Şimdi Ara

West e geçsek ne olur !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • West de oynuyordum herşey başında güzeldi ta ki türk küfürler duyana kadar bir baktım ki bizim takım full bir kişi hariç Türkmüş hepside küfür eden ve saçma sapan oyunlar oynayan kişilerdi
    Anlıyacağınız kurtuluş yok. :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kendinç uyutmuş olursun samimiyet bulamassın bir farkı yok hiç deneme

• ForumDaşArkadaş kullanıcısına yanıt
    seviye nedir ?
  • Zaten westtesin sanırım na ya geç.

• quote:

Orijinalden alıntı: nymus93

seviye nedir ?

Smurf hesap 6.seviye ama ne fark ederki ?

• ForumDaşArkadaş kullanıcısına yanıt
    ben de westteyim plat 2 ama 10-20 oyunda 1 tane türk geliyor belki, daha küfür eden, trolleyen görmedim ayrıca. onları da nicklerinden anladım onun dışında gayet güzel temiz oyunlar. Benim westteki tek sorunum zor olması, adamlar derecelide hard core oynuyorlar sürekli. flame yok bişe yok mis gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nymus93

ben de westteyim plat 2 ama 10-20 oyunda 1 tane türk geliyor belki, daha küfür eden, trolleyen görmedim ayrıca. onları da nicklerinden anladım onun dışında gayet güzel temiz oyunlar. Benim westteki tek sorunum zor olması, adamlar derecelide hard core oynuyorlar sürekli. flame yok bişe yok mis gibi.

Önümdeki maçlara bakıcam o zaman ama yinede pek birşey değişeceğini sanmıyorum çünki gün geçtikçe çoğalabilirler

• Aynen hiç sormayın West'te bende rastlıyorum bazı oyunlarda. Başta belli etmedik sırf sataşma olmasın diye. İngilizce yazışıyorduk başta bir sıkıntı yoktu. Adam ss vermeyi unuttunca adc halimle Zed'in bir combo'suna öldüm. SS verip vermediğini sorunca ingilizce küfür yedim haliyle sonra konuşmalar esnasında belli etttik Türk olduğumuzu artık daha geniş davranmaya başladı. Takım oyununa yanaşmadılar bizde kendilerini sinir ettik yapacak bir şey yok.
  • Ölürsün

• quote:

Orijinalden alıntı: MytHnfr

Aynen hiç sormayın West'te bende rastlıyorum bazı oyunlarda. Başta belli etmedik sırf sataşma olmasın diye. İngilizce yazışıyorduk başta bir sıkıntı yoktu. Adam ss vermeyi unuttunca adc halimle Zed'in bir combo'suna öldüm. SS verip vermediğini sorunca ingilizce küfür yedim haliyle sonra konuşmalar esnasında belli etttik Türk olduğumuzu artık daha geniş davranmaya başladı. Takım oyununa yanaşmadılar bizde kendilerini sinir ettik yapacak bir şey yok.

SS verme diye bir şey yok. Çıkar onu aklından. Hayatında moba oynamamışların uydurduğu bir şey. Harita sağ alt köşede bir zahmet edip de bak.
  • Çok fark yok fazla beklentiye girmeyin
  • @Barisbu
    Herkes ünlem kullanıyor bu aralar.

• Jungle isen geç.Daha az flame yersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hardwell.

quote:

Aynen hiç sormayın West'te bende rastlıyorum bazı oyunlarda. Başta belli etmedik sırf sataşma olmasın diye. İngilizce yazışıyorduk başta bir sıkıntı yoktu. Adam ss vermeyi unuttunca adc halimle Zed'in bir combo'suna öldüm. SS verip vermediğini sorunca ingilizce küfür yedim haliyle sonra konuşmalar esnasında belli etttik Türk olduğumuzu artık daha geniş davranmaya başladı. Takım oyununa yanaşmadılar bizde kendilerini sinir ettik yapacak bir şey yok.

SS verme diye bir şey yok. Çıkar onu aklından. Hayatında moba oynamamışların uydurduğu bir şey. Harita sağ alt köşede bir zahmet edip de bak.

SS verilirse alt koridordaki oyuncunun bundan haberi olur ve takıma avantaj sağlanır. Ayrıca Zed rakibin kulesinin arkasından gelmişti. SS verilmesi gereken bir şey olmasaydı adamlar oyuna bunun için ping eklemezdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MytHnfr -- 23 Kasım 2014; 21:53:59 >

• quote:

quote:

quote:

Niçin boş yorum yaptınız ki şimdi? SS verilirse alt koridordaki oyuncunun bundan haberi olur ve takıma avantaj sağlanır. Ayrıca Zed rakibin kulesinin arkasından gelmişti oyunu görmeden ukala cevaplar yazmayın bi zahmet. Eğer bireysel oyun arıyorsanız ve herkes kendi işine baksın diyorsanız gidin başka oyunlar oynayın. SS verilmesi gereken bir şey olmasaydı adamlar oyuna bunun için ping eklemezdi. Eğer yok ben çok bilmiş gibi konuşacam diyorsanız size kolay gelsin.

Bence fazla alıngansın dostum amacım kimseyi ezmek değil. Ama bir moba oynuyorsan haritaya bakman, last hit yapmak kadar temel bir şeydir. Hazıra alışmayın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Niçin boş yorum yaptınız ki şimdi? SS verilirse alt koridordaki oyuncunun bundan haberi olur ve takıma avantaj sağlanır. Ayrıca Zed rakibin kulesinin arkasından gelmişti oyunu görmeden ukala cevaplar yazmayın bi zahmet. Eğer bireysel oyun arıyorsanız ve herkes kendi işine baksın diyorsanız gidin başka oyunlar oynayın. SS verilmesi gereken bir şey olmasaydı adamlar oyuna bunun için ping eklemezdi. Eğer yok ben çok bilmiş gibi konuşacam diyorsanız size kolay gelsin.

Bence fazla alıngansın dostum amacım kimseyi ezmek değil. Ama bir moba oynuyorsan haritaya bakman, last hit yapmak kadar temel bir şeydir. Hazıra alışmayın.

Biraz sinirli anıma geldi kusuruma bakmayın mesajımı düzenledim. Ama Zed gibi bir şampiyonda çabucak diğer hatlara gank yapabiliyor. SS olsa fena olmaz sonuçta.

• Benimde sinir olduğum şey ss vermedin diye öldüm birde küfür ederler.Gelde çıldırma kardeşim SS ister veririm ister vermem, sağ alta bakmaya tenezzül etmiyorsan ölüceksin o halde.Sonrada ss nerde ss verdiğimizde ne oluyor acaba anlıyormusun.Hayvan gibi pushla ward'sız oyna sonrada millete söv ilginç hemde çok ilginç.Bunları duymak istemiyorsan weste geç.
  • Barisbu diye girdim konuya

• Bati sunucusuna gecis yapmis olursun kardesim. Artilari alayim.

Edit: Cok yanlis gelmisim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeiLucas -- 23 Kasım 2014; 22:25:52 >
  • Onu bilmem ama tr de oynadigin her gun hayatindan bosa gidiyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.