Şimdi Ara

Aatrox come back?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S5 jungda en önemli şey sustain oldu. Peki bu olay Aatroxun ormanlara geri dönmesini sağlar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olabilir aslında zaten gank mekanizmasıda var

• E skill hasar vurmuyor. Tank kassa da squishy. Hp'si az gibin sanki.
  • W nerf yedikten sonra early gamede çok da ahım şahım bir sustain sağlamıyor.5 leveldan falan itibaren işler tam tıkırına oturuyor.Mekanizması,konsepti falan iyi,ben çok severim Aatrox'u lakin inanılmaz squishy.Belli bir eloya kadar jungleda her türlü iş görür ama riskli işte bir noktadan sonra.
  • W acıp kapama zamanını iyi ayarlarsan baya guclu

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

E skill hasar vurmuyor. Tank kassa da squishy. Hp'si az gibin sanki.

canı az ama rahat orman dönüyor denedim, çok da güzel ganklar atıyor zaten e skill hasarına gerek yok yeterli bir yavaşlatma sağlıyor tüm gücünü q ve ultisinden alıyor zaten bi randuin banshee veya ruh gömleği çıkılsa yeterli kanaatimce gerisini de hasar odaklı çıkılabilir taşıma potansiyeli de yüksek

• quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

W nerf yedikten sonra early gamede çok da ahım şahım bir sustain sağlamıyor.5 leveldan falan itibaren işler tam tıkırına oturuyor.Mekanizması,konsepti falan iyi,ben çok severim Aatrox'u lakin inanılmaz squishy.Belli bir eloya kadar jungleda her türlü iş görür ama riskli işte bir noktadan sonra.

pasif olarak gelen sustainde var jungda. Kendi sustaini ile birleşince yeterli sustain sağlanır bence. Onun dışında jung+botrk(karayel ile değişebilir duruma göre) gerisi tank ile yeteri kadar tank olur gibime geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

W nerf yedikten sonra early gamede çok da ahım şahım bir sustain sağlamıyor.5 leveldan falan itibaren işler tam tıkırına oturuyor.Mekanizması,konsepti falan iyi,ben çok severim Aatrox'u lakin inanılmaz squishy.Belli bir eloya kadar jungleda her türlü iş görür ama riskli işte bir noktadan sonra.

sizin dediğiniz gibi w nerfi çok acıttı canını

• Bir ww bir shaco bir nunu bir elise varken oynamam bir daha. Çok zor dönüyor. Az hp ile çıkıyor jungledan...

• quote:

Orijinalden alıntı: Balta_Sapı

quote:

pasif olarak gelen sustainde var jungda. Kendi sustaini ile birleşince yeterli sustain sağlanır bence. Onun dışında jung+botrk(karayel ile değişebilir duruma göre) gerisi tank ile yeteri kadar tank olur gibime geliyor.

Yetmiyor.Ronon Dex'in dediği gibi az hp ile çıkıyor jungledan,üstüne birde counter jungle yersen oyun başında,ya ölürsün,ya flash kullanırsın ya da en iyi ihtimalle pasifin gider.Öte yandan dediğin build ile bile yeteri kadar verim sağlayamıyorsun.Tek yaptığın iş tutturabildiğin kadarını havaya kaldırmak oluyor,damage sıfır,fedailik yapmaya kalksan bile emin ol o itemlerle nasıl eridiğini anlamıyorsun bile.

• çok zor jungle dönüyor diyenler oynamayı bilmiyordur aatrox ile 6. dkda solo drake yapıyorum sadece level 3 de 1 gank atıyorsun çarp ile golemleri kesiyosun zaten w iyi kullanıyorsan canın %75 in altına inmeden çok çok rahat kesiyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinsukru

çok zor jungle dönüyor diyenler oynamayı bilmiyordur aatrox ile 6. dkda solo drake yapıyorum sadece level 3 de 1 gank atıyorsun çarp ile golemleri kesiyosun zaten w iyi kullanıyorsan canın %75 in altına inmeden çok çok rahat kesiyosun

hatta şimdiki avcı palası ile çok çok rahatlıyor aatrox

• quote:

çok zor jungle dönüyor diyenler oynamayı bilmiyordur aatrox ile 6. dkda solo drake yapıyorum sadece level 3 de 1 gank atıyorsun çarp ile golemleri kesiyosun zaten w iyi kullanıyorsan canın %75 in altına inmeden çok çok rahat kesiyosun

W iyi kullanmak derken? Jungdayken can çalma olarak kullanmıyacak mıyız zaten?

• quote:

Orijinalden alıntı: Balta_Sapı

quote:

W iyi kullanmak derken? Jungdayken can çalma olarak kullanmıyacak mıyız zaten?

Sadece ls olarak kullanmayacaksin.

• aatrox ne kadar öne geçsede sakat ya erime olayı sıkıntı tek bir cc ile sustainini kullandıtmadan kesecek derecedede zayıf
  • hızlı campları kesmek için büyük yaratıkları ekstra hasar verdiği şekilde kullan ufaklıkları ls ile kes. drake ve baron önündeki ufaklık sağolsun 2 tane pot gibi can sağlıyor
  • Skilleri canından yiyen bütün champlar gibi şu anda aatroxx da çöp durumda. Bknz: Zac,morde
  • ingiliççe kambek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: !to live is to die!

quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

E skill hasar vurmuyor. Tank kassa da squishy. Hp'si az gibin sanki.

canı az ama rahat orman dönüyor denedim, çok da güzel ganklar atıyor zaten e skill hasarına gerek yok yeterli bir yavaşlatma sağlıyor tüm gücünü q ve ultisinden alıyor zaten bi randuin banshee veya ruh gömleği çıkılsa yeterli kanaatimce gerisini de hasar odaklı çıkılabilir taşıma potansiyeli de yüksek

Akşam deneyeceğim

• Devir fiddle ww devridir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.