Şimdi Ara

g700s nasıl bir mouse ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu aralar kulaklık klavye mouse 3 lümü yenilemek istiyorum. İlk olarak kulaklıkla başladım 1 hafta önce ebay üzerinden g930 aldım. Bugün baktım ki amazonda g700s 50 dolara düşmüş.Mouseyi kullanım alanım oyun olacak. Şimdi birkaç sorum var.

1. 50 dolara bundan daha iyi bir mouse var mıdır

2. Ergonomisi nasıldır ele rahat oturur mu bu konu benim için önemli de .

3. Batarya süresi nasıldır şahsen g930 umun batarya süresinden çok memnunum bununda sorun olmayacağını düşünüyorum .

4.g502 ile karşılaştırıldığında nasıldır? Her türden oyun oynarım moba fps rpg çoğunlukludur

Son olarak fiyatı daha çok düşer mi black friday sebebiyle ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kaan173 K kullanıcısına yanıt
    Fiyat için birşey diyemem ama pil/şarj süresi dışında sizi üzeceğini sanmıyorum. Oldukca ergonomik bir mouse dur. Yalnız çok oyun oynayan biriyseniz şarjını aynı gün bitirirsiniz. Ya yedekde pil bulunduracaksınız ya da usb/şarj kablosunu takıp öyle devam edeceksiniz. Ben bu kabloyu kullanmayı sevmediğim için (kablosuz rahatlığını bozuyor) şarjlı piller bulunduruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Fiyat için birşey diyemem ama pil/şarj süresi dışında sizi üzeceğini sanmıyorum. Oldukca ergonomik bir mouse dur. Yalnız çok oyun oynayan biriyseniz şarjını aynı gün bitirirsiniz. Ya yedekde pil bulunduracaksınız ya da usb/şarj kablosunu takıp öyle devam edeceksiniz. Ben bu kabloyu kullanmayı sevmediğim için (kablosuz rahatlığını bozuyor) şarjlı piller bulunduruyorum.

Gerçekten 1 tane pili 1 günde bitirir mi 6-7 saat oynasam mesela ? Birde verilen kabloyla pili şarj edebiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Kaç mah kapasiteli piller kullanıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Awesome kullanıcısına yanıt
    Mouse u sürekli seri hareket ettirip, butonlara abanırsanız 6 - 7 saat değilde 12 - 14 saatte bitirirsiniz.
  • 2300 - 2500 arası philips ve duracell pillerim var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.