Şimdi Ara

Bundan Tam 7Sene Evvel Bomba Patlamasından Kıl Payı Kurtulmuştum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aklıma geldide moralim bozuldu yine.2007 yılıydı sabah saat 7-8 civarı İzmir,buca şirinyerde bilenler bilir çok meşhurdur tanşasın önü sabah akşam kalabalıktır.Dolmuşa binip okuluma gidecektim.Ama sokakta kadınlar falan baya telaşlı yok tüp patlamış v.b diyorlar tabii bende dedim heralde kulaktan dolma birşeyler konuşuyorlar.Tam Tanşasın önüne geldim tekbirler falan atıyorlardı gruplar polisler inceleme yapıyorlardı bazı dükkanların cam çerceve inmiş millet ordan oraya koşuyor.Ben daha tam olayın farkında değilim neyse okula gittim tam hatırlamıyorum nedenini ama 3 dersdi okul 3. ders bitti geldim polislerin inceleme yaptığı yerin yaklaşık 50 metre ilerisine yürümeye başladım yani 2.bombanın patlayacağı yer çok iyi hatırlıyorum halıcıda çalışan arkdaşı adı atillaymış gördüm kendisini ilk ve son kez görmüştüm, yürüdüm 100 metre yaklaşık , bir ses anlatamam size 15 dk kendine gelemedi kulaklarım daha hatırlıyorum o anı savaş çıkmış gibiydi yemin ediyorum yere yığıldım zaten kaç yaşındayım olsam olsam 13-14 yaşında çocuğum ozamanlar sonra koşturarak eve gittim ama bombanın patladığı yerin neredeyse cadde boyunca sokaklar falan hissetmiş camlar çatlaktır hala eve gidene kadar televizyon basmış son dakika manşetini izliyorum kendime geldim gittik babamla bakmaya daha yeni gördüğüm adam paramparçaydı... o olaydan sonra abartısız 5 ay kendime gelememiştim

bu olaydan sonra o yaşanan yerden her geçtiğimde daha çok vatanseverlik duygusu kazandım ve pkk ya beddua küfür yağdırırım o kadar masum insanı canından ettiniz.Allah yukarıda kundaktaki bebenizde mezardaki leşinize kadar .... hepinizin sonu gelecek az kaldı her illetin her mikropun bir sonu vardır.Merhametli Türk askerinin yapamadığını başkaları yapıyor yapsın Türklere,Türk askerine o kötü,kirli kan bulaşmasın hepiniz kafası kellesi bıcaklarla uçsun inşallah barıştan bahsedersiniz ama sadece bahsedersiniz.

Linkler bunlar

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/7403131.asp

http://www.milliyet.com.tr/2007/10/02/son/sontur09.asp

http://www.milliyet.com.tr/----metre-arayla-bombalar-patladi/guncel/haberdetayarsiv/03.10.2007/260921/default.htm

Dipnot:

Bombayı patlatan ve 262 yıl hapis alan 3 itten ikisi olaydan 6 sene sonra serbest bırakılmıştır.

http://www.haber3.com/izmir-sirinyer39deki-patlama-davasi-haberi-2231300h.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows NT -- 24 Kasım 2014; 22:24:48 >

• Gecmis olsun kilpayi kurtulmussun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ee panpa ne ısmarlıyon
  • Koca ülkenin ne sağcısı bitti ne solcusu, ne dincisi bitti ne teröristi. yeter be...
  • Allah birdaha gostermesin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheContact -- 24 Kasım 2014; 21:24:59 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bilmerin yanında patlamıştı değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helvada mı yemiyag
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Hopes.

Bilmerin yanında patlamıştı değil mi ?

Aynen öyle hocam.Biri parkın girişinde ikincisi eczane ve küçük mutlu halı'nın tam ortasında patlamıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows NT -- 24 Kasım 2014; 21:24:54 >
  • Gecmis olsun hocam anladigin kadariyla ustunuzde hala o olayin kucuk bir tramvasi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Windows NT

quote:

Aynen öyle hocam.Biri parkın girişinde ikincisi eczane ve küçük mutlu halı'nın tam ortasında patlamıştı

Ben de o zamanlar ortaokuldaydım sabahki patlama çöp tenekesi içinde olmuştu sanırım hatta çöpçü ölmüştü ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Windows NT

quote:

Ben de o zamanlar ortaokuldaydım sabahki patlama çöp tenekesi içinde olmuştu sanırım hatta çöpçü ölmüştü ?

Çöpçünün akibetini bilmiyordum ama kopan bacağı kolları vardı ötede yoldaki kanını hatırlıyorum ölmemişti sanırım ağır yaralıydı

• quote:

Orijinalden alıntı: INVESTGN DISCOVERY

Allah birdaha gostermesin.

Amin hocam
  • Güngörende olan patlamada şarapnel hamile kadına gelmişti ona çok üzülmüştüm haberlerde verilmişti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuylerim diken diken oldu okurken Gecmis olsun hocam .

• Bu arada kaç yil oldugunu hatirlamiyorum ama nato duragina gelmeden evvel bi bomba patlamisti kücuktum baya kuzenimde o yolda yuruyormus oda 5 dakika felan kurtarmis

Edit
    Anahtar Kelimeler
    Şelale
    Buca köprüsü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokbeolumbe -- 24 Kasım 2014; 22:15:12 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Yaşamak güzel mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırıkkaleli zat

Tuylerim diken diken oldu okurken Gecmis olsun hocam .

Sagolun hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.