Şimdi Ara

Şok'ta ağız bakım ürünlerinde güzel indirim var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
4
Favori
3.795
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar az önce Şok markete uğradım. Colgate optic white 1+1 75ml lık olanları 8,37 tl oral b ağız bakım suyu 500ml 5,97 tl idi. Ağız bakım haftası mı ne varmış? Diş fırçaları sensodyne ürünlerinde falan güzel indirim vardı bazı ürünler yarı fiyatına.. Değerlendirilmeli

• Haber için teşekkürler....

Ama biraz geç kaldı şok...Migros o ekmeği yedi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Haber için teşekkürler....

Ama biraz geç kaldı şok...Migros o ekmeği yedi...

Migros kampanya yaptigi zamanlar sok prince tas katmakla ugrasmis herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayret Şok boyle bi kampanya yaparmiydi

• Migrosta 1 alana 1 bedava kampanyası var 4.5 TL ya 2 tane colgate dişmacunu aldım tanesi 2.25 TL ya geldi şokta aynı ürün indirimli 2.70 TL ya geliyor
  • Sok ve Migros'un sahibi ayni diye biliyorum ama satilmadiysa tabi, o yuzden bu kampanya gerceklesmis olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şok'u Ülker satın aldı
  • arkadaşın 5,97 yazdığı oral-b ağız bakım suyunu migros'tan almıştım, tanesi 13,50 TL, 1 alana 1 bedavaydı, şok daha uygun ancak alan aldı...
  • Şok ve DiaSA Ülker'e satılalı yıllar oldu. Hattâ bu yıl UCZ'nin %60'ını bile dolaylı olarak Ülker grubu aldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oral b nin şarjlı diş fırçası var bende şokda bunların başlığı var mıdır acaba? migrosa yetişemedik :)
  • uygun kaliteli ucuz dis macunu var miydi? ona gore gidecegim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan1985

oral b nin şarjlı diş fırçası var bende şokda bunların başlığı var mıdır acaba? migrosa yetişemedik :)

Bende onun için gittim yoktu biraz diş macunu stoğu yaptım. Yakında migros yoksa iyi fırsat oldu. Haber veren arkadaşa da teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebilgili

Şok'u Ülker satın aldı

En son seda sayan almıştı

Listerin varmıydı ne kadardı varsa

• Fiyatları gösteren herhangi bir görsel var mı?
  • bana da diş fırçası lazım
  • Dünya ağız bakım haftası mı bu hafta? Her yerde indirim
  • Şoktaki indirim %40. Sensodyne vardı klasik 100 ml 8** küsür. Sadece onun fiyatı aklımda kalmış
  • Arkadaşlar alışveriş yaptığım şok market küçüktü .Haliyle ürün yelpazeside küçüktü. Signal white now colgate optic white sensodyne falan vardı.Diş fırçası çok kaliteli göremedim.Zaten yağmalanmış. 2 adet oral b gargara kalmış.Onuda ben aldım.Sordum depoda varmı 2-3 tane daha alacağım dedim.Olanlar bunlar dediler :) 2 adet colgate optic beyaz 1+1 aldım
  • şampuanlarda da indirim varmı giden bi arkadaş bakabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Şok ve DiaSA Ülker'e satılalı yıllar oldu. Hattâ bu yıl UCZ'nin %60'ını bile dolaylı olarak Ülker grubu aldı.

nasıl aldı yav ? haberi yapılmadı , hala ciner'in değil mi....

edit = buldum bu adamlar almakla doymayacak , dayan bim ve a101
    http://www.dunya.com/ciner-uczde-cogunluk-hisseyi-satti-218858h.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 25 Kasım 2014; 17:11:26 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.