Şimdi Ara

Z2 mi z3c mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha once baska foruma yazdim ama cevap alamadim.oncelikle kullanim amaci sosyal ag internet.ve yeri geldi mi iyi fotograf cekebilmesi. Ve bu telefon aksama kadar idare edebilsin beni(12-22 arasi kullanilacak siklikla). Lg g3 32gb dusunuyordum ama cogu kisi onermedigi icin onu silmistim.m8 dusundum oda 1800tl civarina geliyor. Telefon litvanyadan gelecek z2 1250tl z3c 1320tl.bu fiyatlara pasaport isldmleri dahildir.cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daredevil602 -- 24 Kasım 2014; 10:48:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Z3c alırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNerdenÜyeOluyoruz

Z3c alırdım.

Z2ile z3c arasinda ne gibi farklar var acaba.eger boyutu ise boyut onemli degil benim icin

• Z3c daha performanslı olur. Aynı donanım, daha az çözünürlük + ekran ve kompakt tasarımın getirileri daha iyi bence. Z3c öneriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ø -- 24 Kasım 2014; 11:49:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

Z3c daha performanslı olur. Aynı donanım, daha az çözünürlük + ekran ve kompakt tasarımın getirileri daha iyi bence. Z3c öneriyorum.

peki ram gelecekte sıkıntı yaratır mı.çünkü ben telefonu aldıktan sonra 2 yada 3 yıl kullanmk zorundayım
  • Z3c tabiki

• quote:

Orijinalden alıntı: daredevil602

quote:

Z3c daha performanslı olur. Aynı donanım, daha az çözünürlük + ekran ve kompakt tasarımın getirileri daha iyi bence. Z3c öneriyorum.

peki ram gelecekte sıkıntı yaratır mı.çünkü ben telefonu aldıktan sonra 2 yada 3 yıl kullanmk zorundayım

Z3c 3 sene götürür.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: daredevil602

quote:

Z3c 3 sene götürür.

peki cevabınız için teşekkürler.
  • Bu iki cihaz arasından kesinlikle z3 compact. Daha iyi tasarım daha iyi performans daha fazla toza dayanıklılık ve daha sağlam batarya.

• Arada çok fiyat farkı olmadığı için Z3c derim.
    Aslında yurtiçinden de ona yakın fiyatlardan alabilirsin iyi takiple.
    Gittigidiyordan distribütör garantili %10 ve 100 TL. maxipuanla 1410 TL. ye geliyordu alet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taran1tula

Arada çok fiyat farkı olmadığı için Z3c derim.
    Aslında yurtiçinden de ona yakın fiyatlardan alabilirsin iyi takiple.
    Gittigidiyordan distribütör garantili %10 ve 100 TL. maxipuanla 1410 TL. ye geliyordu alet.

Gittigidiyor 1650tlden aşağı yok z3c.ama taksitle alınacak. Biranda o kadar parayi tek seferde veremem

• Z3c

• Z3compact

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.