Şimdi Ara

nedir bu low elodaki 5 mid aşkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunun 10-14.dklarında 5 mid oluyorlar ve oyunda inhib alınana kadar 10 kerede ölseler baseden direk mide gelip savaşıyolar birini öldürüyosun diğeri doğup geliyor sonra diğeri geliyor nasıl bi server la bu inhib alınca da base surlarının dışına çıkmıyolar

• Ace attıktan sonra gidip kurt kesiyorlar jungleda.
  • Ne güzel işte önceden 5 kişi aynı yere dk 50 de anca geliyodu tf bile olmuyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1

• invade atınca savaş çıkarsa takım bi daha kendine gelemiyo midde 3v4 savaşlar oluyo. daha 2 cs li draven towerdive atıyo felan

• Aksiyon seviyor millet farm yapması sıkıcı geliyor olmalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşuna low denmiyor

• Harbiden bıktım ya dk 15den sonra midde team deathmatch oluyor alt üst koridorda minyonlar takılıyo falan.
  • soraka draven diyorum.
  • Bir mid lane oyuncusu olarak bende bu durumdan çok sıkıldım hatta bizim takimdakilere dakka 20ye kadar gelmemelerini söylüyorum karsidakiler gelmediği surece

• Şu eloda olsam her melee AD assassin herosuna Hydra kasar split push yapardım. Rakip 5v4 combatı kazanırsa direk seni kovalıyor, içinden 10'a kadar sayıp B'ye basıyosun, hiçbir sıkıntı hiçbir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hovost

Şu eloda olsam her melee AD assassin herosuna Hydra kasar split push yapardım. Rakip 5v4 combatı kazanırsa direk seni kovalıyor, içinden 10'a kadar sayıp B'ye basıyosun, hiçbir sıkıntı hiçbir şey yok.

• quote:

Şu eloda olsam her melee AD assassin herosuna Hydra kasar split push yapardım. Rakip 5v4 combatı kazanırsa direk seni kovalıyor, içinden 10'a kadar sayıp B'ye basıyosun, hiçbir sıkıntı hiçbir şey yok.

zaten bronze-silver quick yukselme taktigidir split push ozellikle yi free elo.
  • siz bir invade atın 5v5 takım savaşı yapın kurban olursunuz 15.dk da midde toplanmalarına
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKSide58

siz bir invade atın 5v5 takım savaşı yapın kurban olursunuz 15.dk da midde toplanmalarına

http://www.youtube.com/watch?v=TyZ_ZRJpvT4

Bunun gibi mi oluyo bütün invadeler :D
  • Aynısı dia eloda da olabiliyor merak etme. TR de klasik bu. 13. dk dan sonra mide doluşur herkes.
  • 10. Dkdan takım sabaşlarının başladığını hatırlıyorum. Eğer gelmezsen 5 mid diye spamlıyorlar birde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DarKSide58

siz bir invade atın 5v5 takım savaşı yapın kurban olursunuz 15.dk da midde toplanmalarına

http://www.youtube.com/watch?v=TyZ_ZRJpvT4

Bunun gibi mi oluyo bütün invadeler :D

Wcs deki 1 level ace gibi oluyor :D 5 kişi ard arda flash atıyor.

• ALL MID.
    tristana report
    draven maci satti

• ASIL SİZ YANLIŞ YAPIYORSUNUZ, DK 1 DEN İTİBAREN MİDDE DOLAŞACAKSINIZ Kİ KOLAYCA KESİP MİDİ YARA YARA İNHİBİTÖRE KADAR DAYANALIM, BÖYLE YAPARAK DİAMOND 2 OLDUM

İYİ FORUMLAR
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.