Şimdi Ara

Türkiyenin en yetenekli oyuncusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tartışmasız Thaldrin'dir. Adam solo q da harikalar yaratmakla kalmıyor takım oyunundada earlyde takımını taşıyor. Lcs seviyesinde diyebileceğimiz bir oyuncu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle katılıyorum o rivenı ve rengarı yok mu? Offf

• O kim

• quote:

Orijinalden alıntı: Starlow

Tartışmasız Thaldrin'dir. Adam solo q da harikalar yaratmakla kalmıyor takım oyunundada earlyde takımını taşıyor. Lcs seviyesinde diyebileceğimiz bir oyuncu.

+1.Bencede türkiyenin en iyi oyuncusu thaldrin,sonra ise holyphoenix.

• Soloqda o olabilir ama fab takim icinde daha etkili

• quote:

Orijinalden alıntı: Asterix

Soloqda o olabilir ama fab takim icinde daha etkili

Fabın oyunu değişkenlik gösteriyor bi standartı yok bazen çok iyi olmasına rağmen bazen düşüş yaşıyor ama thaldrin stabil bir çizgide sürdürüyor oyununu

• ben

• Ben

• Ula thaldrin gelse ben demez yukaridakilere bak

• Asterix kullanıcısına yanıt
    Neye göre etkili kime göre etkili ? Takım oyunu diyorsun adı üstünde. Fab'ın HWA dan önceki olan takımı olan DP'den ele alırsak, Bot lane HolyPhoenix - Triel zaten Türkiyenin en iyi bot lane'iydi. Naru zaten Türkiyedeki en iyi mid laner tartışmasız ve açık ara. Koridorların açık ara öndeyken karşı Top lane tek başına değiştiremez bu gidişatı. Dolayısıyla Fab ve Thaldrini karşılaştıramayız. Ancak bu sezon öğreneceğiz çünkü HWA ve ACES gayet denk takımlar.
  • LongB
    Zergsting

• quote:

Orijinalden alıntı: Evdeki Sinek

LongB
    Zergsting

Longb mekanik olarak güçlü çar ayrıca çok sempatik

• idioxy <3
  • Lane olarak söylüyorum SOLOTOP THALDRİN JUNGLER PUCC1Ownz MİD NARU (HER NEKADAR FERİT FERİT DENSEDE TAKIM İÇİN YARARLI OLAN NARU) ADC HOLYPHOENİX SUPPORT TRİELBAENRE DİR NE DERSENİZ DİYİM

• quote:

Orijinalden alıntı: TRoflu

Lane olarak söylüyorum SOLOTOP THALDRİN JUNGLER PUCC1Ownz MİD NARU (HER NEKADAR FERİT FERİT DENSEDE TAKIM İÇİN YARARLI OLAN NARU) ADC HOLYPHOENİX SUPPORT TRİELBAENRE DİR NE DERSENİZ DİYİM

Sakin ol kovboy.

• quote:

Orijinalden alıntı: RyuRex

Neye göre etkili kime göre etkili ? Takım oyunu diyorsun adı üstünde. Fab'ın HWA dan önceki olan takımı olan DP'den ele alırsak, Bot lane HolyPhoenix - Triel zaten Türkiyenin en iyi bot lane'iydi. Naru zaten Türkiyedeki en iyi mid laner tartışmasız ve açık ara. Koridorların açık ara öndeyken karşı Top lane tek başına değiştiremez bu gidişatı. Dolayısıyla Fab ve Thaldrini karşılaştıramayız. Ancak bu sezon öğreneceğiz çünkü HWA ve ACES gayet denk takımlar.

Bu sezon oynadılar zaten thaldrin çok pasif soloqde iyi olmasının nedeni sürekli riven ve irelia picklemesi onlarıda turnuvada alamıyor genelde. Ama fab mao , gragas , kassa , nida vb. pasif champlarla bile lane domine edebiliyor ki bunu worlds de bile gördük ahq ya karşı

• Kimsede OXI ABI dememis. Gelsin artilar.

• HolyPhoenix en iyi adc filan değil birader

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thaldrin soloq oyuncusu. Fab dpye geçince yapabileceği en iyi şeyi yapıp anılı koruyacak picklere çalıştı ve anılın performansı bariz 2 kat arttı. Aynı şeyi thaldrininde yapmayı öğrenmesi lazım, riven rengar alayım takımı taşıyım işi anca soloqda oluyor. Oyun tarzını ve poolunu değiştirmesi şart.
  • Thaldrin bazen fena throwluyor fakat harbiden iyi oyuncu. Gözüm üstünde.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.