Şimdi Ara

Kızlarla konuşmayı bilmiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler aynen öyle. Kızlarla muhabbeti olan insanlara imrenerek bakıyorum resmen. Yani hep bir yanlış şey söylüyorum ve konuşma soğuyor. Onu toparlayım derken dahada batıyor falan falan.... Resmen hiç bi kız benle konuşmaz oldu ne bi arayanım var nede bir mesaj atanım. Ama ben bunları isteyerek yapmıyorumda . Ne yapmalıyım ? Bi an geliyor atıyorum onu kışkırtmak ölçmek veya test etmek için bişey söylüyorum ve konuşmamız resmen bitiyor... Şöyle kızlarla neler konuşulur neler yapmalıyım bi yazarsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çıkar masaya vur, kızlar bayılır

• Yok mu yardımcı olcak birisi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • her kıza yavşama
  • Rahat ol fazla heycanlanma

• Öyle büyük bir egon olucak
    Kızı laflarınla gıcık edeceksin
    Gülücek ama sana değil seninle birlikte
    Tabi bunları sanal üzerinde denersen daha çok alışırsın,

• Bu tamamiyle karşıya verdiğin enerjinle ilgili,liseli olduğunu farzediyorum ve kızlarla hiç bir kelime dahi konuşmadığını baz alıyorum.
    Bu durumda çoğu kişi sana "onlarda insan" diyecek ve burdan aldığın gazla yarın muhabbet etmeye çalışırsan yavşak damgası yiyeceksin.
    Bence günaydın ya da iyi akşamlar tarzı şeylerle başla,3-4 gün cevap vermese dahi devam et ama baktın olmuyor niktiret.
    Son olarak eğer içinden bunları demek gelmiyorsada ya da bir gazla geldıyse unut bunları. İlerde normal sen olunca bunları yaptığına pişman oluyorsun.

Edit: ben çok yanlış gelmişim,başlığı okuyup cevabı yazdım direk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 23 Kasım 2014; 12:54:31 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

Bu tamamiyle karşıya verdiğin enerjinle ilgili,liseli olduğunu farzediyorum ve kızlarla hiç bir kelime dahi konuşmadığını baz alıyorum.
    Bu durumda çoğu kişi sana "onlarda insan" diyecek ve burdan aldığın gazla yarın muhabbet etmeye çalışırsan yavşak damgası yiyeceksin.
    Bence günaydın ya da iyi akşamlar tarzı şeylerle başla,3-4 gün cevap vermese dahi devam et ama baktın olmuyor niktiret.
    Son olarak eğer içinden bunları demek gelmiyorsada ya da bir gazla geldıyse unut bunları. İlerde normal sen olunca bunları yaptığına pişman oluyorsun.

Edit: ben çok yanlış gelmişim,başlığı okuyup cevabı yazdım direk

Günaydınları falan takıyorlarda sonra ben yazmadıkça bişey yazmıyorlar bende bıktırmak istemiyorum onları :(

• tip var mı kardeş

• Oluruna bırak zamanla açılırsın. Sanırım en önemli nokta da fazla kasmamak. Kasınca kekeleme ve kem küm ederek hata etme olasılığı artıyor.

• gözlerinin içine bak heyecanın bir süre sonra geçer. Birde çok master yapma, aşırı heyecanın sebebidir kendisi.
  • Bende de aynı şekil, tatakip bbelki işe yarayarar bibişey çıkar

• Farklı bi düşüncesi olan ? (up)

• Eskiden hic konusamazdim konusurken terlerdim suan hic sıkinti yok ama manita var mi yok

• Ben de sanaldan konusuyorum reelden konusamıyorum :( spor salonunda bi kız var sürekli muhabbet kurmak istiyor ama kuramıyorum fakat erkeklerde durum farklı çoğu kişiyi tanıyorum, sohbet ediyorum anlamadım ben bunu

• bende hiç bir kızla samimi olup mesajlaşamam.Çünkü sınıf ortamında bile normal sohbet etmiyoruz ki birbirimize erkekler ve kızlar olarak şaka amaçlı falan laf sokmaya çalışıyoruz sürekli, normal bir muhabbet olmuyor yani.
  • Rahat ol espri yap genelde konustugum kizlara dogal davranirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Limonlu Maden Suyu

Rahat ol espri yap genelde konustugum kizlara dogal davranirim

Rahat olunca spastik gibi hareketler yapıyorum ya. Bu arada kızlar neyi sever nelerden hoşlanır ? Örnek konuşma falan atar mısınız ?

• Konuştuğun kelimeler çok önemli değil. Beden dilin ve yüz ifaden, duyguların daha önemli. Sempatik olmak çok zor bir şey değil. Gülerek konuş, sempatik davran sohbeti uzatıcam diye gereksiz laflar yapma ucu açık sorular sor konuşsun gitsin.
  • Yanlış ne söylüyorsun arada mikerim falan mı diyon
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.