Şimdi Ara

Yüzde Yüz Oto

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
8
Favori
81.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DONANIMHABER TRT HD YUZDE YUZ OTO PROGRAMI SAYFASI

Yüzde Yüz Oto

Yüzde Yüz Oto Programı Nedir?

Türkiye'nin ilk ve tek araç yenileme-modifiye programı.Bu programda eski araçarınız alınıp tamirat, tadilat, restarasyon ve modifiye yapılarak (ücretsiz) tekrar sahibine geri verilmektedir.

Araçlara Hangi Uygulamalar Yapılmaktadır ?

Plastidip kaplama, iç döşeme yenileme, jant değiştirme, egzoz borusu yenileme, ön ve arka karlık&marşpiyer takma vs...

Program Hangi Kanalda Yayınlanmaktadır ?

Program TRT HD kanalında yayınlanmaktadır.

Program Hangi Gün ve Saatte Yayınlanmaktadır?

Program Pazar Günü Saat 14:45&21:45 te yayınlanmaktadır

Yüzde Yüz Oto

TRT HD Kanal Frekansları 11054 V - Dikey Batı 30000

Programa Nasıl Başvurabilirim?

yuzde100oto@gmail.com adresine 4 adet fotoğrafı ve iletişim bilgilerinizi yazarak programa başvurabilirsiniz.

Sayfa Arayüzü Hazırlamada Emeği Geçen NedStark2' ye Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midesizz -- 19 Eylül 2015; 16:21:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Midesizz

TRT HD'nin yeni programı . Araçları sahiplerinden alıp iç dış dizaynı yapılıyor yeni jant takılıyor ve aracı tanınmayacak kadar güzel bir hale getiriyorlar. Genelde eski araçlar tercih ediliyor.
    http://www.trthd.net.tr/video/69111573-23fc-4b3e-9a7a-3254233e820a/YUZDE-YUZ-OTO#!%100-OTO--2Bolum
    Biride bu fırsattan yararlanıp aracın fiyatını yükseltip satılığa çıkarmış
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-rover-yuzde-yuz-oto-182093327/detay
    Belki sizde başvurursunuz

Oha turk zekasi iste

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Iyide arabanin icine etmisler. Bumu yeniden yapmak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Midesizz

quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Iyide arabanin icine etmisler. Bumu yeniden yapmak?

Son bölüm daha yüklenmemiş ona bir bakman lazım volvo s80 gerçekten iyi yapmışlar

Turuncu araba icin diyorum hocam. Apaci isi olmus araba

• Bu ne apaçi modifiyesi yapılmış araca. Bende restorasyon falan zannettim.

• Siz araca yapılması istenenleri söylüyorsunuz mesela renk kırmızı jant siyah olsun diye fakat bu araç sahipleri ustalara bırakıyorum dedikleri için böyle olsa gerek
  • Fikir olarak iyi, ama gerek kurgu, gerekse işçilik iyi değil. Birinci programda at kafası gibi çıkmış teyp, zevksizce aynı renk yapılan döşeme, sinyal ve farların hala çıkık olması, deri döşemenin kapıdaki potlukları ve -bence- iğrenç jantlar iyi olmamış. Ayrıca araca yüzeysel olarak girmişler. Döşeme yenilemesi, kaporta çürüklerinin onarılması, motor modifiyesi/rektifiyesi gibi işlemler yapılmamış.

Bir Overhaulin ya da Pimp My Ride heyecanı yok. Zaten aracı yapılan hanım kızımız da acaip heyecansızdı, baktıkça enerjim soğuruldu resmen :D

Daha iyi bir kurgu, daha enerjik sunucu ve araç sahipleri ile daha iyi bir hal alabilir program.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aytürk -- 24 Kasım 2014; 16:42:13 >
  • Milletin verdiği araçlar zaten genelde trişka.

Bedava birşey yapılıyor. Eski aracı olan versin bence. En kotu aracın değeri 5000TL artıyor.

Bu devirde kazanc kazançtır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asıl şimdi yeniden yapmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubelhizb

Bu ne apaçi modifiyesi yapılmış araca. Bende restorasyon falan zannettim.

body kit iç döşeme filan idare eder bence. Kaplama iğrenç olmuş onu da söker yeni kaplatırız beleşten 5-6 bin kâr işte
  • Nerde pimp my ride
  • Bu programa çok gülüyorum. Resmen arabanın içine ediyorlar.
    Bizim sanayi ustalarımızı gösterip, fona "satisfaction" müzikleri falan koyuyorlar.
    O kaplamalar çıksın asıl sürpriz orada.Kaporta boydan boya macun.
  • arabanın ön tamponunu yapıldıktan sonra 80 kere sürtmüştür en az. yere çok yakın olmuş. kim yaptı bilmiyorum fakat tam sanayi işi olmuş.
  • Bu programdan umutluydum, apaçi işi çıktılar malesef. Graweyard cars nerde bu nerde?

• Vaktiyle Bulunduğum ilde servis olmaması nedeniyle komşu ilde olan vw servisine götürmüştüm arabayı garantisi dolmadan önce.
    Arabayı verdik bekliyoruz biraz da showroom'u dolaşalım dedik kardeşimle beraber. O da ne kapı içleri koltukları ve arka kapı döşemeleri vişne çürüğü olan gri bir caddy görmeyeyim mi. Sordum bu ne "Efendim dediler firmamız Ertex firmasına özenle hazırlatmış oldu caddy"
    Yani gri rengine vişne çürüğü rengi ne kadar alakasız olmuşsa bu içi turuncu olan araç da o kadar alakasız olmuş
    Görünce o anı hatırladım. Çok gülmüştüm. Acaba kim aldı o aracı yoksa satamayıp tekrar Ertex'e geri gönderdiler bilemiyorum ama gerçekten ilgisiz alakasız bir renk cümbüşü olmuş arkadaşın aracı.

• Programda orjinalliği bozmaları, arabayı folyo kaplamaları, tampon yaparken sac vidası salmaları epey soğuttu. Astra ve Rover bölümünden başka da izlemedim.

Döşemeler uzaktan fena görünmüyorlar. Zevkler farklıdır fakat yeşil döşemeli otomobiller bile görünce farklı kombinasyonlar o kadar da çirkin olmuyor.

Sadece Porsche döşemesi koydum ama Aston Martin, TVR gibi İngiliz markalarına bakınca daha da acayip renk çeşitleri kullanıldığını görebilirsiniz. Eskiden Avrupa arabaların döşemesi çoğunlukla gövde renginde olurdu. O tür arabaları sokaklarda pek görmediğimiz için saçma gelmesi normal.

Yüzde Yüz Oto

• düşünce güzel, sonuç berbat

adını unuttum bi program vardı hurda arabaları baştan yaratıyorlardı, ondan esinlenmişler heralde

(programın adını bilen alıntı yapabilir mi bu arada)
  • Yay ısıtıp araba "pıstırılan" bir program.Underground 2 ye bakarak arabalara girişiyorlar belli ki.Tek beğendiğim şey döşemeci ve işçiliği kalanı pek bişeye benzemiyor.
  • Bu haftaki bölümde s80 vardı. s80 diğer yapılan araçlara göre daha başarılı olmuştu. Bakmanızı tavsiye ederim
  • ben volvo dışında birşey beğenmedim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.