Şimdi Ara

Avea nın verdiği ibretlik ayar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne olmuş.

• Hala arıyosun heralde hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egecann

Hala arıyosun heralde hocam.

• Çok ince
  • Akşam akşam ne güldüm yaa o kadar güldüm bahçeye diktiler ardından balıkesirin çılgın eşekleri gelip üstüme sıçtı bunu gören irem derici beni sahiplenip gülümün üzerine sıçtılar diye mahkemeye verdi bende buna çok üzüldüm o kadar üzüldüm ki üzüm diye çardağa diktiler ardından bizi toplayıp şarap yaptılar. Sonra beni Mehmet pişkin diye bi adam satın aldı ardından beni içip intihar etti.. Artık buna dayanamadım ve hayata lanet okudum sonra zebaninin birisi gelip beni tekrar insan yapıp zindana attı ardından elime bi lg g3 ve MEB engelli sınırsız wifi verdi benimde dh ye girmekten başka yapacak işim yok yardım dh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celal322 -- 24 Kasım 2014; 19:54:29 >
  • Evet iyi ayar verdi tüm operatörler bunu konuşuyordu. Helal olsun Avea. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta kullanıcısına yanıt
    Olum bak çıkın gidin burdan
  • o ayar biyere gayar
  • quote:

Orijinalden alıntı: celal322

Akşam akşam ne güldüm yaa o kadar güldüm bahçeye diktiler ardından balıkesirin çılgın eşekleri gelip üstüme sıçtı bunu gören irem derici beni sahiplenip gülümün üzerine sıçtılar diye mahkemeye verdi bende buna çok üzüldüm o kadar üzüldüm ki üzüm diye çardağa diktiler ardından bizi toplayıp şarap yaptılar. Sonra beni Mehmet pişkin diye bi adam satın aldı ardından beni içip intihar etti.. Artık buna dayanamadım ve hayata lanet okudum sonra zebaninin birisi gelip beni tekrar insan yapıp zindana attı ardından elime bi lg g3 ve MEB engelli sınırsız wifi verdi benimde dh ye girmekten başka yapacak işim yok yardım dh

Sen ne diyon la

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.