Karaman geliyor. Karaman ile Galatasaray anlaştı.

• Hikmet karaman nedir ya olmuşken yılmaz vural olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samet aybaba ucurur sizi bence

• hikmet karaman kriz döneminden bizi çıkarabilir. ama oyuncular ona saygı duyup söz dinler mi bilemem. öncelikle oyuncuların saygı duyup korkacağı biri gerekli. mustafa denizli gibi. oyuncular koşmuyor. oyuncuları koşturmak için ne taktik deha ne de oyun bilgisi gereklidir.
    forma adaleti sağlayacak, gençlere fırsat verecek, yenilsek de taraftarın alkışı için ruhunu ortaya koyacak futbolcuları seçecek adam lazım.
    hikmet karamanda bu var mı bilmiyorum.

takım bir amaç etrafında toplanmalı ve bu kesinlikle 4. yıldız olmamalı.
  • Bence Faruk Türk olsun. Kendisi başına geçtiği her takımı şampyon yapmış bir teknik direktör. Hikmet Karaman ise Bursasporu perişan edip, gitti. Gs yi daha berbat hale getirir.

• hikmet karaman iş yapar.
  • Hikmet karaman

Biri şaka desin.
  • Nedense Yılmaz Vural'ın gelmesini çok istiyorum ben ya :)
  •  hikmet karamanla anlaşıldı .

Konuyu sslerle destekleyelim. Mourinho ve Henry'lileri de var da üşendim şimdi.
  • yerli olsun da isterse köpek olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam akıllı bi hoca gelsin.akıllı bir hoca gelsin

Hakedene versin formayı. 2 m den boş kaleye kaçıran, duz koşu yapamayan burakı yada tek yaptığı iş 10 metre alan içinde dandik paslar yapıp top kaybeden selçuku değiş

• Bruma'yı düzenli olarak oynatsın gelecek kişi. A2 liginde her hafta müthiş goller atan Sinan Gümüş'e şans versin de kim gelecekse gelsin.
  • % 70 iş bitti.

Hikmet Karaman: "Yarın Galatasaray'ın, kulübün çok önemli bir maçı var. Böyle bir konuyu şimdi konuşmayı doğru bulmuyorum."
  • Kim gelirse gelsin cesare den daha fazla başarılı olur.

• Hikmet karamanla dalga geçiyoruz falan ama adam aç, öğrenmeye istekli, boş adam değil. terim gibi 50 sene bam bam bam takılmıyor. Başarılı olabilmek ayrı bir şey olamazsa bu hocanın kötülüğünden değil takımdan kaynaklı çünkü bu takım 3 hocada kötü oynadı 15 hocada gelse kötü oynar çünkü kalite düşük. O yüzden hocaları konuşmak anlamsız ANCAK PRANDELLİ ARTIK EKSİKLERİN HEDEFLERİN ELEŞTİRİLENLERİN KİMLER OLDUĞUNU BİLİYOR EĞER ANDERLECHT DAHİL ZELÇUKLA BURAKLA YOLA DEVAM EDERSE ELEŞTİRİLİR SON ATIMLIK MERMİSİ KALDı.

BİZE İYİ HOCA DEĞİL,,, HEM İYİ HEM CESARETLİ HOCA LAZIM!!!!! Gelip de selçuk u eski günlere döndürürüm diyip 50 maçı daha katledecek hayalci türk hoca değil.

Habere inanmıyorum ama yenilirsek zaten arayışa girilecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: potur

Samet aybaba ucurur sizi bence

• quote:

Orijinalden alıntı: patos64

Hikmet karamanla dalga geçiyoruz falan ama adam aç, öğrenmeye istekli, boş adam değil. terim gibi 50 sene bam bam bam takılmıyor. Başarılı olabilmek ayrı bir şey olamazsa bu hocanın kötülüğünden değil takımdan kaynaklı çünkü bu takım 3 hocada kötü oynadı 15 hocada gelse kötü oynar çünkü kalite düşük. O yüzden hocaları konuşmak anlamsız ANCAK PRANDELLİ ARTIK EKSİKLERİN HEDEFLERİN ELEŞTİRİLENLERİN KİMLER OLDUĞUNU BİLİYOR EĞER ANDERLECHT DAHİL ZELÇUKLA BURAKLA YOLA DEVAM EDERSE ELEŞTİRİLİR SON ATIMLIK MERMİSİ KALDı.

BİZE İYİ HOCA DEĞİL,,, HEM İYİ HEM CESARETLİ HOCA LAZIM!!!!! Gelip de selçuk u eski günlere döndürürüm diyip 50 maçı daha katledecek hayalci türk hoca değil.

Habere inanmıyorum ama yenilirsek zaten arayışa girilecektir.

İlk kez bir yorumuna katılıyorum

• Yılmaz Vural veya Hikmet Karaman gelsin bence de bu italyan faciasından sonra yabancı hoca aramaya girişmezler artık,sene sonuda Lucescu gelir büyük ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broken Wings

Konuyu sslerle destekleyelim. Mourinho ve Henry'lileri de var da üşendim şimdi.

Sırf bu sebepten gelmesini istemem.Yıldızlar takmaz bunu.

• Madem kalburüstü yerli birisi gelecek, bu her gördüğü ünlü spor adamı ile fotoğraf çekilen Hikmet Karaman değil Yılmaz Vural olmalıydı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.