Şimdi Ara

Oyundaki adım değişmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şimdi lole girdim bi baktım oyundaki adım değişmiş HeilHitlerlll ' di 'desteğebildir' olmuş nedeni ne

- Desteğe mesaj attım bana verdikleri cevap :

Merhaba Servet,

Aramıza katılmak istemene sevindim :) Her zaman ekibimize yeni takım arkadaşları katmak için arayış içindeyiz.

Mevcut iş ilanlarımıza aşağıdaki adreslerden erişebilirsin:
    http://www.riotgames.com/careers
    Eğer başvuru yaparken sıkıntı yaşarsan turkeyrecruiting@riotgames.com adresine CV'ni ekleyerek bize iletebilirsin.

Başka bir sorunun olursa lütfen bana haber ver.

Adalet Meydanları'nda görüşmek üzere!

Punkistan
    Riot Games Oyuncu Destek... Bunlar olayı yanlışmı anladı benmi yanlış bişey yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FührerHitler -- 24 Kasım 2014; 18:25:53 >

• desteğebildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • piyanist reportlamis seni

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adımların degismisse daha hızlı gank atarsın qnq!

• Hitlerle ne alıp veremediğin var hocam :)

• Beni şikayet eden kesin bir komünist Şimdi beleşe isimmi değiştirmiş olucam desteğe bildirip anlamadım
  • Uygunsuz nick şeysinden gereginden fazla report yemiş olabilirsin.
  • Yazılacak bir şey var da, neyse.
  • Desteğe bildirdim msn e bildiri yolladık dediler ama gelmedi mesaj??
  • Daha ne beleşten ncs ;-)

• Oxi is that u

• Nickinden dolayı şikayet edilmişsin. Riot ekibi değiştirmiştir. Desteğe bildirip nickini tekrar değiştirebilirsin

• Cünkü sen karaktersiz bir racistsin daha ağır hakaret istiyorsan özelden yaz. Riotun yerinde olsam direk banlardım seni. IP BAN MAC BAN ne varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreakLoL -- 24 Kasım 2014; 17:08:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HalfKill

Uygunsuz nick şeysinden gereginden fazla report yemiş olabilirsin.

aynen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 720NoScopSwag

Cünkü sen karaktersiz bir racistsin daha ağır hakaret istiyorsan özelden yaz. Riotun yerinde olsam direk banlardım seni. IP BAN MAC BAN ne varsa.

Arkadaşın avatardanda anlıcağın üzere büyük ihtimalle parodi.Yada değişik bir sempati duyuyor.Öyle fikirlerini benimseyip takipçisi olsa daha ciddi bir şey koyardı sanırım.

özet: sakin ol şampiyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: HalfKill

quote:

Cünkü sen karaktersiz bir racistsin daha ağır hakaret istiyorsan özelden yaz. Riotun yerinde olsam direk banlardım seni. IP BAN MAC BAN ne varsa.

Arkadaşın avatardanda anlıcağın üzere büyük ihtimalle parodi.Yada değişik bir sempati duyuyor.Öyle fikirlerini benimseyip takipçisi olsa daha ciddi bir şey koyardı sanırım.

özet: sakin ol şampiyon

Azına bile tahammülüm yoktur.Hiçbir şey beni sinir etmez şu ırkçılığın ettiği kadar. Bu şakası parodisi vs. olsa bile bunun gibi bir sürü var.
  • quote:

Sadece yahudileri sevmiyorum hepsi bu senide ilgilendirmez burayıda siyaset yerine çevirmezsen iyi olur.blok
  • Umarım perma ban yersin. Ben de Yahudilere bayılmam ama ırkçılık sadece renkle olmuyor işte. Yazık ki sende insansın. Blok.
  • Frre nick

• quote:

Orijinalden alıntı: Kralorti70

Frre nick

Aynen beleşten nick. Ne koyayım sizce
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.