Şimdi Ara

far cry 3 orjinal alacağım yardım :(

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler şimdi arkadaşla far cry 3 alacağız ortaklaşa orjinal

Şimdi orjinal alacağız ama ortaklaşa olduğu için mesela benim pc de çalışıp arkadaşın pc de calismama gibi bi durumu varmidir hepinize tesekkurler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim bir arkadaşım bir bilgisayara takıldıktan sonra kitleniyor demişti
    ama yinede kilitlenmeyebilir de
  • ortaklasa alicaz derken ? Zaten oyun 6 dollardi.Turkiyede 12 lira mi neydi steamde.6 sar lira verip mi alicaksiniz ? Tamam bunu gectim.Calismaz 2 pcde calisir da o oynarken sen oynuyamazsiniz birde yanlislikla o bagliyken sen girersin.2 hesap istiyor birde steam ve uplay ayni olucak.Direk korsan indir bu kadar kascagina.Hic bir zaman korsan kullanmam.Steam akar ama 12 liralik oyun icin bu kadar sacma hareketler yapmaktansa korsan indir oyna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valbilken

ortaklasa alicaz derken ? Zaten oyun 6 dollardi.Turkiyede 12 lira mi neydi steamde.6 sar lira verip mi alicaksiniz ? Tamam bunu gectim.Calismaz 2 pcde calisir da o oynarken sen oynuyamazsiniz birde yanlislikla o bagliyken sen girersin.2 hesap istiyor birde steam ve uplay ayni olucak.Direk korsan indir bu kadar kascagina.Hic bir zaman korsan kullanmam.Steam akar ama 12 liralik oyun icin bu kadar sacma hareketler yapmaktansa korsan indir oyna.

Eyvallah saolasin dostum. Ama öğrenci olduğumuz icin ortaklasa alacaktik. Neyse 20 lira vereceğiz. Teşekkürler yorumlariniz için.

• quote:

Orijinalden alıntı: 28kerem28

quote:

ortaklasa alicaz derken ? Zaten oyun 6 dollardi.Turkiyede 12 lira mi neydi steamde.6 sar lira verip mi alicaksiniz ? Tamam bunu gectim.Calismaz 2 pcde calisir da o oynarken sen oynuyamazsiniz birde yanlislikla o bagliyken sen girersin.2 hesap istiyor birde steam ve uplay ayni olucak.Direk korsan indir bu kadar kascagina.Hic bir zaman korsan kullanmam.Steam akar ama 12 liralik oyun icin bu kadar sacma hareketler yapmaktansa korsan indir oyna.

Eyvallah saolasin dostum. Ama öğrenci olduğumuz icin ortaklasa alacaktik. Neyse 20 lira vereceğiz. Teşekkürler yorumlariniz için.

bende ogrenciyim ama calisip almistim.Far cry 3 steamda 6 dollardi yav.Black friday geliyor bekleyin 5 dolara alirsiniz kasma kendini oyun kacmiyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 28kerem28

quote:

bende ogrenciyim ama calisip almistim.Far cry 3 steamda 6 dollardi yav.Black friday geliyor bekleyin 5 dolara alirsiniz kasma kendini oyun kacmiyor.

Eyvallah saolasin teşekkürler ilgin için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.