Şimdi Ara

Turbobit Premium Hız Düşmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sorunumla ilgili konu bu başlık altındaydı ben de buraya açmak istedim konuyu.yaklaşık 3 hafta önce bir aylık turbobit premium satın aldım.ilk 2 hafta her şey yerli yerinde gayet hızlı şekilde indirmeler yaptım.şu son 10-12 gündür aşırı yavaş indiriyor premium olmasına rağmen.150 mb dosyayı bile 8-9 dakikada indiriyor.lk günlerde 1 dakikayı bile bulmuyordu indirmesi.bitmesine 8 gün kaldı.indirme hızını yükseltmek için yapabileceğim herhangi bir şey var mı bildiğiniz? yardımcı olacak arkadaşlara çok teşekkür ederim şimdiden.

• retrojunk R kullanıcısına yanıt
    Akk ye takılmış olabilirsin.
  • Arkadaşın dediği gibi Adil Kullanım Kotasını aşmışsınız muhtemelen. Servis sağlayıcıyı arayıp adil kullanım kotanızı yükseltmelisiniz.
  • Böyle sorun yaşayan varmı diye google arama yapayım dedim bu sorunu bir tek ben yaşamıyormuşum anlaşılan ve akk ile alakası yok turbobitte sorun var sanırım, iş yerimde de ve evde 100mb net var kota sıkıntım yok durum aynı.
  • akk bence
  • bu ay bende turbobıt aldım akk düşmesi gıbı bırşey değılde gelen key şıfresı kazayla sılınmış elımde yok şuan acaba nasıl gerı alınır 1 haftadır dosya çekmıyorum
  • ne saçmalık bir durumdur.gerçi belli bir limitten sonra hız düşmeye başlıyormuş ben de rahat bi 75-90 gb'a yakın bir şeyler indirdim.ondan oldu sanırım.peki bu hep böyle mi devam edecek? yoksa ayın 1'inde eski haline mi dönecek? cevaplarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retrojunk -- 27 Kasım 2014; 8:21:38 >
  • Turboda son günlerde çok sorun var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.