Şimdi Ara

lg garantili g3 32gb 1700tl'ye alınır mı??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi akşamlar arkadaşlar.öncelikle tlf işinden anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim..bu ilk akıllı telefonum olacak.1700tl'ye lg garantili g3 32gb buldum..bu ürünü almak istiyorum.ama aynı ürünün 1400-1500 civarlarında ithalatçı garantilisi olanıda var..düşüncem -lg garantili olanı almak.

deneyimli kullanıcıların fikrini almak istiyorum..sizce lg garantilisine 1700 tl vereyim mi? yoksa 300lira az para deĞ?il arkadaş 1400civarına ithalat garantili mi al dersiniz?

bir de son olarak ben o telefona 1700lira veremem o paraya şu telefonu alırım dediĞ?iniz başka bir altenatif var mı?? teşekkürler.

• Hocam bnde g3 ve m8 arasında gidip geliyorum. Bugün araştırdım be o fiyata bu iki tekefonuda buldum. Ama kesin kararımı verdikten sonra ikisinden birini tercih edip alıcam Nasipse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaserim25 Y kullanıcısına yanıt
    g3 çok ısınıor,şarjı çabuk bitiyor,mikrofon altı çatlıyo vs diyolar ama ben beğendim nedense.g2yi öve öve bitiremeyenler g3 fazla mı haksızlık yapıyor?bazı sorunlar çok mu abartılıyor??yoksa gerçekten ciddi sorunlarımı var? :)) kafamda deli sorular :)) g3 kullanıcılarından yorum bekliyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: öğreniyor

g3 çok ısınıor,şarjı çabuk bitiyor,mikrofon altı çatlıyo vs diyolar ama ben beğendim nedense.g2yi öve öve bitiremeyenler g3 fazla mı haksızlık yapıyor?bazı sorunlar çok mu abartılıyor??yoksa gerçekten ciddi sorunlarımı var? :)) kafamda deli sorular :)) g3 kullanıcılarından yorum bekliyoruz..

g2 ile arasında kaldıysanız g3 alın
  • Fiyatı gayet iyi ama ben almam. 2k ekranı o işlemci kaldıramıyor malesef.

Z3,z3c,note4 gibi telefonlara yönelebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BurayaNerdenÜyeOluyoruz kullanıcısına yanıt
    hocam kaldırmıyo derken kasıt ne?telefon donuyo mu yavaş mı çalışıyo veya başka bi sorun mu çıkarıyor.tlf'lar hakkında bilgim yok o yüzde aydınlatır mısın?
  • öğreniyor Ö kullanıcısına yanıt
    Zaman zaman kasmalar gerçekleşiyor ki bir alt model olan g2 den daha fazla oluyor bu olay. Hangi model kendinden bir alt modelden daha cok kasabilir ki? G3 yerine z3c,z3,note4,iphone6 veya daha uygun fiyali g2 32gb, z2, z1c tarzi modellere yonelmek bence daha dogru.

evet hocam haklı olabilirsiniz ben tam özelliklerini vs bilmiyorum konuya hakim değilim..saydığın modeller arasında elime aldığımda ekranı en çok hoşuma giden g3 tü.bu sebepten almak istiyorum..
    ama anladığım kadarıyla ekran özellikleri fazlaca iyi olması başka şeylerde soruna sebep oluyor.ekran iyi ama bu işlemciyle vs ile sıkıntılı diyosun. eyvallah teşekkür ederim.
  • Alınır bence

• kank07 kullanıcısına yanıt
    bataryasıda cabuk bitiyo falan diyorlar kullanan var mı şarjı nasıl?
  • Bayarya kapasitesi ortada cabuk bitiyor diyenler birde iphıne kullansın akıllı telefon alıyorsan helede 5.5 inc aksam eve gelince takıcan sarja yoksa siyah beyaz telefon al

• kank07 kullanıcısına yanıt
    ıphone konusunda çok haklısın hocam.. öğrenmek istediğim ortalama günü çıkarıyorsa benim için yeterli.yoksa söylediğin gibi 5,5inc tlf..yarıda bırakmaz değil mi?ortalama kullanımda aksama kadar yeterlimidir?
  • quote:

evet hocam haklı olabilirsiniz ben tam özelliklerini vs bilmiyorum konuya hakim değilim..saydığın modeller arasında elime aldığımda ekranı en çok hoşuma giden g3 tü.bu sebepten almak istiyorum..
    ama anladığım kadarıyla ekran özellikleri fazlaca iyi olması başka şeylerde soruna sebep oluyor.ekran iyi ama bu işlemciyle vs ile sıkıntılı diyosun. eyvallah teşekkür ederim.

Note4 ekranı da 2k ama işlemcisi daha güçlü. Tam inceleme fırsatım olmadı ama 15 dk lık kullanım sonucunda ben beğendim. 2k ekrana da bence çok gerek yok. Tabi siz bilirsiniz.

hocam note4 daha iyidir tabi.ama o ürün 2300lira civarı.bu 1700..ben zaten max 1500 verebiliyordum.ama lg garantili olduğu için 200lira daha çıkabildim.arada 500civarı fark var ben karşılayamam beni aşar.
  • quote:

hocam note4 daha iyidir tabi.ama o ürün 2300lira civarı.bu 1700..ben zaten max 1500 verebiliyordum.ama lg garantili olduğu için 200lira daha çıkabildim.arada 500civarı fark var ben karşılayamam beni aşar.

Ekranı büyük istiyorsanız g3 de olabilir. Zaten inanılmaz bir kasma olayı yok gözlemlediğim kadarıyla ama önemli bir anda meydana gelirse can sıkıcı olabilir.

Küçük ekran sa olur derseniz z3c ı öneririm açıkçası. Batarya performansında muhteşem sonuçlar elde edersiniz ki işlemcisi falan baya kuvvetli.

Tabiki karar sizin

hocam çok teşekkür ederim yardımcı oldunuz.son olarak batarya performansı nasıl g3 ün?
  • quote:

hocam çok teşekkür ederim yardımcı oldunuz.son olarak batarya performansı nasıl g3 ün?

O konu hakkinda fazla bilgim yok malesef. Ama g2 den zayıf diye dusunuyorum.

• G2 bataryadadaha iyig3ten xaten performanstada acaip bi fark yok,dediginiz fiyata 32lik g3 ise alinabilir gayet iyi,ama batarya ve performansi birlikte istiyorsanız z3compact bakin,m8 dende g3 lerdende ustun telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNerdenÜyeOluyoruz

quote:

Ekranı büyük istiyorsanız g3 de olabilir. Zaten inanılmaz bir kasma olayı yok gözlemlediğim kadarıyla ama önemli bir anda meydana gelirse can sıkıcı olabilir.

Küçük ekran sa olur derseniz z3c ı öneririm açıkçası. Batarya performansında muhteşem sonuçlar elde edersiniz ki işlemcisi falan baya kuvvetli.

Tabiki karar sizin

Aynen

• mursan99 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.