Şimdi Ara

2015 KOTA VEYA AKK SONRASI HIZ YÜKSELECEKMİ ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
4.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Btknın remi sitesinden şikayet bildirin vehttps://www.change.org/p/l%C3%BCtfi-elvan-adil-kullan%C4%B1m-kotas%C4%B1-kald%C4%B1r%C4%B1lmal%C4%B1/share?just_signed=true imzalayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her yıl yaptığı %7 zam kadar hızlerı düzeltsınler reklamlarında bakın havadayız demek yerıne hızlı ve ucuz verıyoruz desın bu gün mobıl operatörler gıbı yarışamıyor.
    benım akk konusundakı kışısel çözüm fıkrım her kullanıcı satın aldığı paketının bellı bı %'lık kısmı (%50-%60) olarak aldığı hızdan düşüm yapılsın 8 mbps ıle 100-50mbps bir mı ey beyın yoksunu karar veren yönetıcı ?
  • dünyanın en pahalı ve en berbat internetini kullanıyoruz yıllardır bu halkı sömürdüler altyapıyı geliştirseler aldıkları para helali hoş olsun diyecem ama yok bunları denetleyen kurumda iş yok ki servis sağlayıcılar da olsun .hani deveye sormuşlar neden boynun eğri diye o da demiş nerem doğru ki aynı o hesap canım ülkemdeki durum
  • Şu hızlar biraz yükselse gerçekten çok güzel olacak.Ayrıca upload hızı'da biraz yükseltilebilirse.Ama upload hızı ile ilgili birşeyler yapmazlar büyük ihtimalle.
  • Arkadaşlar altyapınız iyi aslında sorun yaşıyorsanız binanızın hat kutusundan direk modeme kablo çekip öyle kullanın binadaki tesisat mefta olmuştur zaten.ondan sonra görüşelim sizinle Adil kullanım kotasına gelince ben MTU yu 300 ayarlıyorum son hız indiriyorum takılıyorum. Biraz araştırsanız herşeyin çözümünü bulursunuz internetle ilgili.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazıları TTNET oluşumunun gönüllü avukatı olduğu için "korsan falan oluyor bik bik bik"diye öttükçe o kota ne artar nede zamların ardı arkası kesilir
    TTNET Türkiye'deki bilişim sisteminin yüz karası teknolojinin önündeki ne büyük engeldir.Bu oluşum devam ettiği sürece 10 yıl önceki hızı her sene %7 zam olarak bir güzel kitlerler sizde paşa paşa ödersiniz
    yatırım adı altında rakamlar havada uçusuyo ancak son kullanıcıya nedense yansımıyor tamamen baş belası 3.dünya ülkelerine yakışan anlayışla tekelciliğin gücünü sonuna kadar kulanıyor
    3G den çok umutluydum kotasız hız vermiyorlar veremiyorlar.Çağ dışı hızlarıda AKN adı altında kesiyorlar.Altyapın yetersiz ise aylık bazda değil günlük bazda kota uygula.Parayı basan kotası full hızla geziyor ama.Tamamen art niyetli politika.İşin ilginç yanı teknoloji sitelerine para basarak sponsor olarak onlarında sesini kesiyor
    Günün birinde internet hem çok ucuz hemde çok hızlı olacaktır belki biz göremeyeceğiz ama çocuklarımız görecek. 4G zaten memlekete uğramaz 5 yıl daha
    Tek umudum Uydu sistemi interneti.O teknoloji biraz daha gelişir ise TTNET hapı yutar.Şuanki sistemde 24 mbit /10 GB kota sistemine geçtiler 99 TL.Bu oldukça umut verici bundan 5 yıl önce 256 kb net verebiliyorlardı.
    ADAK ADADIM TTNET İFLASINI AÇIKLADIĞI GÜN HEYBETLİ BİR KOÇU DEVİRİP KURBAN EDECEĞİM O DENLİ ÖFKE O DENLİ KİN DOLUYUM BU KARABASANLARA

• quote:

