Şimdi Ara

Lg g3 mü yoksa Xperia z ultra mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ekran problemim yok yani ne kadar büyük ekran olursa daha iyi gözüyle bakıyorum daha öncede lumia 1520 kullandığım için hiç bi sıkıntım olmayacak ama aklımı kurcalayan problem hangisini almalıyım g3 mü z ultra mı? z ultra daha eski olsada performans olarak gayet yeterli tek sıkıntısı bana göre kamerası ve güncelleme desteği alır mı bilmiyorum g3 ise çok olumsuz yorumu var 2k ekran iyi hoş ama bişey yaparken kasmasını istemiyorum bataryayıda geçtim ısınma problemi çok büyük miktarda olduğu söyleniyor daha güncel bi telefon olduğu içinde g3 olur mu diye düşünüyorum bu ikisi arasında kaldım sizce hangisini almalıyım dediğim gibi z ultranın ekranı benim için sıkıntı değil ama kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yertinc -- 25 Kasım 2014; 1:19:10 >

• ne kadar büyük o kadar iyi mi
    hmm

g3 32gb
  • Mate 7 bulabilirsen kaçırma.
    Gold olanında 3 gb ram ve 32 gb dahili depolama var.
    Standartta 2 gb 16 gb.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hız olarak bı fark olacagını dusunmuyorum ama 2k ekran su an ıcın erken deıl mı guncel alayım dıye pısman olmak ıstemıyorum
  • G3.
  • Z ultra daha performansli olur g3un 2ksi ekrandan dolayi batarya ve sistemi yoruyor gereksiz yere.

• quote:

Orijinalden alıntı: JumperJack

G3.

neden g3 dedin dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

Z ultra daha performansli olur g3un 2ksi ekrandan dolayi batarya ve sistemi yoruyor gereksiz yere.

xperia z ultraya daha yakınım zatende g3 ü alanlarda baya şikayetçiler g3 almayıp pişman olur muyum onu bilemiyorum
  • Htc one max olabilir , karizma cihaz , efsane hoparlor , ve sense 6 stabilitesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarGoS -- 25 Kasım 2014; 23:07:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarGoS

Htc one max olabilir , karizma cihaz , efsane hoparlor , ve sense 6 stabilitesi.

fıyatları cok yuksek xperia z ultra 0 ını 1300 gibi bir fiyattan alıcam http://www.mysonyshop.com/?urun-319-sony-xperia-z-ultra&ref=akakce&v=1.98.9 ankarada kentpark avmde mağazası varmış gidip almayı düşünüyorum fakat 1300 gibi bir fiyata bulsam one max düşünebilirdim

• Bu var sifir cihazhttp://sahibinden.com/189249952

• Ikiside uzmez ama batarya yuzunden z ultra bencede

• yertinc kullanıcısına yanıt
    Ben xperia z serisi karşıtı değilim bi z3 deseydin al derdim fakat z ultrayı bi nevi deneme amaclı piyasaya sürdüklerini düşünüyorum
  • Eğer almadıysan sıfır Sony Xperia Z Ultra satıyorum
    Dükkanımdan bakabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLLbOy1453

Eğer almadıysan sıfır Sony Xperia Z Ultra satıyorum
    Dükkanımdan bakabilirsin

kaçasatıyosun dükkanın nerde
  • Z ultra kalas gibi birşey.G3 de sarj dayanmıyor.
    İlla büyük diyorsan c5 ultra al. onunda sorunları mevcut yapacak birşey yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.