Şimdi Ara

Gittigidiyor %5 yolladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
9.143
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az once gg %5 yolladi belki %10 larda vardir bakmanizda fayda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 20 kere konusu açıldı
  • Yüzde 10 bir göremedik arkadaş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    20 kere değil milyon kere de açılabilir.
    Bu kampanya bugün ve yarın için geçerli arkadaşım ve oldukça sıcak fırsat değerlendirebilene...
    Laf olsun diye yorum yapılmasa iyi olur diye düşünüyorum
    Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL_ErroR_44

Bu kampanya bugün ve yarın için geçerli arkadaşım ve oldukça sıcak fırsat değerlendirebilene...
    Saygılar...

bugün ve yarın değil , şu son 1 haftadır var bu durum , çek takastaki konulara bakabilirsiniz, 1 haftadan fazladır satılıyor, satılmakta
    asıl siz bilmeden yorum yazmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL_ErroR_44

Saygılar...

bugün ve yarın değil , şu son 1 haftadır var bu durum , çek takastaki konulara bakabilirsiniz, 1 haftadan fazladır satılıyor, satılmakta
    asıl siz bilmeden yorum yazmayın

O bir haftadir satilan bitmisti dostum bu bugun yrni basladi azicik arastirin bodozlama yazmayin.

Dostum arkadaşın bahsettiği indirim 2 gün geçerli ama çek takas beni enterese etmez şuanki güncel konudan bahsediyoruz. Bence siz bilip bilmeden yorum yapmayın. Bahsedilen indirim bana da az önce geldi GG tarafından ve 2 bugun ve yarın geçerli ilk mesajda belirttiğim gibi...
    LAF OLSUN DİYE YORUM YAPILMASA İYİ OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM!...
    SAYGILAR...
    aynı kampanya 10 günde 3 defa tekrarlandı. yani bir kampanya bittikten sonra diğeri başladı. ilk kampanyada kullanım süresi 1 haftaydı son ikisinde 2 şer gün. dün bitmişti bugün kimsede kupon yoktu yeni yüklendi. yani arkadaş konuyu açmakta haklı bence. eğer arkadaş konuyu açmasaydı bana gelen hediye çekinden haberim bbile yoktu. kendisine teşekkür ediyorum
  • bende %0 var

Diğer konu daha yeni tarihli diye duraya yazdım,belki mahmut arkadaş onu kastediyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairstars

aynı kampanya 10 günde 3 defa tekrarlandı. yani bir kampanya bittikten sonra diğeri başladı. ilk kampanyada kullanım süresi 1 haftaydı son ikisinde 2 şer gün. dün bitmişti bugün kimsede kupon yoktu yeni yüklendi. yani arkadaş konuyu açmakta haklı bence. eğer arkadaş konuyu açmasaydı bana gelen hediye çekinden haberim bbile yoktu. kendisine teşekkür ediyorum

• %5 geldi ücretsiz kullandırırırım isteyene hesap geri alınır
  • %5 gelmiş.

• Nereden bakıyorsunu hocam indirimin geldiğine
  • Bilgilerim ayarlarımdan , hediye çeklerim..
  • shadowsprince kullanıcısına yanıt
    E postaya baktım benim %10 luk hediye çekim dün itibari ile bitmiş :( e postamın gereksiz klasörüne gelmiş.... nasıl kaçırırım ben bunu..... bir daha gelir mi acaba ?
  • Gelir gelmez şans dostum. Çek satış bölümünden 20-25tlye %10luk hesap bulabilirsin ;)

Kaçırdığına üzüldüm ,mail olarakta gelmş olması lazım...
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.Kardeşim kim ne derse desin,iyi ki açtın konuyu.Ben hep senin gibi düşünen insanlar sayesinde haberdar oluyorum.

• % 5 için konuşmaya bile değmez

bana her gün 10 tl. indirim mesajı geliyor

pardon ya o sanalpazardan geliyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal1414 -- 24 Kasım 2014; 18:25:15 >
  • son bir saat kala hala 10TL'den satmaya çalışan arkadaşlara sesleniyorum,
    arkadaşlar, elinizdeki çek baktınız işe yaramıyor, bari sevabına verin.

200TL lik ürün almak istiyorum,
    %10 çeke para verdiğime, EFT yaptığıma değmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence destek hattına yaz, gereksizlere düşmüş alacağım ürün vardı bekletiyordum de. Boşuna beklemektense dene şansını

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.