Şimdi Ara

Superonline tahadüt ödüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ttnet bağlattım 4 gün sonra memnun olmadığım için superonline a gectim çünkü ttnet eve fiber kablo çekmedi. Cazayı superonline öderiz dedi gectim bende ama henüz fatura gelmedi neredeyse 1 ay oldu. Basına gelen var mı? Faturayı en gec kac gün sonra vermem lazım superonline a?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgisi olan? Yardıcı olursanız sevinirim

• Başıma gelmedi ama sadece senin taahhüt bozma bedelini ödüyor tr net tahhutundeki modem ücreti falan varsa onlar sana ait diye biliyorum

• Modemi de ödicez dediler ama

• Sadece internet iptal bedeli ödenir. Herhangi bir cihaz bedeli ödenmez. Taahhütü bozup Superonline aboneliğiniz başladıktan maksimum 90 gün içerisinde ödediğiniz ceza faturasını ve dekontunu Superonline'a faks veya email ile göndermeniz gerekiyor.
  • modem ücretini ödeyeceklerini inatla teyit ettiler hatta yaptığım sözleşmeye elle yazdılar modem dahil diye uzun süre konuştuk bu konuyu ödemezlerse savaş çıkacak
  • Arkadaşım Superonline Müşteri Lehine Verdiği Hiç Bir Taahhüt ünü Yerine Getirmez Bu Nedenle Asla Güvenme
  • quote:

Orijinalden alıntı: kank07

modem ücretini ödeyeceklerini inatla teyit ettiler hatta yaptığım sözleşmeye elle yazdılar modem dahil diye uzun süre konuştuk bu konuyu ödemezlerse savaş çıkacak

Elle yazmaları birşey ifade etmez. O yazının üzerinde firma kaşesi ve firma yetkilisinin imzası olması gerekiyor. Bayi de Superonline adına karar veremeyeceğinden Superonline bu beni bağlamaz diyip işin içinden çıkacaktır. Dava açarsanda bayi senin zararını karşılamak zorunda kalır ama o da kaşe ve imza varsa.
  • Fatura gelsin paylasirim sonu u

• quote:

Orijinalden alıntı: Baelros

Sadece internet iptal bedeli ödenir. Herhangi bir cihaz bedeli ödenmez. Taahhütü bozup Superonline aboneliğiniz başladıktan maksimum 90 gün içerisinde ödediğiniz ceza faturasını ve dekontunu Superonline'a faks veya email ile göndermeniz gerekiyor.

2013'den beri TSOL diğer iss cayma bedelindeki modem ücretini ödüyor. cep telefonu/bilgisayar/tablet gibi donanımları ödemiyor.
  • 250 tl gelen tt net faturamı modem dahil superonline a teslim ettim ödenecek. Güzel kampanya.

• kank07 kullanıcısına yanıt
    Merhabâlar, ben de benzer bir durumdayım. Tek fark, iki yıla yakındır taahhütlü 65 TL'lik, 8 Mgbit'e kadar sınırsız ama âdil kullanım kotalı İnternet Paketi'nden faydalanıyorum. Yine, memnuniyetsizliğe sebep olan konu şu ki, bu kampanya iki yıl süreyle devam etmesi gerekirken; son 4-5 aydır fatura 89 TL dolaylarında gelmeye başladı. Bu durum beni inanılmaz kıl etti hâliyle. Daha dün akşam sularında da, pişkin pişkin arayıp eğer iki yıl daha aynı paketi kullanmak için taahhüt verirsem; eski, 65 TL'lik fiyattan yararlanmaya devam edebileceğimi bildirdiler. Şaka gibi

Sonuç olarak, bu ay sonuna doğru ben de Superonline'a geçmek istiyorum ve bu aradaki taahhüt bedeli/modem masraflarının Superonline tarafından karşılanabildiğini, şimdi, buradan öğrendim.

Biraz daha detaylı açıklama yapabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonofrhye -- 16 Aralık 2014; 19:20:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bir hafta cayma hakkın var bir şey ödemene ya da birilerine bir şey ödetmene gerek yok iade et modemi hattını iptal et gitsin
  • sonofrhye kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir şirkete ait internet kullanıcısıysanız superonline fibere gecerseniz internet hizmetinden doğacak cayma bedelini superonline karşılıyor. Faturayı diz ödüyorsunuz süperonline fatura bedeli kadar size fatura göndermiyor.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    Sttner e 1 haftadan az olduğu için önce dilekçeyle basvurdum ama daha fatura cıkmamıştı işkem yapamayız dediler. Fatura 1.5 ay sonra geldi uperonline öderiz deyince bende ttnetle savaşmaya çalışmadım çümkü çok gerksizler fiber net veriyor ama sadece binaya kadar bina içi size ait diyor

• superonline senin taahhütünü ödemiyor ama

sen 24 ay taahhüt veriyorsun superonline a

senin taahhütten kazanman gereken indirimi ttnet e ödüyor

olan yine sana oluyor

eğer bir hafta içinde iptal ettirdiysen bunu ispatlayabilirim diyorsan

tuketici.btk.gov.tr ye yaz

faturanı iptal etsinler boşu boşuna adamlarda paran kalmasın
  • kank07 kullanıcısına yanıt
    Hmmm... Bu işleme modem de dahil diyorsunuz?

• Evet modem parası dahil ödeyecek.

• Evet arkadas bugun itibariyle 200tl si modem 46 tl si baglantı ücreti olan ttnet faturamı superonline odemeye basladı sorun yok :)

• Reis bende superonlineye gececem ama şurayı çözemedim ben ttnetin anlaşmasını fes edecem cezasını oduycem superonlinede verdigim para karşılığı benden para almıycak değil mi yanlışsa bi zahmet doğrusunu yaz reis 😄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDogus -- 7 Ocak 2015; 0:36:51 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.