Şimdi Ara

HTC ONE M7 LÜTFEN YARDIM ..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba Htc one m7 kullanıcısıyım.Telefone Yazılıyım güncellemesi yapmak istiyorum fakat yazılım güncellemesi yapmaya çalıştıgımda "Telefonunuz için hiç bir güncelleme yok" uyarısı alıyorum.Format 'da attım cihaza.

• Aynen arkadaşlar 4.4.4 m7 ye gelmiş olması lazım değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazda su anda 4.4.3 sürümü var. Siz kaça yükseltmek istiyorsunuz ?

• Aynen abicim ama millet diyor güncelleme yaptık falan diye bana gelmedi diyorum bi de m8 e 4.4.4 geleli kaç hafta oldu ne zaman gelecek m7 ye :)

• htconem7 H kullanıcısına yanıt
    Sanırım direk L ye geçeceğiz, ben Eye Experience muhabbetini bekliyorum aslında yoksa 4.4.4 ve 4.4.3 arasında uçurum derecesinde ya da L cinsinden bir fark yok :)

• Bu m7 güncellemesini alan varmı acaba ?
    Varsa bu ekrandaki tuş olayını bir çözüme kavuşturabilirmi
    YouTubede lollipoplu m7 lerde ektlranda tuş da var yani çok saçma gibi geldi bana şimdi

• Cihazım şuan 4.2.2 herhangi bi güncelleme alamıyorum en son sürümüne yani şuanki 4.4.3 'e yükseltmek istiyorum . telefonda el ile güncelleme yapmaya çalışınca " telefonunuz için bir güncelleme yoktur" uyarısı alıyorum . Millet 4.4.3 ' e geçmiş hemde haftalar önce arkadaşlarım benle dalga geçiyor şakayla karışık :)
  • Bilen yokmu acaba ? telefon 4.2.2 'de kaldı
  • salvlet kullanıcısına yanıt
    Ayarlar > uygulamalar > güncelleyici yi bulup önbelleği / verileri temizle yapıp deneyin.
    Bu arada telefon 2. el mi?
  • Telefon 2.el geç cevap için kusurabakmayn
  • hocam cihazlarınız türkiye cihazı mı paralel ithalat olup afrika ülkesi falan sa geç gelir güncelleme.
  • Geçenlerde canlı destek ile görüştüm yurt dışı cihazıymış ama 5.0 güncellemesi geldi benim telefon hala 4.2.2 anlam veremedim
  • M7 hardreset atın birde öyle deneyin...

• hard reset dediğiniz Power tuşu ile Ses kısma tuşuna aynı anda basıp gelen menüden atılan resetmidir ?;
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.