Şimdi Ara

Telefon Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oyun performansı benim için fazla önemli değil ama Modern Combat 5 kaldırsa fena olmaz. Belki multi oynarım diye Asphalt 8 kasmasın yeter gibi düşünüyorum. Günde 1-2 saat oyun oynar, müzik dinler, video izlersem şarjı 1 günü çıkarabilsin istiyorum. Hafıza kartı şart değil ama olsa iyi olur, çünkü geceleri torrent kullanmak da istiyorum, fakat fazla gerek yok.

Kamera pek de umrumda değil, şu ana kadar kullandığım en iyi kamera 3 megapikseldi.

LG G2 güzel gibi duruyor ama hafıza kartı olmamasından dolayı başka telefonlara da bakayım diyorum. Oyun performansı da pek iyi değilmiş.

Ayrıca telefonu 3-4 sene civarı kullanmayı düşünüyorum, dayanıklı olursa çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siradisidark -- 24 Kasım 2014; 18:11:28 >

• 1200e alacaginiz en iyisi G2 ve z1compacttir.alternatif nexus5 ama onunda bataryasi oyunda gunu asla cikartmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

1200e alacaginiz en iyisi G2 ve z1compacttir.alternatif nexus5 ama onunda bataryasi oyunda gunu asla cikartmaz.

Aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.