Orijinalden alıntı: stxanger

hiçbir şey düzelmeyecek daha kötüye gitmesin de gün geçtikçe iyiye gideceğimize geri gidiyoruz bunun aksini ispat edene helal olsun diyeceğim.O yüzden böyle devam eder millet protesto etmiyor gün içinde 1000 kişi iptal için telefon açsa AKK anında kalkar

TTNET i proptesto etmek için arayalım diyen 1000 kişi arıyorum diye konu aç , başa beni yaz.. !!! ( şu gün şu saatte arayalım gibisinden )

TTNET , BEDAŞ , SSK , IETT , vesair kurumlar hakkında çok ağır konuşmak istiyorum.. Dünyanın en çok " kazıklanan" milletiyiz.. Kenya bile bizim kadar sömürülmüyordur.. Elin herifi halkım rahat yaşasın diye sömürge kurar , gider vergiye bağlar , bizimkiler kendi halkını yiyip bitiriyor..

Utanmadan " O kaçak paralarını geri verirsek batarız" diyebiliyor işin başındaki adam. Bu herşeyin özetidir.. Demek ki yetmemiş yenilen naneler.. Zaten eski ulaştırma bakanı " adsl konusunda istediğimiz penetrasyona ulaşamadık" derken niyetlerini belli etmişlerdi.. Neyse , ağır konuşmadan gidiyorum..

• Eğer bu 1000 kişiyle olacaksa zaten bu konuda yılda en az 1000 kişi söylüyor olabilir. Adamlar çalışmamak için para alıyorlar resmen, daha önce de söyledim. Bizim mahallede telefon direği ankastresi arızalandı. Yıl 2013 idi millet ev telefonunu doğru düzgün kullanamıyordu. İnternet hızı deseniz tam 4 - 5 ay 1 Mbps olmayan şekilde kullandık. Sonunda adamlar geldi ve o ankastrenin kablosu kopukmuş, ek yapıp gittiler. Bunun için BTK, Tüketici Hakları'na ve Türk Telekom'a mahallece 20 kişi filan imzalı dilekçe verdiğimiz halde 4 - 5 ayda ancak çözebildiler. Hani köy filan da değil, İstanbul Göztepe'de. Adamlar "taahhüt cezası ödemeden iptal edin" diyor, kısacası sen dilersen internet ya da telefon kullanma... Ne uydunet, ne Superonline hiç kimsenin altyapısı yok mecburuz. Kimse de altyapı kurmuyor, hepsi Türk Telekom'dan alıyor. Superonline hemen evin önünden fiber kablo çekti ama 4G için bunu satamıyoruz deyip çıktılar.

Şimdi bu kadar internet sağlayıcısı var toplam 20 milyon abone olsa hepsi Türk Telekom'a direk ya da dolaylı para ödüyor. Doğal olarak bu kurum 1000 kişi rahatsızmış gidip şu AKK'yi kaldırayım diyeceğini sanmıyorum. Çünkü o yine daha fazla kazanarak yola devam edecek, artık konuyu Anayasa Mahkemesi gibi yollarda denememiz lazım. Çünkü bu sistem böyle gitmiyor, çünkü bizim sokakta adamlar hiç kazı yapmadı dolaba bakmadı ama o günden bu güne rahat 50 kişi daha kazandı.

•  2015 KOTA VEYA AKK SONRASI HIZ YÜKSELECEKMİ ?

-Arkadaşlar bu AKK dur deme zamanı geldi!

Yasal olarak da artık haklarımızı aramak için CHANGE.ORG da kampanya başlattık.
    Olur mu yahu? demeyin. Bir çok başarılı kampanya hedefine ulaştı ve artık sıra bizde
    Tek ricam arkadaşlarınıza yaymanız ve 1 imza atmaları.
    Hep beraber neler yapabileceğimizi bilin.

Teşekkür ederim.

Change.org Bağlantısı için

2015 KOTA VEYA AKK SONRASI HIZ YÜKSELECEKMİ ?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.