Şimdi Ara

Arkadaşlar Bu Oyunda efsanevi türk oyuncu yok mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
1.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar USKO da Metin 2 de Ogame de ve belirli web bazlı veya MMORPG lerde çok ileri seviye türk oyuncular vardı. PLAYERLIĞI VE İTEMİ ÖNE ÇIKMIŞ MESELA USKO Türk pazarıydı resmen Metin2 de en yüksek levele ulaşan karakterlerimiz vardı çoğu oyunda almanlardan bile öndeydik. Ama lolu dışarıdan takip ediyorum sürekli yabancı playerlar yabancı şirkelerin sponsorluğunda hatta bir eleman gelecekmiş yere göğe sığdırılamıyor. OYUN DEYİNCE PLAYERLIK DEYİNCE ESKİDEN BİZ VARDIK NE OLDU BİZİM YENİ NESİL hileli oyun oynayıp oynayıp beceriden uzakmı düştüler açıkcası bir türk olarak gururuma dokundu. Lol de bizim milletinde tanınan karakterleri varmı merak ettim. Birde açıkcası online oyunları sağlıklı bulmadığım gibi parayla oynayan şu zamanın prestijli oyuncuları şöhret ve zevk için kendini zehirliyor. Okul yok ders yok 10-15 sene sonra yavaş yavaş pişmanlığını yaşacaktır onlarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi oyuncu tabiki var ama takım oyunu olduğu için doğru düzgün Türk takımı yok ( en azından şimdilik )
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeusunAmcası

İyi oyuncu tabiki var ama takım oyunu olduğu için doğru düzgün Türk takımı yok ( en azından şimdilik )

Umarım olur yani fena kıl oldum yani bu övülen şahışlar ekipleriyle beraber sağlam oldukları için popülerler

• Ben varım +9 parlayan dravenim ve +10 mor ışılı lucianım var.
  • Metin 2 de üst lvl de olmak başarı mı ?

+ Sabah akşam oynasan zaten lvl alıyorsun. Strateji yok bişe yok.

+ Lol öyle bir oyun değil. Kafa gerekiyor, yetenek gerekiyor ve hepsinden önemlisi de iletişim gerektiriyor.

Koreliler yıllardır bu oyunlarda Dünya birincisi ve şimdi kendilerine rakip diğer milletler geldi. Adamlar yıllarını bu oyuna vermiş iken: Bizim gibi yıllarını , cs ile ecof u hile ile oynayarak, knight ta arkadaşının hesabını çalarak harcamış milletin onları yakalamasını beklemek hayalperestlik olur.

+ Şahsen ben böyle kötü bir e-spor sektörüne sahip bir ülkeden dünya şampiyonasına takım göndermeyi bile çok büyük bir başarı olarak görüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sauron -- 24 Kasım 2014; 21:42:45 >
  • Bana kalırsa anıl ışık harcanıyor bu ulkede yanına yellowstar gibi en azından bi support verirse ezemeyeceği adc ve sup kalmaz.
    Onun dışında midde wtcnn yi uygun goruyorum ama sadece turkiye bazında iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Sauron

Metin 2 de üst lvl de olmak başarı mı ?

+ Lol öyle bir oyun değil. Kafa gerekiyor, yetenek gerekiyor ve hepsinden önemlisi de iletişim gerektiriyor.

Koreliler yıllardır bu oyunlarda Dünya birincisi ve şimdi kendilerine rakip diğer milletler geldi. Adamlar yıllarını bu oyuna vermiş iken: Bizim gibi yıllarını , cs ile ecof u hile ile oynayarak, knight ta arkadaşının hesabını çalarak harcamış milletin onları yakalamasını beklemek hayalperestlik olur.

+ Şahsen ben böyle kötü bir e-spor sektörüne sahip bir ülkeden dünya şampiyonasına takım göndermeyi bile çok büyük bir başarı olarak görüyorum.

++ metin2 ile lol ü karşılaştırmak saçma olur her şeyde(sadece oyunu kastedmiyorum) geriyiz diğer milletlerden.ve böyle devam edecek gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sauron

Metin 2 de üst lvl de olmak başarı mı ?

