Şimdi Ara

Yumruk yedim beyler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet beyler bugün okulumuzun basketbol maçının çıkışında sevgilimle yürüyorduk okulla birlikte EML li şeref yoksunları arkadaşıma vurmuş hiçbir şey yokken sonra ben arkadaşıma bakmaya dönerken bi anda yumruk geldi kafamı çektim kulağıma geldi yavaşça sonra çocuğa dalacaktım çok kalabalıktılar dedim kardeşim ne oluyo sonra bizim okulun kızları sürükleyerek götürdüler beni dövdükleri arkadaşımı aldım karakola gittim polisler bakmadılar bile yazık çook yazık.
    (anadolu lisesinde lise 3üm neden vurmadım çünkü ;vursam bana vuranı öldürürdüm ama 1 e 9 sağ çıkamadım.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnkaraYolcusu -- 24 Kasım 2014; 15:57:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En nefret ettiğim kavga tipi. Lisede iken bize de 4v12 gelmişlerdi. Clan maçlarında bile bu kadar eşitsizlik olmuyor be.

• yahu normalde çok rahat pataklarsın tekken ama devamı sıkıntı . + olarak adamların kaybetceği bir şeyleri yok düşünmek zorunda kalıyo insan ister istemez 1 vs 9 da linç ederlerdi.
  • Afiyet olsun.

• eyvallah hocam ama vuramadı essek sıpası enseme geldi
  • Yemissin yumrugu aglams simdi burda

• 9 A 1 diyorum sen fazla kvp izlemişsin şuan hiçbir şeyim yok morarmış olmak vardı
  • En dogrusunu yapmışsın ama sana vuran çocuğu tek bulup dovmen lazim.

• Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    hocam bulur döverim de yaşadığım yer küçük aşiret gibi bunlar bugün ben döverim yarın fena sıkıştırırlar 3000 kişilik EML vakit geçircek yer arıyorlar üstüne gitmemeyi düşünüyorum bu nedenle. zaten yumruktan önce okulun bütün erkekleri koşar adım girdiler çarşı ben arkadaşa bakmaya döndüm o ara arkamdan sallamıştı yumruğu farkedip çekildim denk getiremedi.
    şaşırdım birde tribünde omzumda beraber tezahürat yaptığım adam amaçsızca yumruk sallıyordu , yarın öbürgün askerde bu .. lere sırtımızı dayayacağız . o an vursam çoğunu alırdım buraya yazmamın sebebi buydu yani şu devirde kimseye güvenme ...
    bu dengesizler 2 sene sonra oy kullanacak birde şuanki halimizin açıklaması bunlar olabilir.
  • Hocam hangi lise bende Trabzondayim

• quote:

Orijinalden alıntı: Trbznlu61

hocam bulur döverim de yaşadığım yer küçük aşiret gibi bunlar bugün ben döverim yarın fena sıkıştırırlar 3000 kişilik EML vakit geçircek yer arıyorlar üstüne gitmemeyi düşünüyorum bu nedenle. zaten yumruktan önce okulun bütün erkekleri koşar adım girdiler çarşı ben arkadaşa bakmaya döndüm o ara arkamdan sallamıştı yumruğu farkedip çekildim denk getiremedi.
    şaşırdım birde tribünde omzumda beraber tezahürat yaptığım adam amaçsızca yumruk sallıyordu , yarın öbürgün askerde bu .. lere sırtımızı dayayacağız . o an vursam çoğunu alırdım buraya yazmamın sebebi buydu yani şu devirde kimseye güvenme ...
    bu dengesizler 2 sene sonra oy kullanacak birde şuanki halimizin açıklaması bunlar olabilir.

Valla insanlığın gittiği yer belli değil kızı da aynı oğlanida kimseye güvenilmiyor.

• UcYüzBesYüz kullanıcısına yanıt
    trabzon değil hocam ankara trabzonda zaten bu tarz tipler yok adam gibi çıkıyolar karşına en olmadi vuriyilar
  • Kızlar kurtarmış seni
  • aynen öyle birde bu tipler toplumda çoğunluğu oluşturuyor
  • valla koşar gibi kızları bırakıp giden erkekleri görsen madalya takarsın solumda sevgilim sağ kolumda tanımadığım 3 kız . vücudumu görseniz olm niye vurmadın dersiniz , vursam alırdım 2-3 tanesini ama filmlerdeki gibi sırayla gelmiyorlar :D :D
  • Akıllı adamsın kardeşim sen iyi yapmışsın bi yumrukla erkekliğine laf gelmez bravo

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.