Şimdi Ara

Yeni Apple Store'lar geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
2
Favori
2.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün apple teknik destekle bir sorun için görüşürken, yetkili kişi ile geniş sohbet etme imkanımız oldu.
    Onların aldığı duyumlara göre teknik destek anlamında daha etkin olabilmek için 2015 yılı içerisinde
    Ankara, İzmir, Diyarbakır ve Adana'da birer mağaza açılması planlanıyormuş.

Bu konu ile ilgili herhangi bir bilgisi olan var mı acaba?

• Ankara ve İzmir'i tahmin ediyordum fakat Diyarbakır'da açılır mı bilmiyorum ve açarlarsa iyi bir şekilde korunması lazım malum terör yandaşları orada fazlasıyla var ve bir olayda store yağmalanabilir tahminimce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Visneli Misbon

Ankara ve İzmir'i tahmin ediyordum fakat Diyarbakır'da açılır mı bilmiyorum ve açarlarsa iyi bir şekilde korunması lazım malum terör yandaşları orada fazlasıyla var ve bir olayda store yağmalanabilir tahminimce.

AVM içine açılırsa sorun olmaz.
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    Doğru, AVM dışına açacaklarını düşünmüyorum yoksa yağmalanma ihtimali çok yüksek.

• İstanbulda açılanlar bile saldırı riski nedeni ile avm içlerine açıldı.
    Yoksa ilk mağaza açılacak yer istiklal caddesi olurdu bence, çok fazla eylem gösteri olduğu için güvenemediler.
  • Tam da bu şehirleri tahmin ediyordum .Geniş bir insan kapasitesine ve hareketli şehirler. Diyarbakır da biraz riskli fakat dediginiz gibi avm içine açarlar büyük ihtimal. Adana da aynı şekilde olacağını düşünüyorum. Ankara da nasıl bir sistem olur bilemiyorum. Geldik yaşadığım İzmir e normalde burada Kıbrıs Şehitleri cad.ne iyi olurdu derdim fakat gezi gibi olaylara bakarsak ne starbucks kaldı ne bilmem ne. Herhangi öyle büyük bir eylem de sanmıyorum ki apple store da açıkta sağ kalsın. Büyük ihtimal Ykm içerisine ve ya mavişehir ege park içerisine ya da optimum yahut agora olabilir.Karşıyaka da iskele üstünde garanti bankası olmayaydı iskele üstüne apple store çık otururdu. İstanbul da bir mağaza daha açacaklarını düşünüyorum ayriyetten büyük bir avm içermesine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 24 Kasım 2014; 11:03:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırsın d.bakırda hergün bir işyerine yağma düzenleniyor. görmeden bilmeden yazmayı ne çok seviyorsunuz. sorsan birgün g.doğuya gitmemiştir ama profesörü gibi konuşur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Bu arada bu olayı da hatırlamak lazım:
    http://tr.wikipedia.org/wiki/Mavi_%C3%87ar%C5%9F%C4%B1_katliam%C4%B1

Ornek vermek gerekirse sisli cevahire nasil molotof atacaklar

• Bunu sadece molotof atmak ya da terörist saldırı olarak düşünmemek lazım, zira bunlar avm'lere de yapılabilir.
    Mantık daha çok toplumsal eylem gösteri ve polis-eylemci çatışmalarından dolayı mağaza camlarının kırılması, içeriye giren eylemci ya da korunmak isteyenlere karşı nasıl bir insiyatif kullanılacağı gibi parametrelerin apple'in başını ağrıtmasındansa avm içine açıp her türlü etkiden uzak kalmayı yeğelemesidir.
  • Ankaraya açılması o kadar guzel olur ki tam merkez mesala ben cankiri dayim ankara da magaza olsa atlar araba alır gelirdim ama istanbul uzak aynı sekilde diger illerden de gelenler olur.

• Her bölgeye yapılması lazım. Erzurum yada trabzona yapıp o bölgeyide desteksiz bırakmamak lazım.
  • Herkes evinin dibine ister
  • Konya'ya da isteriz.
  • Diyarbakır mı
  • Derler mi derler hocam ben beklerim şahsen
  • Güzel haber fakat Karadeniz'i unutmuşlar galiba... Trabzon veya Samsun'da bir AVM içine açılabilir...
  • Antalya varken
  • quote:

Ankara ve İzmir'i tahmin ediyordum fakat Diyarbakır'da açılır mı bilmiyorum ve açarlarsa iyi bir şekilde korunması lazım malum terör yandaşları orada fazlasıyla var ve bir olayda store yağmalanabilir tahminimce.

Kaç defa diyarbakıra gittin dostum? Herşeyi televizyonda haberlerde gördüğünüz kadarıyla yorumlamayın.

Diyarbakırda uzun zaman kaldım, halada birçok dostum arkadaşım var Türküde Kürdüde, birçoğu batıda yaşayan adamdan daha fazla Türkiyeye sahip çıkan adamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 24 Kasım 2014; 13:15:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

Kaç defa diyarbakıra gittin dostum? Herşeyi televizyonda haberlerde gördüğünüz kadarıyla yorumlamayın.

Diyarbakırda uzun zaman kaldım, halada birçok dostum arkadaşım var Türküde Kürdüde, birçoğu batıda yaşayan adamdan daha fazla Türkiyeye sahip çıkan adamlar.

adam diyarbakırı teksas olarak algılıyor. suç onda değil. onun önüne ne verilse onu görüyor.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.