Şimdi Ara

OnePlus 2 sürpriz özelliklerle gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• OnePlus 2 sürpriz özelliklerle gelecek

Bu yılın en çok konuşulan akıllı telefon modelleri arasında yer alan ancak sadece 500 bin şanslı insanın eline ulaşabilen OnePlus One için bir devam modelinin hazırlandığı duyurulmuştu. Model ile ilgili yeni ayrıntılar paylaşıldı.

OnePlus 2 şeklinde isimlendirilmesi beklenen yeni akıllı telefonun daha özelleştirilebilir bir yapıda olacağı belirtiliyor. Farklı malzemelerden üretilen StyleSwap arka kapaklarının sayısı yeni model ile birlikte artırılacak ve yeni model satışa çıktığında kapaklar da hazır olacak. Kapakların ahşap, kot kumaşı ve Kevlar gibi malzemelerden üretileceği belirtiliyor. 

OnePlus 2 ek olarak rakip amiral gemi modellerinden daha düşük bir fiyata sahip olacak ve tahminen 500$ seviyelerinde seyredecek. OnePlus'un kar marjını biraz daha düşük tutacağı tahmin ediliyor. 

Model ile ilgili son bilgi ise donanım tarafında sürprizler ile geleceği. Bu sürprizlerin ne olacağı konusunda kesin detaylar yok ancak işlemci veya RAM gibi bileşenlerde yükseltmeler buna dahil olabilir. 

Yeni OnePlus ile ilgili en önemli yenilik şüphesiz modelin daha yaygın bir satış ağı ile desteklenmesi olacaktır. Zira OnePlus One halen daha kısım kısım ön siparişe sunuluyor ve halen geniş bir tüketici kitlesine ulaşabilmiş değil.  

• arkası halı flex kaplı sanırım
  • Fiyat 500$ olursa bir sonraki modelde de iPhone fiyatına satmaya kalkarlar.

Bu telefonların özelliği ucuz olması 500$ olması saçmalık.

• Merakla girdim ama pek sürpriz haber göremedim.Chip tarzı haber yapmayın sakın, buradaki kullanıcılar haberin başlığına değil, içeriğine önem veriyor.Bu konuya dikkat etmenizi istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sefer sd kart girişi olsa iyi olur. Eğer 500$ tahmini doğru ise bu şart. Malzeme kalitesi önemli ama çokta değil. Sonuçta bir şekilde sorun çıkıyor.

• imkani olan varsa us den nexus 4 alsin 200 dolara. o kadar para vermeye gerek yok ahali.

• 500bin şanslı insanın eline ulaşan derken firmanın üretim acziyeti nedeniyle insanlara ulaştıramaması ona ulaşanları şanslı mı yapıyor. bu nasıl bir akıl tutulmasıdır.. Ah ekrem ah... karikatür gibi adamsın..

• zamanında xiaomi de ucuz fiyata görece iyi özellikler sunan cihazlar yapıyordu ama sonra o da diğer büyük firmalara uydu ve fiyat yükseltti.

ayrıca bu oppo nun ilk yanlışı değil.
    ben hatalarını saydım.
    1 + 2 = 3

tamam kötü espriydi vurmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biggest Star -- 25 Kasım 2014; 2:16:35 >
  • Güzel Bir Teknoloji Başarılarınızın devamını dilerim

• 4gb ram- sd810 -16mp arka 5 mp on -5.5 inç 1080p- 64gb- sd kart stabil yazılım yeterli ama ilk telofonun ünvanını koruyabilir mi bilmiyorum fiyat artmış gibi

• 500 $ olursa insanlar yine bildikleri daha guvenilir markalara yonelir. Bakiniz lg de bile lg2 delice un yapmasina ragmen g3 un fiyat politikasi yuzunden bircok g2 kullanicisi ne kadar memnun olsada g3 almadi vede tavsiye etmedi ;)

• OnePlus 1için bugün davetiye geldi bana Türkiye'ye satış yok.nasıl olacak bu iş anlamadım neyse artık OnePlus 2 yi beklerim bende artık.

• şu saçma satış stratejisinden vazgeçerseler belki o zaman Xiaomi yada Lenovo gibi adını daha fazla duyurabilir ve daha fazla satış rakamına ulaşabilirler...
  • yaw he he
    olacağımışta geleceğimişte gideceğimişte
  • Bize gelmeyeceği için altın olsa ne fark eder.

• Hafıza 64GB olduktan sonra SD karta zaten gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Billy The Kid

şu saçma satış stratejisinden vazgeçerseler belki o zaman Xiaomi yada Lenovo gibi adını daha fazla duyurabilir ve daha fazla satış rakamına ulaşabilirler...

Oneplus one'ın amacının satış rakamı olduğunu sanmıyorum,sanırım minimum fiyat ile maksimum talep yaratıp arzıda sınırlı yapıp marka oluşturma amaçkandı.Heralde şuan oneplus oppo'dan daha çok biliniyordur.ve bu 2. model ile sanırım kar marjını ve üretim kapasitesi arttırıp istediklerini elde edecekler.
  • baslik: OnePlus 2 sürpriz özelliklerle gelecek
    icerik: Bu sürprizlerin ne olacağı konusunda kesin detaylar yok

milliyet.com'a girdim herhalde
  • 500$ dan girerse fazla tutmaz bu telefon

• Servisi olmayan telefona 500 dolar verilmez. Bir de bunun kayıt kuyut vergi masrafı derken zaten 2.000 tl olacak. boş beleş işler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.