Şimdi Ara

Iphone 6 ve 6+ sorunum yok memnunum diyenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

forumlara genellikle sorunlar yaşandığında arızalı durumlarda yardım almak için bilgiler yazılıyor. Buda benim gibi takipçilerde acaba iphone 6 serisinde çokmu sorun oluyor yanılgısı oluşturuyor. Bende dedimki bu topicde de sorunu olmayan memnun olanlar yazsın , cihazı almayı düşününler için faydalı olur düşüncesindeyim.

• Mrb kardesım iphone 6 plus 64 gold kullanıyorum 4-5 gundur cıhazımda allaha sukur bı sorun cıkmadı umarımda cıkmaz yanı skıntı yok suana kadar ve muthıs bı cıhaz herkese tavsıye ederım oyun oynamak sorf yapmak ayrıbı keyıf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i6+ sorun yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iP6 Plus kullanıyorum ve fazlası ile memnunum.Özellikle plus için diyebilirim ki; IOS u büyük ekranda deneyimlemek ve kullanmak,bugüne kadar ki en büyük iPhone keyfi benm için.
  • plus bi başka ip6 alanlar pişman olacak yakınlarında plus kullananları gördükçe alışması max 1 hafta sonra diğer telefonlar çocuk oyuncağı durumu
  • 6 Plus kullanıyorum özellikle şarz süresi ile ios a bir kez daha aşık oldum .
  • iphone 6 64 gb aldım, sorunum yok memnunum.
  • İlk çıktığı günden beri kullanıyorum ve çok memnunum . Ekran ve pil performansı tam istediğim gibi.

Iphone 6 ve 6+ sorunum yok memnunum diyenler
  • burak2891 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun bende yakın zamada alıyorum. Bede inşallah buraya sorun yok derim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • renk olarak golddan memnun olmayan varmi arkdaslar bikac gune gold almayi dusunuyorum bende

• 6 plus, 1 ayı geçkin süredir kullanıyorum en ufak bir rahatsızlığım bile yok maaşAllah.

Çok sık kullanırım, gereksiz zamanlarda 3G kapatırım. Program yazarım o yüzden o yönde de didiklemem çoktur. Büyük ekran harika.

Yakın arkadaşımda 6 kullanıyor. Oda çok memnun şahit olduğum için söylüyorum.

Çöp diyenler kendi yorumlarını değersizleştirirler. O kadar insana geri zekalı demiş olurlar oda vicdanen insanı çökertir hayattan zevk aldırmaz.

Çünkü bilinçaltı gerçek dışı yorumlarda insanı rahatsız edecek her şeyi yaptırır bedene.

• quote:

Orijinalden alıntı: charmander

6 plus, 1 ayı geçkin süredir kullanıyorum en ufak bir rahatsızlığım bile yok maaşAllah.

Çok sık kullanırım, gereksiz zamanlarda 3G kapatırım. Program yazarım o yüzden o yönde de didiklemem çoktur. Büyük ekran harika.

Yakın arkadaşımda 6 kullanıyor. Oda çok memnun şahit olduğum için söylüyorum.

Çöp diyenler kendi yorumlarını değersizleştirirler. O kadar insana geri zekalı demiş olurlar oda vicdanen insanı çökertir hayattan zevk aldırmaz.

Çünkü bilinçaltı gerçek dışı yorumlarda insanı rahatsız edecek her şeyi yaptırır bedene.

Plusa anca teknoloji mağazasında dokunma şansı yakalayabilen trollun teki kendisi ios6yı ios8den üstün gören tek âhmak şahısı bu arada

• İphone 6 plus 16 gb lik silver kullaniyorum 1 aydir memnunum

• Hem donanım hemde yazılım olarak hiç bir sıkıntım yok cihazla ilgili, batarya olarakta 3G, Wi-Fi, GPS sürekli açık ve verdiği kullanım süresi çok tatminkar
  • İphone 6 kullanim suresi 4 saati gecmiyor

• Her güncellemede cihaza biraz daha aşık oluyorum.

• iPhone 6 Uzay Grisi 64GB kullanıyorum ve telefondan çok memnunum. Hiç şikayetim yok. Bazen elime daha önce ki iPhone'u elime alınca hakikaten çok küçük geliyor. Apple eninde sonunda ekranı büyütmek zorunda kalacaktı ve daha fazla gecikmeden bu işi yapmaları hoş oldu bence.

• SG plus 64 kullanıyorum 1 aydır, ilk iphone'um bundan önce htc one(m7) vardı. bugüne kadar kullandıklarım neymiş diyorum okadar süper bi alet. ayrıca plus mı normal mi diye çok tereddüt ettim ama iyiki plus almışım. sarjı çok iyi gidiyo bana 2 gün yetiyo ve kesinlikle aşırı büyük değil
  • İ6 silver kullanıyorum. Yaklaşık bir haftadır telefon elimde. Henüz bir sıkıntısını görmedim. Androidten geçiş yaptığım için ziyadesiyle memnunum. Özellikle stabilite konusunda beklentimi fazlasıyla karşılıyor. Şarj konusunda da en yoğun kullanımda dahi akşama kadar çok rahat yetiyor.

• Satışa çıktığı gün aldım, cihaz iphone 6, iki ay oldu hiç bir problem yaşamadım. Severek kullanıyoruz

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.