Şimdi Ara

Ward skorunuz kaç?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
1.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet herkez ward skorlarını yazıyor.http://wardscore.loltools.net/
     Ward skorunuz kaç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mikuru Asahina -- 23 Kasım 2014; 23:03:33 >

• Hiç mage oynamam ama mage şampiyonlarda 9.0 wpg var?

Bugün 2 el support oynamama rağmen hiç support oynamamışsın diyo wtf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRIDGIT MENDLER -- 23 Kasım 2014; 23:09:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 720

• Kesiftasi alin basenize ward doldurun, onlari da sayiyor galiba bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr Reese

Kesiftasi alin basenize ward doldurun, onlari da sayiyor galiba bu

Sayıyorki fighterde 19 wardım var (Lee Sin)
  •  Ward skorunuz kaç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bridgit M.

Hiç mage oynamam ama mage şampiyonlarda 9.0 wpg var?

Bu istatistiklerin doğru olduğuna inanmıyorum nedense. Bende de mage fazla. 13.5 diyor. Ne zamandır oynamıyorum. Ve fighter düşük. Aralıksız Udyr oynuyorum ne zamandır.
    " Ward Score : 939 "
  •  Ward skorunuz kaç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suddenly30 -- 23 Kasım 2014; 23:11:36 >
  • Boşa totem kullanmadım hiç bu zamana kadar.
     Ward skorunuz kaç?
  • 1432
  • resim ekleyi bi denim bakalım
     Ward skorunuz kaç?

• Pek becerememişler gibi istatistiği.Ben op gg den bakardım dikkat ederim kim kaç ward atmış ne diye bi ara.Mainim supp her oyun supla 30 50 arası ward atıyordum.Karşıma gelenlerin 100 de 90 ı 15 civarlarında takılıyordu, belki bazısı benm bi 100 de 70 im kadar atıyordu.TR de ki hesabımda dio ki sen suplların 100 de 44 den daha çok ward atmışsın de get.Ki başka ironi de.Euwest hesabımda supların 100 de 98 inden daha çok ward atmışım aasdkjghasdukgasd.Ona da dikkat etmiştim.Euwwestte karşıma gelen suplar daha kaliteliydi zaten.En azından ward atıyorlardı, ve tr deki gibi boş boş durmayı supluk sanmıyorlardı.
    Yani bu anlattıklarıma bakacak olursak.TR de sup oynanan oyunların 100 de 65 inde suplar benden çok ward atıyor ama euwestte 100 de 2 sinde.Sırf burda site çöp rastgele istatistik tutuyor diyebilirim.
  •  Ward skorunuz kaç?

• 56 ile rekor bende :D
  • 1669 Excessive
  • 996
  • Eğer doğruysa şoke oldum bu durum karşısında. Çok fazla destek karakteri oynamadıysam da büyücülerin ve nişancıların yarısından fazla totem atmışsam da skorum çok yetersiz geldi özellikle de buradakilere kıyasla. Bundan sonra sanırım daha çok totem atacağım (Halbuki çok fazla totem atıyordum)
    Bu arada bu yoksa sadece dereceli oyunlar için mi? Eğer öyleyse zaten çok fazla oyun atmadım. Normallerin dahil olduğuna inanmıyorum. İnşallah öyledir.
  • 1477

• quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

Eğer doğruysa şoke oldum bu durum karşısında. Çok fazla destek karakteri oynamadıysam da büyücülerin ve nişancıların yarısından fazla totem atmışsam da skorum çok yetersiz geldi özellikle de buradakilere kıyasla. Bundan sonra sanırım daha çok totem atacağım (Halbuki çok fazla totem atıyordum)
    Bu arada bu yoksa sadece dereceli oyunlar için mi? Eğer öyleyse zaten çok fazla oyun atmadım. Normallerin dahil olduğuna inanmıyorum. İnşallah öyledir.

Normal oyunları saysa bende dediğin gibi tank rolünde oyununuz yok vs demezdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mikuru Asahina

quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

Eğer doğruysa şoke oldum bu durum karşısında. Çok fazla destek karakteri oynamadıysam da büyücülerin ve nişancıların yarısından fazla totem atmışsam da skorum çok yetersiz geldi özellikle de buradakilere kıyasla. Bundan sonra sanırım daha çok totem atacağım (Halbuki çok fazla totem atıyordum)

Normal oyunları saysa bende dediğin gibi tank rolünde oyununuz yok vs demezdi.

Ancak ben derecelide destek rolünde de oynadım ama hiç destek rolünde oynamadın diyor. Ben bunu anlamadım doğrusu. Var bir yanlışlık.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.