Şimdi Ara

logitech f710 vs xbox 360 for windows (fifa 15)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaslar bu iki gamepad arasinda gidip geliyorum, kullanicilardan yorumlarini bekliyorum yardimci olursaniz sevinirim. birde 3. planda sony ds3 gamepadide dusunuyorum yalniz pcde sorun cikaracaklarini okudugum icin 3. plana attim yoksa ilk planimda sony vardi cunku en rahat hissettigim gamepad sony.

sorun cikarmamasi acisindan xbox veya logitech arasinda gidip geliyorum xbox in analoguna alisabilirmiyim ondan bile cekincelerim var diger sagdaki tuslarda biraz yumusak olmasi daha iyi olacaktir, sony kullanan arkadaslardanda yorumlar bekliyorum, yardimlariniz icin tesekkurler simdiden arkadaslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xbox analoguna rahat alışırsın. Tuşları genel olarak daha yumuşak F710 göre ve daha iyi hassasiyet veriyor. Bu arada ikisini de kullanmaktayım bana göre xbox kolu daha iyi.
  • Mr.ED kullanıcısına yanıt
    yorumun icin tskler hocam bende ondan yakiniyorum acaba alisirmiyim diye dusunuyorum, tuslarla yonlendirerek oynamak daha rahatima geliyo cunku

• Dostum ben hep analogla oynuyorum diğer türlü yöne vermede isteğim gibi başarılı olamıyorum. Seninde kısa sürede alışacağından eminim.
  • Mr.ED kullanıcısına yanıt
    fifa 15 pro clupta kendi oyuncunu oynatmakta bazen zorlaniyorsun analogla oynamak her acidan daha iyi tabiki tavsiyeni degerlendiricem hocam sagolasin ilk sirada sony vardi oda pcde sorun cikiyor diye okudum xboxi ilk siraya alabilirim kavrayis nasil hic xbox koluyla oynamadim

• Bende de her ikisi mevcut f710 sağlam bir gamepad ama biraz agir bir süre sonra ağrı yapabiliyor elde ama xbox360 hem hafif hemde elde herhangi bir ağrı yapmiyor tuslarda hissediyorsunuz bunu birde titreşim ikisinde de ayni diyebilirim ama bence xbox360 almilisin alışması gayet kolay saygılar

• boranfirat kullanıcısına yanıt
    yorumun icib tskler hocam dun aksam saatlerinde xbox 360 for windows aldim biraz tuzlu geldi ama yapcak birsey yok en azindan replika mi dusuncem yok sitelerden siparis vermek yerine urunu gorupte alma taraftariyim 20-30 fazla olsun sorun degil. birde yaninda age of empire 3 orj pcdvd oyun vardi ikisini paketlemisler oyle satiliyordu.

f710 u mediamarktta tesir urunlerinden deneme firsatim oldu kaliteli malzeme guzel urun kablosuz olmasi cabasi yalniz tuslari sert oldugu icin xbox i tercih ettim bi ara ps3 ds3 almaya bile niyetlendim onu pcde calistirmak uzun is xbox 360 ta karar kilip aldim gayet hosuma gitti el kavramasi kaliteli malzeme tuslar vs gayet basarili bir urun pcde driver cd si ile kurduktan sonra urunu hemen goruyor zaten kolun uzerindeki tusa bastiginda ekranda pil seviyesini gosteren kucuk bilgi ekranida hosuma gitti ilk izlenimlerim gayet guzel tek sorunum joystick alistigimiz yerinde yon tuslariyla yer degistigi icin gamepadde oyunlarda alismak biraz zamanimi alabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.