Şimdi Ara

Kablosuz Klavye arıyorum Aklımda Logıtech K360 var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kablosuz klavye almaya karar verdim Bütçe en fazla 85₺http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-k360-unifying-wireless-keyboard.html Kafamda bu model var ama fiyat olarak Google k360 yazıyorum 40tlye var 45tlye var 60tlye var aralarında ki fark ne desenli filan varda bazılarında wireless Yazıyo bazılarında nano ne fark var ve logıtech tavsiye ettiğiniz başka var mı? Birde bu model Smart tv ye bağlanıyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3189175C2 -- 23 Kasım 2014; 22:50:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sizinde tahmin ettiğiniz gibi aralarındaki tek fark desenleri. Özellikle pek sevilmeyen desenli modelleri uygun fiyattan satılırken, tamamen siyah olanları bildiğim kadarıyla en pahalı olanı. K360 ın bütün desen modelleri nano receiverla çalışıyor (unifiying). Sizin için deseni önemli değilse en ucuz kaça buluyorsanız alabilirsiniz. Nette biraz bakındım, smart tv lerle sorunsuz çalıştığı söylenmiş. Kompakt yapısı ile sanırım smart tv için oldukca uygun olacaktır.
  • Sağolun hocam Kullanıyorsanız memnun musunuz Boyutları ideal mi?

• Kullandığım klavyelerden biri K360. Genel olarak memnunum. Boyutları oldukca iyi. Yazımı rahat. Fakat oyunlarda bazen tuş takılması yapabiliyor. Oyuncular için tavsiye edemem ama gündelik kullanım ve basit oyunlar için kullanışlı.
  • Peki Sağolun oyun olarak crysis call of duty vs oynarım klavyeden zaten pek sıkıntı olmaz tekrar Sağolun iyi Akşamlar

• kipada m325 ile birlikte 50 tl gibi cuzi bir rakama almıştım yazın ve 5 6 ay geçmesine rağmen pili bitmedi
  • Microsoft Wireless Desktop 800 Klavye&Mouse Set (2LF-00011)

microsoft marka kablosuz klavye almanı tavsiye ederim
  • Kesinlikle tavsiye edeceğim klavyedir, hem evde hemde iş yerinde kullanıyorum çok memnunum. Gerçi ben evde günlük kullanım için, iş yerindede özellikle ofis programları için kullanıyorum çok kullanışlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByAdmin -- 31 Ocak 2015; 23:08:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.