Şimdi Ara

DARK marka tablet ve teknik servis.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sizlerle dark R9722 ve akortek'in servisiyle olan bi maceramı paylaşmak isterim.Bu yazı Dark marka tablet alacaklara yol göstersin...

Cihaz R9722 ve alalı 1 yıl bile olmadı.Daha ilk geldiği günden beri alette donma sorunu vardı.ne işlem yaptığım önemsiz herhangi bir zamanda donup kalıyordu ve bu donmalar günde 5-6 kez bazende daha fazla yaşanıyordu. 2.hafta cihazı garantiye yolladım bu sebeplerle.Ayrıca cihazda 8000mah pil olduğu yazıyor ve ben bir filmi hiç tam izleyemedim ekran yarı parlaklıkta.Neyse cihaz garantiye gitti geldi, kutudan çıkardım daha ilk bakış ve sağ üst kısım açık kalmış,kendim bastırarak yerine oturttum.Cihazı açtım beklenileceği gibi yazılım baştan yüklenmiş.tamam eyvallah dedik başladık kullanmaya şarj da değişen bişi yok hala çok az gidiyor.Cihazı şarja bağladım ekranda birden çizgiler oluşmaya başladı şarj kablosuna dokundukça çizgiler oluyodu.Tekrar geri yollamaya üşendim tamam dedim arada yapsın zarar etmez dedim yollamadım geri.

aleti bu vaziyette 2 hafta öncesine kadar kullandım tabi buna kullanmak denirse..günde belki 7-8 kere donup kalıyo resetlemek zorunda kalıyordum.Ne kadar sinir olsamda zaman yokluğundan tekrar yollayamadım servise....

2 hafta öncede cihaz şarj almamaya başladı mecbur garantiye yolladım.Ve bu devam eden sorunlarıda ekledim.Cihaz gitti geldi.
    Kutuyu açtım kutu üstünde "şarj soketi ve bataryanın değiştiği" yazıyordu, oh tamam dedim pili değiştirmişler rahat edecez..Neyse cihazı açtım daha 2-3 dakka geçmeden şak gene dondu kaldı.tamam dedim bu sorun devam edecek belli oldu..Yeniden başlattım aleti gerekli yazılımları falan yükledim sıkıntı yok bide video açtım ve ses gelmediğini farkettim acaba kısık mı kaldı dedim sesi açtım ses yok, kulaklıkla denedim ses geliyordu.bende şalterler iyice attı.Yemişim garantiyi diyip cihazın içini açtım ve tahmin ettiğim gibi hoparlörün kablosu lehimli olduğu yerden kopmuş ve yerine takıılmamış.Sevgili teknik arkadaş tenezül bile etmemiş takmaya.Ayrıca Power tuşu zorlanıp bir tarafıda kaldırılmış yerine oturtulmamış ve tutuklık yapıyodu.Kendim lehimle 2 dakka bile sürmeden onardım..Bu şekilde kullanmaya çalışıyorum bakalım...Ayrıca biraz önce 20 dakka içinde 4 kere donup kalan alet sayesinde akortek!e sağlam bi mail çektim.

İşin aslı Dark markasından ve teknik servisten (teknobiyotik) baya bi ağzım yandı artık beleşe verseler kullanmam diyebilirim.Bu marka tablet alacak olan arkadaşlar bir kere daha düşünsün derim ama karar sizin tabi...Kusura bakmayın baya uzun olmuş farkından olmadan yazmışım fazlaca...Kalın sağlıcakla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.