Şimdi Ara

web sitesi alt link ekleme?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar web sitesi ile ilgili şu görselden hareketle kırmızı kare içerisine alınmış alt başlıkları siteye nasıl ekliyoruz biliyor musunuz? Ya da bu alt linklerin özel bir ismi var mı?  web sitesi alt link ekleme?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coldforce -- 25 Kasım 2014; 1:16:39 >

• kardeşim bu aralar çoğu kişi bunu soruyor bende cevaplıyorum o alt linkleri sen değil google kendi yapıyor eğer sayfan arama motorunda ilk sırada çıkıyorsa ve sitenin içerisindeki sayfaların hangisi en çok hiti alıyorsa google o sayfaları oraya indexliyor senin elinde olan bişi değil senin tek yapacağın sitene hit almak
  • batuhan0088 B kullanıcısına yanıt
    şimdi dostum cevabın için teşekkür ederim, ama çok hit alan bir sitede dahi bu durum söz konusu olmuyor. Yani bu siteye özel bir durum. Ben uzun zamandır bu durumu anlamaya çalışıyorum ama yani az hit alan site dahi yapıyor bunu. öyleyse benim sitem iki ayda 500 bin tıklama aldı neden google indexlemedi, hit yaptığım halde? Bu kodlama ile ilgili bir şey hatta o linklerin bir de isimleri var yani bilsem bütün problem çözülmüş olur.
  • anahtar kelimelerden oluyor mesela sen donanım yazdığında en üstte olmuyorsun ve öyle sayfalar çıkmıyor ama donanım haber yazdığında en başta çıkıyorsun ve sayfalar altına indexleniyor az hit değilde anahtar sözcüklerde en üstte yer alıyorsan çıkar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.