Şimdi Ara

120 Lira' ya kadar Gamer mouse önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Logitech G9X var aklımda, elim büyük olduğu için değişebilir kapağı ile daha uygun gibi geldi.

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Bulabilirseniz G500s olabilir, yoksa G400s te o aralıkta iyi bir alternatif.
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Bulabilirseniz G500s olabilir, yoksa G400s te o aralıkta iyi bir alternatif.

Daha önce benzer bir logitech ürünü kullanmıştım ve memnun kalmamıştım, şuan hali hazırda Thermaltake Black Element kullanıyorum, ben eli doldurabilir diye G9X düşünmüştüm.

http://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-tt-esports-black-element-gaming-mouse.html

Sanırım mousepad alsam daha iyi bir tercih olacak, mousepad konusunda quick+ mı önerilir?

Gerçi doğru konuşmak gerekirse yine sizi üzme ihtimali var, bu seri mouselarda 20 milyon tıklama ömürlü switchler kullanılsada bir ayda sorun çıkardığıni söyleyen çok kişi duydum. Bu birazda şans işi. Yalnız dediğiniz mouse (g9x) bildiğim kadarıyla oldukca eski bir seri, sıfır mı alacaksınız ikinci el mi? Birde eğer imkanınız varsa amazondan (yurt dışından) uygun fiyata güzel bir mouse alabilirsiniz.
  • quote:

Gerçi doğru konuşmak gerekirse yine sizi üzme ihtimali var, bu seri mouselarda 20 milyon tıklama ömürlü switchler kullanılsada bir ayda sorun çıkardığıni söyleyen çok kişi duydum. Bu birazda şans işi. Yalnız dediğiniz mouse (g9x) bildiğim kadarıyla oldukca eski bir seri, sıfır mı alacaksınız ikinci el mi? Birde eğer imkanınız varsa amazondan (yurt dışından) uygun fiyata güzel bir mouse alabilirsiniz.

anladım, evet g9x uzun süredir piyasada olan bir ürün ve hep aklımda kaldı, sıfır almayı düşünüyorum ama yazdıklarınıza göre gereksiz olacak, sanırım en güzeli iyi bir mousepad almak ve black element tt ile devam etmek.
    Mouse unuzdan memnunsanız hiç gerek yok. Ömrünü doldurduğunda o an piyasada olan modellerden birine bakarsınız. Ben zamanında 30 tl gibi bir rakama aldığım Aerocool xstrike mouse pad kullanıyorum ve oldukca memnunum. Profesyonel bir oyuncu değilseniz mouse pade iyi bir mouse parası vermeye hiç gerek yok bence. Mümkünse teknoloji mağazalarında deneyip çokta pahalı olmayan bir model alın.
  • quote:

Mouse unuzdan memnunsanız hiç gerek yok. Ömrünü doldurduğunda o an piyasada olan modellerden birine bakarsınız. Ben zamanında 30 tl gibi bir rakama aldığım Aerocool xstrike mouse pad kullanıyorum ve oldukca memnunum. Profesyonel bir oyuncu değilseniz mouse pade iyi bir mouse parası vermeye hiç gerek yok bence. Mümkünse teknoloji mağazalarında deneyip çokta pahalı olmayan bir model alın.

Anladım hocam, teşekkürler.
  • amazondan alma imkanınız varsa razer deathadder öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: DangerTuRK

amazondan alma imkanınız varsa razer deathadder öneririm

Bir önceki mouse' um buydu, küçük geldiği için sattım.
    rivals veya legendary MMO o zaman incelemesi imzamda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Kasım 2014; 2:57:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

rivals veya legendary MMO o zaman incelemesi imzamda.

Rivals tam benlik gibi.
    Legendary' i daha çok beğendim aslında ama mmo olması nedeniyle fazla tuşa sahip.
    Büyük, baş ve serçe parmağı saklayabileceğimiz mouse' ları seviyorum.
  • mouse alıyorsan eğer , mousepad de alman gerekiyor.

http://www.gameekstra.com/Ozone-Neon-6400-Dpi-Lazer-Gamer-Mouse-Ozone-Shooter-S-Large-Mousepad,PR-4313.html

bu kampanya güzel. kafanda soru işareti varsa benim gibi gidip deneyerek te alabilirsin.
  • G400s 130liralardan 80e düştü. Alabilirsin kaliteli bir mouse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.