Şimdi Ara

Superonline'a Geçeyim Mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu zamana kadar hep ttnet tabanlı internet kullandım. Bu ay 1 yıllık taahhüt de bitti. Yeni bir kampanyadan devam edecektik ttnete. Ama bir satış danışmanı eve geldi ve yönetici olduğumuz için internetin ücretsiz iptvnin ise ayda 20 tlye bize bağlayabileceklerini söylediler.

25 mb internet dediğine göre 75 gb akk varmış. Fiber internet. Benim en çok istediiğim şey bağlatının kalite olması. Ping çok önemli online oyunlar oynadığım için.

Şuanki bağlatı bilgilerim:

Superonline'a Geçeyim Mi?

Superonline'a geçersem pingin 10 civarına gelme şansı var mı arkadaşlar? Ve bu altyapıya göre değişiyor ama kopma falan olur mu? Bizim binada kullanan 8 kişi daha varmış. SAnırım memnunlar. Tam bilmiyorum ama.

Sizden genel bir bilgi almak istiyorum. İşin kötüsü zaman da yok. Kampanya bugün bitiyormuş.

• Superonline a gecersen fiberse pingin 1 olur ben ttnette 30 ping alırken superonlineda 1 ping alıyorum fiber olmama ragmen superonline fiber altyapın varsa kacırma
  • Superonline Ping sorunu diye forumda sayfa sayfa yazı var dostum, araştır mutlaka. Fiber diye 1 ms Ping olacak diye bir sey yok. Zaten test sonuclarında çıkan 1 milisaniyeye de güvenmeyin, Google fiberde bile 1ms ping yok...

Benimki de sol fiber ornegin ama yurtiçinde 30-50 ms arasında oynuyor. Sadece superonline'in kendi sunucularına 5 ms falan oluyor. Ornek;

http://www.speedtest.net/my-result/i/1045378087

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle superonline kesinlikle fiber tavsiye ederim. 1ms dediğimiz ping testini zaten superonline kendi alt yapısının kurulduğu makineye yapıyoruz. Bu arkadaşta aynısını yaparak en yakın sunucuda bile 23ms alıyor. O yüzden superonline fiber alt yapısı varsa kesinlikle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.