Şimdi Ara

Babam Sürekli Bana Eziksin Diyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • demin laf arasında banada arkadaş söyledi diyorum. arkadaş mı duydun mu hanım arkadaşı varmış diye gülüyor.

gittigidiyor müşteri hizmetlerini arayıp babamın aldığı ürün için iade istedim. akşam sordu mail attın mı gg'ye diye, telefonla aradım dedim.

sen mi telefonla aradın yeme lan beni dedi. 21 yaşındasın hala birinin yanındayken elin ayağın titriyor dedi. sürekli bana loser muamelesi yapıyor.

tamam loser'im ama hiç yoktan destek olsun olmayan özgüvenimin iyice içine ediyor

edit : birde hergün 1 bölüm breaking bad izliyorum tv'de. diziye bak lan bunumu izliyorsun, altyazı okumaya kafan var mı lan senin diyor düz lise mezununa bak altyazılı film izliyor birine söylesen güler diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 24 Kasım 2014; 22:05:33 >

• Düzgünce konuşmayı dene bence.
  • Çıkar sallaya sallaya vur masaya, bundan sonra sen bana baba diyeceksin de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ona patronun kim olduğunu göster

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ona "Ya bsg" de sadece. Ben olsam derdim. Bu ne ya her gün evde turşu muamelesi mi görülür Allah aşkına

• Baba parası yiyorsan bir şey demeye hakkın yok.
  • Yav he he

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O nasıl babaymış öyle. Allah kolaylık versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Molotov Cocktail

Çıkar sallaya sallaya vur masaya, bundan sonra sen bana baba diyeceksin de.

sallaya sallaya kısmını görünce bastım kahkahayı
  • Tohumun sahibi belli bu kadar oluyor de

• Babam ban bu tarz senden bir sey olmaz tarzi soylemisti gece evden kacmistim eve dondugumde tum mahalle beni ariyordu.

• Babana imzandaki bakışı atmış mıydın?

• büyük ihtimalle csb babanın işi gücü yok zamanını sana ezik demekle geçirecek ha?
  • Çok kotu bi duygu olmalı özgüven 0 git konuş bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: ladies and gentlemen

büyük ihtimalle csb babanın işi gücü yok zamanını sana ezik demekle geçirecek ha?

aynen işi gücü yok emekli ordu mensubu. bu sadece bu hafta içinde aklıma gelenler

sürekli böyle bu adam bide evden kovması var, sana ekmek su verdiğimize şükret diyor, sanki evde köpek besliyor.

çok doluyum bu gece hırs ve intikam duygusu tavan yaptı birazdan kredi kartını kaydettiğim sitelerden alışveriş yapıcam çakarsada çaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Molotov Cocktail

Çıkar sallaya sallaya vur masaya, bundan sonra sen bana baba diyeceksin de.

Sallaya sallaya

• Ona bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söyle. Yada anneni muhattap al sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: Ofsaytı Bozan Stoper

quote:

Orijinalden alıntı: ladies and gentlemen

büyük ihtimalle csb babanın işi gücü yok zamanını sana ezik demekle geçirecek ha?

aynen işi gücü yok emekli ordu mensubu. bu sadece bu hafta içinde aklıma gelenler

sürekli böyle bu adam bide evden kovması var, sana ekmek su verdiğimize şükret diyor, sanki evde köpek besliyor.

çok doluyum bu gece hırs ve intikam duygusu tavan yaptı birazdan kredi kartını kaydettiğim sitelerden alışveriş yapıcam çakarsada çaksın

Dostum yapma bir anlik hirsla iyice mahvetme durumu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.