Şimdi Ara

ECA KOMBİ SİRKİLASYON POMPASINDAN SU DAMLATIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler 4 yıllık eca komfeo plus kombim su damlatıyor ön paneli açtım baktım sirkilasyon pompasının contası kireçlenmiş oradan damlatıyor.bu arada su basıncı hep yüksek 2.2 ,2.5 ,2.8 gibi su tahliye ediyorum ve 1.3 lere düşürüyorum 5-6 saate kadar yine 2.5 lere çıkıyor.acaba su girişindeki musluk suyu tam kapatmıyor olabilirmi.kapatıyor olsa su damladıkça basıncın düşmesi lazım aksine yükseliyor.tahminim vana dan kombiye su girişi oluyor ve fazla suyu sirkilasyon pompasından atıyor.bu konuda acil yardım lütfen ve bu durumun kombiye veya tesisata zararı olurmu.teşekkür derim....

• quote:

Orijinalden alıntı: rasim45

İyi günler 4 yıllık eca komfeo plus kombim su damlatıyor ön paneli açtım baktım sirkilasyon pompasının contası kireçlenmiş oradan damlatıyor.bu arada su basıncı hep yüksek 2.2 ,2.5 ,2.8 gibi su tahliye ediyorum ve 1.3 lere düşürüyorum 5-6 saate kadar yine 2.5 lere çıkıyor.acaba su girişindeki musluk suyu tam kapatmıyor olabilirmi.kapatıyor olsa su damladıkça basıncın düşmesi lazım aksine yükseliyor.tahminim vana dan kombiye su girişi oluyor ve fazla suyu sirkilasyon pompasından atıyor.bu konuda acil yardım lütfen ve bu durumun kombiye veya tesisata zararı olurmu.teşekkür derim....

pompanın gövdesi yani kendi delinmiş deyişmesi gerekiyor 260 tl fiyatı var
     ECA KOMBİ SİRKİLASYON POMPASINDAN SU DAMLATIYOR

• eca servisi çağırdım su giriş musluğundan ,genleşme tankından ,veya pompa dan olabilir dediler bakacaklar inşallah çok masraflı bir şey çıkmaz.
  • eca servis geldi su giriş musluğu bozulmuş.basınç yükselmesi ve fazla suyu tahliye ettiğinden damlama o yüzden miş.Allahtan ucuz yırttık musluk25 tl.nasılsa işçilik ödeyecektik hazır gelmişken birde bakım yaptırdık 100 tl ye hepsi tamam çok şükür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.