Metin2 den kastım o değil o oyunda en hızlı leveli kasmaktan başka bir iş yoktu vede bizm mustafa abi Almanlara falan vurmuştu dünya 3.sümü neydi 1. Clan bir o kadar toprak lol daha playerlık işi farkındayım ama benim orada kastettiğim hız tutku vs

EDİT: hocam playerlık derseniz usko altta kalmaz. ARESTE çok çarımız oldu her jobtan ve örneğin biz priestken millet başka karakter daha donanımlı çarları bile almazdı partiye bizde yürüdük gittik. MESELA RESMEN Donanımıyla değil stratejisiyle efsanevi mageler vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YediGüzelAdam -- 24 Kasım 2014; 21:53:02 >
  • Dediğin oyunlar boş zaman ister(ki alası var bizde , lol zeka, strateji ister(ki eskiden aoe2de hesap ödetmesinden başka oynanmayan bir nesile dark passage çok bile :d )

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Holyphoenix bayağı iyiydi. En azından WCS'de dilden düşmedi ve bir ara bir sunucunun (Phreak'ti galiba) Rekkles'a bir Holyphoenix değil dediğini hatırlıyorum

Çok iyi değil ama şuan en iyi gözüken holyphoenix. Bence Türkiyenin en iyisi wtcnn pek severim kendilerini
  • @PLATINIUM Dediğinde kısımda haklısın hocam: Yetenekli , istekli oyuncumuz var ama onlarında desteleyen insanlar yok, hala daha kaç yaşında adamsın oyun mu oynuyorsun mantığındalar.
    @PLATINIUM Hocam evet bir çok konuda geriyiz ama diğer konularda 30 yıl geri isek e- spor konusunda 10 yıl geriyiz. Bence bu konu üzerinde çalışılırsa bu açık kapanır.
  • auspeksa en ii cungul
  • quote:

Orijinalden alıntı: Starixa

Ben varım +9 parlayan dravenim ve +10 mor ışılı lucianım var.

yapma yaw :d :d
  • aslında ne oyuncular varda elinden tutan olmayınca turkiye bazında ancak basarılı oluyorlar

• Naru xd

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burdayım lolking de ara istersen Barisbu!

• Onlar beyninin yarisini kullaniyosa biz tamamini kullaniyoz.Yalan mi ?

• Hayret adami taslamamislar gelisiyor bura. Gj

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bikere oyunu yapan doğulular. Ayrıca Türkiye'de çok geç yayıldı. Her oyun flame + küfürler boyboy. Ayrıca bi başka sorun türklerde aşırı küfür çeşidi olması. Mesela yabancılarda bi shit gibi bişey var bide fu c k diye bişey var. Bizimkiler bi küfür etmeye başlasa akşama anca bitirir. Ayrıca tr severi kalitesiz. Zaten şu elobost olaylarını biliyonuz. Ayrıca ülkede teknolojiye verilen önemde az. Birinin babası senin için herşeyi yaparım diyor bir diğeri otur dersine çalış, pc ne işine yarıcak diyor. Obama bile siz oyun oynamayın oyun yapın diyor, gelişmeyi istiyor. Bizimkilere sorsan ergenlerin video izlediği zaman öldürme aracı. Bu toplumda bu fikir değişmediği sürece bi iş olmaz. Yeni çağa ayak uyduramıyoruz. Ayrıca bu şartlar altında gerçekten iyi oyuncularda harcanıyor. Bu kadar baskı varlen turnuvaya gidip naapıcak. Hadi gitti o sitresle ne kadar iyi oynucak. Zaten tr nin bronz-gümüş ligi veletlerle dolu. Milletin gümüşüne giriyon adam trol vb. Ama hakikatten oyunu kazandırıyor. Anlayışlılar.

Özet: milletimiz geri kafalı.

Not: özet kısmı oyunlar için geçerli. Yoksa keşke osmanlı dönemindeki , hırsızlığın sahtekarlığın olmadığı , herkesin kardeş kardeşe yaşadığı , o eski toplum anlayışı keşke bizde olsa.

2.özet: dünyanın yeni ilmi bilgisayarlar. Kitap çağı geride kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eneris

aslında ne oyuncular varda elinden tutan olmayınca turkiye bazında ancak basarılı oluyorlar

Toplum düzeyimiz yüzünden bu sorunu yaşıyoruz. Gelişmiş toplumlar teknolojiye ne kadar önem veriyorsa türklerin genelinde tersi var. 30+ yaş üstü nerdeyse herkes bu durumu anlamakta kıtlık çekiyor. Günümüz çağının farkında değiller. Daha ülkemizden adam gibi hacker bile çıkmadı. Adamlar nasa nın uzay üssünü hacklıyor. Bizimkilerde metin 2 de cheat engine ile oynaşıyorlar

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.