Şimdi Ara

Ferroli kombi ısıyı yükseltince bar yükseliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ferroli domicompact f24 kullanıyorum ısı ayarını yükseltince su bar göstergesi 2,5 a geliyor bu normalmidir?

Kombi bu

Ferroli kombi ısıyı yükseltince bar yükseliyor

• bakımmmmmmmmmmmmmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: kombiustası

bakımmmmmmmmmmmmmm

Ortalama bakım ücreti ne kadardır 50 liraya bakım yaptıgını söyleyen kişiler var 50 lira ile 100 lira alan aynı işlemleri mi yapar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.K

quote:

Orijinalden alıntı: kombiustası

bakımmmmmmmmmmmmmm

Ortalama bakım ücreti ne kadardır 50 liraya bakım yaptıgını söyleyen kişiler var 50 lira ile 100 lira alan aynı işlemleri mi yapar?

yetkli servise yaptır söyle tankınada hava -basıınlar 60 tl
  • Benim Bosch Exclusive (2009 yılı eylül ayında satın aldım) kombi 3 hafta önce durup dururken uyku modundan çıkıp bizi 30 derecede pişirmek istedi. Farkedince hemen oda termostatından tekrar uyku moduna aldım. Kombi kapağını açıp baktığımda basıncın 3 bara çıktığını gördüm, kombiyi hemen kapattım.
    Yarım saat sonra basınç normala döndü.
    Ertesi günlerde kombiyi açıp ısıtma moduna almak istediğimte 1,5 bar olan basınç kısa sürede 2' yi geçince tekrar kapattım. Sistemdeki suyun bir kısmını tahliye edip 1 bara basıncı düşürdüm.
    Bu şekilde 1 hafta idare ettim ama bu defa F7 hatası verdi. Reset attıktan sonra normal çalıştı. Daha sonraki günlerde sık sık C1 hatası verince dayanamayıp servisi aradım.
    Servis geldi, genleşme tankına hava bastı ve tekrar C1 hatası verirse kontrol kartının değişmesi gerektiğini ve bunun 750 TL tutacağını söyledi.

1 Hafta kombi sorun çıkarmadı ama bu hafta sonu ısıtma işletmesine aldığımda tekrar C1 hatası vermeye başladı. Uyku modunda hata vermiyor ama ısıtmaya başladığında C1 hatası veriyor. Reset atmazdan belki yarım saat belki 15 dakika sonra tekrar hatadan çıkıp ısıtmak için yanıyor ama kısa süre sonra tekrar C1 hatası verip duruyor. C1 hatası verdiğinde kullanım suyunu da ısıtmadığı için artık kommbiyi daim uyku modunda tutup evi elektrikli radyatör ile ısıtmaya çalışıyorum.

• Bosch' u şikayet edince ilgilendiler ve sadece 50 TL karşılığında söz konusu kartı değiştireceklerini söylediler.
    Fırsatçılara mahkum ettirmedikleri için teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Bosch' u şikayet edince ilgilendiler ve sadece 50 TL karşılığında söz konusu kartı değiştireceklerini söylediler.
    Fırsatçılara mahkum ettirmedikleri için teşekkür ederim

Bosch her zaman böyledir + logitech te aynı şekilde itibar kaybedecegine para kaybetmeyi tercih ederler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.