Şimdi Ara

Zaten Hep Takım Feedler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben hangi lanede oynarsam oynayayım öncelikli düşüncem şu oluyor: Karşımdaki adamı eziyor muyum ezemiyor muyum? Diyelim ki takımım 25-4 önde ama eğer karşıdaki takima o 4 killin 3 ünü toplane'de vermişsem huzursuz oluyorum ve oyunu kazandığıma hiç sevinemiyorum. Genelde tam tersi oluyor kendi laneimdeki adamı eziyorum ama oyunu kaybettiysem hic üzülmüyorum hatta keyfim yerine geliyor. "Xyz free win" dedigimde elime bir şey geçmeyeceginden susuyorum ve çogunlukla da oyun sonunda karsimdaki ezdigim adam friende ekliyor ve bir sonraki rankeda beraber giriyoruz. Ben bu sekilde 2.5 ayda silver 4 ten plat 5 e yukseldim ve 2 aydir falan hic oynamiyorum

Son olarak da bu oyunda bence asıl olan lig atlamak degil kendini gelistirdigini dusunuyorsan uzulecek bir sey yok. Kazanilir kaybedilir sorun degil. Ünlü düsünürün de dedigi gibi "Kişi hak ettiği ligdedir"

Edit: He bir de ben platım çok iyiyim muhabbeti yapmiyorum lutfen soylemek istedigimi anlamaya calisin kelimelere fazla takilmayin. Universite nedeniyle ben oynayamiyorum su aralar yoksa daha benim de alacagim cok yol var diamond challanger gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÜtopyalıRealist -- 25 Kasım 2014; 3:00:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• üzülerek söylüyorum onu yapan bir tek sensin :)
    genellikle bu sunucudakilerin bi yerleri havaya fırlar maç kazandıklarında.
  • Evet yardım icin gittiğim botlane kill aldığı halde mid towerım karşı mid ve jungler tarafından yıkıldıgında flame yemem+junglerdan midi tutmasını rica ettiğim halde, oyunu 2/15 1/14 bitiren botlane ile hakettiğim ligdeyim.

Karşı takımdaki top panth ayakkabı bile almamış hydra lw ile geziyor ve ben o adama kaybediyorum.tek başıma ne yapabilirim ki? 5 turret 2 drake önde olan takımı geri dönmeleri için pingledigim halde fight başlatmaları da benim suçum.

Özet:Kazanmanın tek yolu takıma embesillerin gelmemesi.bak iyi oyuncu demiyorum.zeka gerisi olan gelmesin adil maç oynansın kaybettiğime üzülmüyorum.Az bi takım oyunu varsa, anlaşma varsa maçın sonucu az çok belli oluyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhoIsYourSummoner -- 25 Kasım 2014; 3:17:36 >
  • Ezdiğin adamla niye duo girersin ki ?
    Değişik fantazileriniz var gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wi5rty

üzülerek söylüyorum onu yapan bir tek sensin :)

Valla hocam ben mac kazanince once bi oh cekiyorum sonra basliyorum iyi oynayanlara honor vermeye , chattende yaziyorum örn: Vayne cok iyi oynadin tebrikler honored vs. gibi gibi.

• okeyyy
  • Aynı benim kafa. Kendini geliştirdiğine inanıyorsan ligin pek bir önemi yok.
  • Zaten plat olunca cok iyi olunmuyor oyunuma plat gelirse dodgelarim ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel yazmışsın!

• True

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • False

• csb
  • quote:

Tek o oyle yapiyosa sen napiyon

• Haklısın

• Zaten hep takım feedler
    Penta attı adolf hitler
    İyzi wp yazdı kekler
    Oyun sonu beni arkadaş ekler

Kazanıyorum sevinemiyorum
    Robotum biliyorum
    Ego tatmini için konu açıyorum
    Artılayın beni genjler yazıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASALEK576

quote:

Tek o oyle yapiyosa sen napiyon

ben chat kullanmıyorum dostum. iyi de oynasa kötü de oynasa ne olursa olsun. çünkü öyle bir algı var ki sunucuda helal olsun kardeşim iyi oynadın desen bronz gibi; keşke şöyle yapsaydın desen challenger gibi bir algı yaratıp iki türlü de küfürü yiyen sen oluyorsun. :)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bir şey var eğer takım feedlerse otomatik olarak sende feedliyorsun.Moral 0 ın altına inince kendinide veremiyorsun oyuna.Ölünce sinirlenmek yerine zaten takım feed bir şey olmaz diyip geciyorsun bunlar Acımasız Qerçekler

• Soloq mantığını öğrenen adam hertürlü çıkar
    Sezon 2de adc kavgası yapardık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Litendria -- 27 Kasım 2014; 9:10:06 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.