Şimdi Ara

Dereceli atmadan kac tane normal atmak gerekir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben su an 250deyim. Top Mid Sup ortalama ustu seviyeye getirdim. Jung ve adc de ogrenip belli bi seviye tutturup runleri de fulleyip dereceli girmeyi dusunuyorum. Tr de bronz rezaleti duyuyorum surekli. Orada surunmek istemem. Yani icabinda 10 tane sirali oyun atarken takim mal olsa da benim sayemde biseyler olsun derdindeyim. Dogru mu yanlis mi yapiyoruz bilmiyorum. Gecen tam derceli baslicaktim. Normal oyunda bi ezildik dedim en az 20 oyun daha atmak gerek. Bide main hero veya lane icin ugrasayim mi. Sahsen en cok mid oynadim brandla. Gercekten gold 2 zed ezmisligim de vardir. 25-3-18 en iyi performansim var. Elim iyicene aliskanlik yapti gozu kapali seri bir sekilde skilleri bosaltiyorum. Zaten isabet ettirmeye dayali bi champ oldugu icin mekanik iyi olmasi gerek. Ayni sekilde threshle de akil dolu hareketler yaparim. Bu sekilde devam etmek mi gerek yoksa 3 lane elimde varken dereceli mi denesek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hazır olduğunu hissettiğinde 10 tane draft pick gir taşıyabiliyor musun bak ,ilk 10 oyunda takımı suçlarsan hiç biryere gelemezsin gerekirse tek taşıyacaksın

• Belli bi sayı söylemek mantıksız kendine guveniyosan gir karşına Challenger gelmicek merak etme senin çapında oyuncular ama tamamen şans işi daha rünü olmayan mi dersin hadi rünü geçtik kabiliyetlerini bile doldurmayan mi dersin thres in fenerinin ne işi yaradığını bilmeyen mi ap caitlyn oynayan bile gördüm taşıyabileceğini düşünüyorsan gir oyna dereceliyide fazla abartiyolar bence oyun işte bi farkı yok sadece oyunu daha ciddiye alıyosun o kadar

• Normal game ile ranked çok farlı normal game sadece zaman kaybı
  • daha önce dota oynadıysan 400 dota oynamadıysan 750'e kadar yolu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bladexile

Hazır olduğunu hissettiğinde 10 tane draft pick gir taşıyabiliyor musun bak ,ilk 10 oyunda takımı suçlarsan hiç biryere gelemezsin gerekirse tek taşıyacaksın

Balina tasinan oyuncular goldu karistiyo

• Her ranked dan önce 3 süphaneke 3 aram 3 normal girmelisin

• bronze 1 im yerimden memnunum bronze girmeden gelişemezsin bu oyunda full dereceli at bronz düş taşımayı öğrenirsin.

edit:ve 1v1 de ezdiğin adamlarla kendini kandırma takım oyunu bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krious -- 25 Kasım 2014; 17:10:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

Ben su an 250deyim. Top Mid Sup ortalama ustu seviyeye getirdim. Jung ve adc de ogrenip belli bi seviye tutturup runleri de fulleyip dereceli girmeyi dusunuyorum. Tr de bronz rezaleti duyuyorum surekli. Orada surunmek istemem. Yani icabinda 10 tane sirali oyun atarken takim mal olsa da benim sayemde biseyler olsun derdindeyim. Dogru mu yanlis mi yapiyoruz bilmiyorum. Gecen tam derceli baslicaktim. Normal oyunda bi ezildik dedim en az 20 oyun daha atmak gerek. Bide main hero veya lane icin ugrasayim mi. Sahsen en cok mid oynadim brandla. Gercekten gold 2 zed ezmisligim de vardir. 25-3-18 en iyi performansim var. Elim iyicene aliskanlik yapti gozu kapali seri bir sekilde skilleri bosaltiyorum. Zaten isabet ettirmeye dayali bi champ oldugu icin mekanik iyi olmasi gerek. Ayni sekilde threshle de akil dolu hareketler yaparim. Bu sekilde devam etmek mi gerek yoksa 3 lane elimde varken dereceli mi denesek?

270-280 civari normalden sonra ranked girdim , 10/8 ile gold 4 e kapagimi attim. Pre şart kesinlikle.

• 300 500 ama kendini geliştirerek git
  • calibrane kullanıcısına yanıt
    Dostum rune sayfalarını tamamladıktan sonra ak dereceliye. Taşıma potansyeli güçlü olan şampiyonlara yönel mesela bronz 'da sup thresh alırsan iş yapamazsın yanındaki adc uyanık davranmazsa gümler gidersin ama al syndra hem hasar ver hemde yanındaki adc 'nin oynayış tarzına göre kill al yada bırak sana kalmış. Bir süre sonra syndra zaten rakip adc 'ye tek atacağından oyundan rahatlıkla düşürebilirsin. Bu sadece bir örnekti bunun dışında top Jax Ormanda Master Yi gibi oyun ortalarına doğru ilahlaşan şampiyonlarda tercih edebilirsin v.s. v.s. Mid gidersen sağa sola sürekli baskın düzenle rahat verme rakibe zamanla zaten tecrübe edeceksin bunları hep.
  • ilk önce rünlerini ayarla ad ve ap daha sonra farm yapmayi öğren son olarakta her lanede ne yapilması gerektiğini öğren en sonda ranked
  • dunyayımı kurtarıon lan
  • kardesim tek diyecegim arkadasinla felan gir guvenebildigin yoksa tek tasimak cok zor ben bugun bitirdim 10 derecelimi gumus 2 ye yerlestim ama sirf 3 oyun takimim yuzunden kaybettim mesela son macimi diana ile 19 4 15 bitirmeme ragmen try i bi feedlediler yani ne diyim bi arkadasinlar gir yani yoksa win sayina gore her mac farklidir bi mac fark yiyipte kendini hazir hissetmemen bence sacma sans isi kisacasi

• Krious kullanıcısına yanıt
    takim oyunu dogru soyluyosun ama takim takim olmayinca yani. sans oyunlarindan farki kalmio

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.