Şimdi Ara

bugün sevdiğim kızın elini tuttum, çok değişik bir duyguymuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • üniversitede okuyorum, sevdiğim kızla aynı sınıftayız. Dersteyken yan yana oturup konuştuk. muhabbet çok koyulaştı sonra hoca bize kızdı konuştuğumuz için. Ders zorunlu olmadığı için dışarı çıkıp oturalım dedik. Dışarı çıktık işte, yolda yürüyorduk. arabalar dışında kimse de yoktu. İlerlemeye devam ediyorduk sonra Kıza bir espri yaptım, kız gülümsedi öyle tatlı oldu ki anlatamam. sonra birden bire elini tuttum. elini tutarken tam mutlu hissedeceksen kız birden kurt adama dönüştü. Ben hemen kaçtım, tam otobüse binerken şoför elindeki tabanca ile intihar etti. şu an otobüsün içinden yazıyorum, kapıyı killtledik. Kapının orda bekliyor kurt adam beni, napıcam bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• okumayın kurt adam
  • Kurt adama donusen kiz okuyun beyler

• Inanmamistim zaten dh de kizin elini tutan uye sayisi milyarda bir ihtimaldir Joe

• okumadan yorum yapıyorum ,,

duygusuz sevişme cidden güzel olmuyor , sevdiğiniz kız ile farklı ihtiyaç için farklı . yapılan şey aynı hissedilen duygu bambaşka
  • Okumayın kürt adam
  • DİKKAT !

Bu konu "Okumayın ........ " gibi cümleler içerebilir. Yüksek dozda maruz kalınması halinde tehlikeli sonuçlar ortaya çıkabilmektedir.
  • Ulan mutlu mutlu okuyodum nerden çıktı bu kurt adam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.